Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Szukamy róży"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Konkurs "Szukamy róży"

    Weź udział w naszym konkursie. Wybierz dla siebie książki. Nagradzamy 3 osoby.


    Aby zdobyć 2 książki wystarczy odnaleźć 1 z 3 ukrytych zdjęć róży. Zdjęcia wklejone są w posty istniejącego już tematu na forum.


    Szukamy takiego zdjęcia:






    Podpowiadamy:

    1. Zdjęcia nie znajdziesz w działach: Walentynki i Konkursy!


    Co masz zrobić jak już znajdziesz ukryte zdjęcie:

    - Przesłać dokładny link do posta w którym znajduje się róża!

    Jak to zrobić:

    Wystarczy kliknąć numer posta (patrz prawy górny róg na zielonej belce oznaczony # XX - czyli numer posta w danym wątku), skopiować link i wkleić go w wątek konkursowy.

    Osoby, które odnajdą róże proszone są o wypisanie tytułu lub nr książek, którą chcą dostać.


    Wygrywają 3 osoby.

    Pierwsza osoba, która wklei prawidłowy link w wątek konkursowy prowadzący do jednego ukrytego zdjęci róży wybiera dwie książki z poniższej listy. Druga osoba wybiera dwie książki z pozostałych. Trzecia osoba otrzyma pozostałe 2 książki.


    Nagrodą są książki:

    1. "Zapach miasta" Dawid Rosenbaum
    2. "Kołysanka dla mordercy" Mariusz Czubaj
    3. "Mroczna noc" Gena Showalter
    4. "Level26" Anthony E.Zuiker
    5. "Ciężar milczenia" Heather Gudenkauf
    6. "Dwa jabłka" Katarzyna Szafraniec




    .......................................
    .....................................................................................................................
    Nagrody zdobywa użytkowniczka o nicku "milusss"

    Gratulujemy!!!

    P.S. Opcja szukaj w następnym konkursie będzie zablokowana


    ............................................................................................................................................................



    ZASADY KONKURSU:

    1. Konkurs "Szukamy róży" zostanie przeprowadzony na forum mamacafe.pl

    2. Konkurs polega na odszukaniu ukrytego zdjęcia (sztuk 3) na forum i wklejeniu dokładnego linka do postu w którym znajduje się ukryta róża.

    3. Wygrywają 3 osoby. Pierwsza osoba, która wklei prawidłowy link w wątek konkursowy prowadzący do jednego ukrytego zdjęci róży wybiera dwie książki z poniższej listy. Druga osoba wybiera dwie książki z pozostałych. Trzecia osoba otrzyma pozostałe 2 książki.

    4. Konkurs rozpoczyna się 24.03.2011 i trwa, aż czasu, w którym zdjęcia zostaną odnalezione.

    5. Redakcja prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na www.ja.w.polki.pl, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców najpóźniej 60 dni po rozwiązaniu konkursu. Nagrodę wysyłamy na terenie kraju.

    6. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.

    7. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-maliowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.

  •    
       

    #2
    Odp: Konkurs "Szukamy róży"

    http://www.mamacafe.pl/forum/showpos...8&postcount=51 znalazłam

    Skomentuj


      #3
      Odp: Konkurs "Szukamy róży"

      http://www.mamacafe.pl/forum/showpos...8&postcount=51 mam drugą to ta sam sory

      Skomentuj


        #4
        Odp: Konkurs "Szukamy róży"

        http://www.mamacafe.pl/forum/showpos...85&postcount=4 mam

        Skomentuj


          #5
          Odp: Konkurs "Szukamy róży"

          http://www.mamacafe.pl/forum/showpos...4&postcount=13 i ostatnia

          Skomentuj


            #6
            Odp: Konkurs "Szukamy róży"

            Milusss gratulacje!
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              #7
              Odp: Konkurs "Szukamy róży"

              skubana ja zaczełam szukać ale nie takie to proste a ty 3 znalazłaś


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Konkurs "Szukamy róży"

                no tez nie wierze ze tak szybko znalazłam, przegladałam forum i różyczki znalazłam

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Konkurs "Szukamy róży"

                  tak sie cieszę bo jescze nic w zyciu nie wygrałam

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Konkurs "Szukamy róży"

                    Mamy laureatkę!!!

                    Nagrody zdobywa użytkowniczka o nicku "milusss"

                    Gratulujemy!!!

                    P.S. Opcja szukaj w następnym konkursie będzie zablokowana

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Konkurs "Szukamy róży"

                      Bardzo mnie zdziwił odstęp w odpowiedziach z podanymi linkami.
                      Albo musiała mieć extra szybkie oczy - albo skorzystała z jakiejś pomocy.
                      Faktycznie, wpisując w szukaj znalazłam w kilka sekund te wszystkie zdjęcia;/

                      Szkoda, że w poprzdnim forum dziewczyny "fer" szukały a tutaj poszły na łatwiznę;/

                      Trochę się ta sytuacją zniesmaczyłam.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Konkurs "Szukamy róży"

                        jak bys przeczytała regulamin to byś wiedziała ze to nie jest tam zabronione.
                        po prostu nie szukałam w ciemno tylko pomyślałam głową.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Konkurs "Szukamy róży"

                          Ale za to Admin tak jak każdy uczy się na błędach i na szczęście wyciąga wnioski i następnym razem zablokuje szukanie.
                          AGATKA 16.04.07r
                          Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                          W końcu w komplecie
                          Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Konkurs "Szukamy róży"

                            Napisane przez milusss Pokaż wiadomość
                            jak bys przeczytała regulamin to byś wiedziała ze to nie jest tam zabronione.
                            po prostu nie szukałam w ciemno tylko pomyślałam głową.
                            To było małe niedociągnięcie które już zostanie poprawione ; )

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Konkurs "Szukamy róży"

                              Napisane przez milusss Pokaż wiadomość
                              no tez nie wierze ze tak szybko znalazłam, przegladałam forum i różyczki znalazłam

                              To przypadkiem czy przez wyszukiwarkę...?


                              A swoją drogą-Kathiee co należało wpisać aby znaleźć zdjęcia?

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X