Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piekna na wiosnę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Piekna na wiosnę

    Wiosna już tuż tuż
    Co prawda nie bardzo widać ją jeszcze za oknem ale ja zaczynam już przygotowania zmęczonego zimą organizmu na nadejście najpiękniejszej pory roku. Bo oto zaczyna się okres kiedy bardziej eksponuję swoje ciało i musi być ono piękne


    W zimie najbardziej narażone na działanie niekorzystnych warunków pogodowych były dłonie i twarz. Więc już zaczynam twarz oczyszczać tonikiem a potem aplikuję odżywcza maseczkę. Jeśli mam czas to sama ją przygotowuję a jeśli mam go mało to kupuję gotową w drogerii. Odpowiedni krem i nowa paleta wiosennych barw do makijażu


    Wiosna ubieram bardziej wydekoltowane sukienki i bluzki. Dlatego na tę patrię ciała stosuję kosmetyki bogate w witaminy A + D + E flawonoidy koenzym Q10 i kwasy owocowe AHA


    Z wiosną pojawia się większy wybór warzyw i owoców. One również mają dobroczynny wpływ na naszą urodę


    Funduję sobie długie kąpiele w cieplutkiej wodzie z dodatkiem olejków eterycznych. Czy wiecie że olejek pomarańczowy uspokaja. Rozmarynowy pobudza siły witalne. Lawendowy na właściwości antydepresyjne a do tego bardzo mnie wycisza i uspokaja


    Pod prysznicem robię sobie masaże na biust na przemian zimna i ciepła woda. potem skórę oczyszczam stosując peeling, a masaż szorstką rękawicą lub szczotką pobudza krążenie. Po osuszeniu wcieram balsam lub mleczko do ciała.


    Jeśli w zimie mogłam sobie pozwolić na rzadszą depilację nóg tak teraz robię to częściej. A po takim zabiegu wcieram oliwkę do ciała aby skóra delikatna po zabiegu nie miała podrażnień a włoski nie wrastały


    Zapomniała bym o najważniejszym
    Ruch i ćwiczenia. Całą zimę robiłam brzuszki i ćwiczenia W6. Natomiast teraz już się nie mogę doczekać poprawy pogody by móc zacząć jeździć na rowerze. A po takich ćwiczeniach człowiek jest wypoczęty i szczęśliwy. Łatwo zasypia i ma kolorowe sny


    Jeszcze tylko muszę zrobić przewietrzenie szafy...

    ....i jestem gotowa na wiosnę



    Dermokosmetyki Pharmaceris H - włosy i skóra głowy
    Dermokosmetyki Pharmaceris N - naczynka
    Dermokosmetyki Pharmaceris A - alergia
    Dermokosmetyki Pharmaceris T - trądzik.
    Dermokosmetyki Pharmaceris M - macierzyństwo
    Dermokosmetyki Pharmaceris D - Dry - sucha skóra
    Dermokosmetyki Pharmaceris AT - atopowa i sucha skóra
    Last edited by alinaw; 12-03-2009, 19:55.
       
Working...
X