Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyniki konkursu "Nasza zima"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wyniki konkursu "Nasza zima"

    Drodzy użytkownicy i użytkowniczki,
    Przepraszamy za małe opóźnienie w ogłoszeniu wyników konkursu spowodowane panującym w redakcji sezonem zimowo-grypowym.

    Oto lista laureatów konkursu:
    1. dorotawey (post #6)
    2. enigma10 (post #12)
    3. lusiaagata (post #19)
    4. ma~ (post #23)
    5. jorunn2010 (post #26)
    6. lipuchna1 (post #40)
    7. kinga_ww (post #58)
    8. agula3 (post #74)
    9. BISDONIA82 (post #83)
    10. lizzie (post #89)

    Zwycięzcy otrzymują jeden z gadżetów z filmu "Zakochany wilczek 3D". Nagrody będą przyznawane losowo spośród następujących: 2 tablice do rysowania dla dzieci, 4 jabłuszka do zjeżdżania po śniegu, 4 zestawy kompletów dla dzieci (czapka + szalik).

    Dziękujemy za udział w konkursie, serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnych naszych konkursach!

    Pozdrawiamy,
    Redakcja
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Wyniki konkursu "Nasza zima"

    uuuu nie udało się, a tak mi zależało

    gratuluję zwyciężczyniom
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wyniki konkursu "Nasza zima"

      MI też się nie udało...Ale było to do przewidzenia,bo ostatnio Redakcja nagradza tylko ,,nowe"użytkowniczki,mające nie więcej niż 20 postów...i to w większości konkursowych.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wyniki konkursu "Nasza zima"

        Gratuluję !

        Ewelka każdy ma szansę na wygraną, z jednej strony to dobrze że wygrywają nowe użytkowniczki gdyż my to już weteranki nie raz coś wygrałyśmy.
        Czas na nowe forum-ki.
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wyniki konkursu "Nasza zima"

          tyle, że te "nowe" biorą udział tylko w konkursach i nic poza tym..
          Amelia ur. 19.04.2009
          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






          Alicja ur. 18.08.2012
          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wyniki konkursu "Nasza zima"

            Tak oczywiście.Każdy ma szansę na wygraną.Ale ostatnio szanse ,,starych"użytkowniczek zaskakująco zmalały...Wystarczy spojrzeć na wyniki konkursów z ostatnich dwóch miesięcy.No,chyba że nasz styl pisania i konkursowe szczęście już na zawsze nas opuściło:-)

            Skomentuj


              #7
              Odp: Wyniki konkursu "Nasza zima"

              Czacza zgodzę się z Tobą...dlatego ja podchodzę do konkursów na luzie.
              Albo się uda albo nie i już
              Nigdy nie wiadomo kto ocenia nasze posty
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wyniki konkursu "Nasza zima"

                Redakcji zycze szybkiego powrotu do zdrowia

                i nie dajcie sie grypie

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wyniki konkursu "Nasza zima"

                  A ja szczerze gratuluję i bardzo sie ciesze, ze nie wygrywają ciagle te same osoby! To dopiero byłoby nie fair!


                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wyniki konkursu "Nasza zima"

                    Fair to znaczy jednakowo traktować ,,stare" i ,,nowe" użytkowniczki...:-)

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Wyniki konkursu "Nasza zima"

                      Napisane przez ewelka21 Pokaż wiadomość
                      Fair to znaczy jednakowo traktować ,,stare" i ,,nowe" użytkowniczki...:-)
                      Ewelko dla mnie fair to znaczy wybierać prace najciekawsze, a nie patrzeć na nicki Ja też nie wygrałam, ale były konkursy, w których ciągle wygrywały te same osoby - właśnie stare użytkowniczki i to też mogło się komuś wydawać nie w porządku. Moze teraz Redakcja chce nagrodzić dla odmiany nowe osoby? A w następnych konkursach znów "stare"?)))


                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Wyniki konkursu "Nasza zima"

                        Oczywiście zgadzam się z Tobą w 100%.Powinny wygrywać najciekawsze i najbardziej oryginalne wypowiedzi...Teraz przytoczę Ci pewien przykład:W sierpniowym konkursie,,Rankingi dla rodziców" wypowiedziałam się na temat 15 książek, które powinno mieć każde dziecko.Całą moją wypowiedź można przeczytać dziś w grudniowym numerze Mamo to ja.Dlaczego więc nie została wówczas nagrodzona?Bo już kiedyś dostałam nagrodę za udział w tym konkursie?Czy może moja wypowiedź była za słaba,abym mogła za nią otrzymać nagrodę,ale na tyle dobra że można było ją opublikować w miesięczniku o zasięgu krajowym?I co o tym myśleć?

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Wyniki konkursu "Nasza zima"

                          Ewelcia21 czytałam Twoją wypowiedz w miesięczniku i również byłam zaskoczona.Myślałam że cię nagrodzili za to...ale widać nagrody pełzną do innych a pozostałe wypowiedzi i tak są wykorzystane do czasopism.Gratuluję tego artykułu. Może redakcja doceni starania i przyśle ci jakąś nagrodę za to.
                          Doriaś ur.17.03.2008




                          Tristaś ur. 11.03.2010

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Wyniki konkursu "Nasza zima"

                            Watpię...zresztą mi nie chodzi tu o nagrody,tylko o odrobine uczciwości.Bo co z tego,że ktoś się stara jak i tak nagrody powędruja do kogos innego(np.nowego użytkownika forum,który do tej pory nic jeszcze nie wygrał).Zauważyłam także,że niektóre z nas(np.Chemical)odwiedzają to forum sporadycznie.Nie piszą postów,nie biorą udziału w konkursach.Bo i po co?Skoro wiadomo,że ich trudu i tak nikt nie doceni.Dziwi mnie to zwłaszcza,że Redakcja nagradza wypowidzi składajace się z jednego zdania a pomija przy tym wypowiedź naprawdę wartą uwagi.

                            Przepraszam,za sposób pisania ale trochę się śpieszę i mam nadzieję,ze zrozumiecie o co mi chodzi

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Wyniki konkursu "Nasza zima"

                              Pozwolę sobie coś napisać, chociaż nie brałam udziału w tym konkursie.
                              Ja tez rzadko odwiedzam forum, bo akurat najwięcej czasu poświęcam na mój blog. Takich mam jak ja jest tutaj dużo. Często nie loguję się na forum, ale czytam Wasze dyskusje, szukam odpowiedzi na macierzyńskie (i nie tylko) pytania, przeglądam artykuły. Dlatego liczba postów nie jest wyznacznikiem aktywności użytkowniczek.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X