witam wszystkich )
pytanie, co robie by być piekną na wiosne?

jestem fanką sportu i uwielbiam zwlaszcza biegac,
we wrzesniu urodzilam dziecko, niestety pech tak chciala, ze nie mialam wsparcia w drugiej osobie. i po narodzinach mojego Synka postanowilam, ze bede dbala o to by w Naszym zyciu nie zabraklo nigy radosci z bycia szcesliwa rodzina, ktorej jednak nic nie brakuje )

dobra recepta na szczescie, jest dawanie z siebie wszytskiego osobie, ktora sie na prawde kocha, do szalenstwa! wiec kazda chwila posiwecona jest dla mojego szkraba, a to daje poczucie spelnienia i ze maluch czuje sie bezpieczny i kochany. wystarczy spojrzec na jego szczeroszerbaty usmiech i nie da sie zlemu sampoczuciu wtargnac w serce. A co za tym idzie? poczucie, ze jest sie komus potrzebnym tak do konca. Mowia ze smutek i stres i troski odbieraja czlowiekowi sens zycia. A jesli odbeiraja sens, to czlowiek popada w depreche, ktora postarza czlowieka wzglednie mlodego o kilka zbednych lat)
wiec szukam sobie codziennie tego sesnu, w tych cieplych usciskach, malutkich raczek, czlowieczka, ktory jest tak bezradny i bezsilny.. szukam i odnajduje..
ale coz by to byla za radosc, gdybysmy tylko ja otrzymywali,
spelnienie osiagam, gdy umiem sie tym podzielic z ludzmi, z ktorymi zyje na codzien. Podajac komus dlon, otzrymujemy 2razy wiecej. Rozmowy w swiadomsoci, ze znowu komus pomoglam, dodaje ochoty by isc dalej
a czemu tak namolnie krece wokol - radosci?
bo wiara w w lepsze jutro,radosc w ludziach daje powera takiego, ze czlowiek zamyka mechanizmy na szybie starzenie
wiec usmeichajmy sie do siebie i robmy cos ze swiadomosci ze komu sie pomoglo)
nastepny dobry spsoob to robienie czegos dla siebie i poglebianie swych zainteresowan, wiele satysfakcji daje mi spiewanie. Codziennie rano i wiczorkiem spiewam mojemu malemu Smykowi i oboje goraco sie przy tym usmiechamy)
a wieczorkiem, kiedy maly Lobuz idzie juz spac, ja jescze naciagam swoje stare kosci )
czekam az przyjdzie ta wiosna, zeby znowu pobiegac, poskakac i odnajdywac radosc z przyrody wokolo w malej biedronce co do nieba unosi sie na skrzydlach i cieszyc sie jak dziecko)
kiedy dbamy o zdrowie duszy nie nalezy zaniedbywac i ciala,
a im lepiej czujem sie w swoim ciele tym bardziej latwo jest nam zyc w zgodzie ze soba i innymi, akceptujemy sie takimi jacy jestesmy,
zdrowe odzywianie i lekka gimnastyka to lek na cale zlo)
a i wiosne lepiej przywitac bez zbednych kalorii)
to takie przesilenie calego naszego ciala ktore trzeba zniesc dzielnie z usmeichem na twarzy
wiec trzeba sie przygotowywac na nie!!

a trzy serie kosmetykow Pharmaceris to:
Pharmaceris T - do skory trądzikowej
Pharmaceris M - dla kobiet karmiacych
Pharmaceris H - do włosów i skóry głowy