Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyniki konkursu "Przygody Joela"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wyniki konkursu "Przygody Joela"

    Zwycięzcy konkursu:

    1. justynarojek (post #2)
    2. leoniu (post #5)
    3. INTA (post #11)
    4. joannas1 (post #12)
    5. siwa77 (post #15)
    6. justynaXsanko (post #16)
    7. taleksander (post #17)
    8. onlyme30 (post #18)
    9. supermonikas23 (post #19)
    10. ewelka21 (post #20)
    11. helgomirka (post #21)
    12. dakkar2 (post #22)
    13. 19790411 (post #23)
    14. kosania (post #24)
    15. kasiakozmin (post #27)

    Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do kolejnych naszych konkursów.
    Redakcja
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Wyniki konkursu "Przygody Joela"

    Dziękuję i gratuluję pozostałym zwycięzcom

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wyniki konkursu "Przygody Joela"

      Droga redakcjo,
      dołączam się do apelu użytkowniczki o nicku mamek, która również zauważyła, że nagrodzona została wypowiedź przesłana po terminie konkursu tj. 12.08., a konkurs trwał do 11.08. - post 27 - autorka: kasiakozmin. Poza tym został nagrodzony post 1 - autorka: justynarojek, która odpowiedziała nie na temat, bo o jakimś Noelu, a bohater książki ma na imię Joel. Proszę o rozpatrzenie naszych wątpliwości. Skoro jest naruszony regulamin, wnoszę o odebranie prawa do nagród wyżej wymienionym osobom i przyznania ich innym autorom, którzy na to w pełni zasłużyli.
      Last edited by picasso007; 17-08-2010, 19:17.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wyniki konkursu "Przygody Joela"

        Serdecznie dziękuję i gratuluję pozostałym nagrodzonym

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wyniki konkursu "Przygody Joela"

          dziękuję za wyróżnienie, ale rzeczywiście- sama teraz dopatrzyłam, że mój post był nadesłany dzień po terminie. Wystarczy mi fakt, że Doceniono moją wypowiedź. Będzie sprawiedliwie, jeśli tą nagrodę otrzyma inna osoba, która w pełni wywiązała się z regulaminu.

          Gratuluję pozostałym nagrodzonym osobom!

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wyniki konkursu "Przygody Joela"

            Napisane przez picasso007 Pokaż wiadomość
            Droga redakcjo,
            dołączam się do apelu użytkowniczki o nicku mamek, która również zauważyła, że nagrodzona została wypowiedź przesłana po terminie konkursu tj. 12.08., a konkurs trwał do 11.08. - post 27 - autorka: kasiakozmin. Poza tym został nagrodzony post 1 - autorka: justynarojek, która odpowiedziała nie na temat, bo o jakimś Noelu, a bohater książki ma na imię Joel. Proszę o rozpatrzenie naszych wątpliwości. Skoro jest naruszony regulamin, wnoszę o odebranie prawa do nagród wyżej wymienionym osobom i przyznania ich innym autorom, którzy na to w pełni zasłużyli.
            Może Pani justynarojek się po prostu pomyliła?Może źle przeczytała imię?

            A swoją drogą dziwi mnie takie zainteresowanie Pani tym konkursem.Przecież nie brała Pani w nim udziału.No chyba,że posługuje się Pani wieloma nickami na forum...

            Skomentuj


              #7
              Odp: Wyniki konkursu "Przygody Joela"

              Odpowiadając na pani zapytanie pani ewelko, to akurat w tym konkursie nie brałam udziału, ale śledzę wszystkie konkursy pod względem sprawiedliwości przyznawania nagród, bo po to jest regulamin, żeby go przestrzegać. Inne wypowiedzi w tym konkursie były po prostu bardziej poprawne merytorycznie. A piszę w tym miejscu nie po to, żeby kogoś urazić, ale ponieważ mogę wyrazić swoje zdanie, bo istnieje na szczęście coś takiego jak wolność słowa. Poza tym autorka spóźnionego postu przyznała, że wysłała go po terminie.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wyniki konkursu "Przygody Joela"

                Napisane przez picasso007 Pokaż wiadomość
                Odpowiadając na pani zapytanie pani ewelko, to akurat w tym konkursie nie brałam udziału, ale śledzę wszystkie konkursy pod względem sprawiedliwości przyznawania nagród, bo po to jest regulamin, żeby go przestrzegać. Inne wypowiedzi w tym konkursie były po prostu bardziej poprawne merytorycznie. A piszę w tym miejscu nie po to, żeby kogoś urazić, ale ponieważ mogę wyrazić swoje zdanie, bo istnieje na szczęście coś takiego jak wolność słowa. Poza tym autorka spóźnionego postu przyznała, że wysłała go po terminie.
                Ja nie neguję to,co Pani napisała.Stanęłam w obronie Pani justynyrojek,bo wydaje mi się,że popełniła zwykłą pisarską pomyłkę i nie powinna być z tego powodu ukarana odebraniem nagrody.A Pani Kasiakozmin zachowała się naprawdę bardzo odpowiednio wykazując się chęcią zwrotu nagrody.A o poprawności merytorycznej wypowiedzi konkursowych niech zadecyduje redakcja.W końcu to Ona ma do tego odpowiednie kompetencje,pozdrawiam
                Last edited by ewelka21; 18-08-2010, 14:55.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wyniki konkursu "Przygody Joela"

                  dziekuje wygralam
                  bardzo sie ciesz i gratuluje innym
                  mam pyatnie jak wyslac dane do redakcji??? poiewaz dlalam na odpowiedz i podalam tam swoje dane. czy dobrze zrobilam??? prosze o pomoc

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wyniki konkursu "Przygody Joela"

                    Tak,myślę ze zrobiła Pani wszystko jak należy,pozdrawiam

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Wyniki konkursu "Przygody Joela"

                      tez mam taka nadzieje
                      dziekuje pani za opd pozdrawiam

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Wyniki konkursu "Przygody Joela"

                        Nie ma sprawy,pozdrawiam

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Wyniki konkursu "Przygody Joela"

                          wczoraj otrzymalam ksiazke dziekuje

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Wyniki konkursu "Przygody Joela"

                            My jeszcze nie.Może dojdzie w poniedziałek..

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Wyniki konkursu "Przygody Joela"

                              A ja dopiero dziś chciałam wysłać dane adresowe do Redakcji i nie mogę wysłać wiadomości
                              Jakby jakiś błąd...

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X