Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Modny maluch"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Konkurs "Modny maluch"

    Zadanie konkursowe:
    W co warto ubierać nasze maluchy w sezonie jesień-zima 2011/2012? Jeżeli cenimy sobie unikalne wzornictwo, niebanalny styl oraz soczyste kolory warto zapoznać się z najnowszą kolekcją marki Coccodrillo.

    Wejdź na stronę www.coccodrillo.pl, zapoznaj się z kolekcją jesień-zima 2011/2012 (baby, junior, teen) i podziel się swoją opinią na jej temat na naszym forum.

    Konkurs trwa od 28.11-12.12.2011 r.

    Nagrody:
    Autorzy trzech najciekawszych opinii otrzymają bony o wartości 150 zł na zakup ubranek Coccodrillo (do wykorzystania w sklepach stacjonarnych do 15 stycznia 2012 r.)



    Przed przystąpieniem do konkursu prosimy uważnie przeczytać Regulamin »


    Więcej o kolekcji:
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Konkurs "Modny maluch"

    Mnie jako mamę prawie 5 letniej dziewczynki-strojnisi, urzekła nowa kolekcja jesienno-zimowa 2011. Interesujące są zestawienia kolorów, zwłaszcza róż z pistacjowym, soczystym odcieniem zieleni- rewelacja!!!! Córcia jest oszołomiona i powiedziała, że też chce mieć taki zestaw, leginsy i sukienkę i do tego czapeczkę w tych boskich kolorach. Marka Coccodrillo od zawsze cieszyła się u Nas dużym powodzeniem, kolekcja jesień-zima 2011r. zapewne zagości w Naszej szafie, choćby jakaś jej część. Być może pokusimy się o sukienkę wyjściową-okolicznościową, do szkoły, szarość jest bardzo w Naszym guście, bardzo też Nam się podoba zestawienie granatu z białym, to od zawsze szyk,prostota i elegancja, pasuje na każdą okazję, nawet tą bardziej wymagającą okoliczność. Córka w przyszłym roku idzie do zerówki, ma już swoje zdanie jeśli chodzi o strojenie się, kolorystyka i motywy na nowej kolekcji bardzo przypadły jej i mnie do gustu, szyk i klasa. Marzymy o takiej kolekcji w Naszej szafie, będziemy się starać i odwiedzać sklepy Coccodrillo. Może Mikołaj odczyta Naszą opinię i przyniesie Nam jakiś fajny fatałaszek, czego i innym życzymy.
    Dla mnie Coccodrillo to:
    C-Cenne
    O-oryginalne
    C-ciuszki
    C-całoroczne,
    O-odważna,
    D-drapieżna
    R-racja
    I-i
    L-luz,
    L-luksus
    O-okazjonalny :-)
    Last edited by janiaD; 30-11-2011, 16:32.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Konkurs "Modny maluch"

      Mnie interesuje głównie kolekcja dla dziewczynek. I stwierdzam, że urzekły mnie te kropeczki i paseczki. Ale głównie to podobają mi się materiały, kroje i różnorodność ubranek, od tzw.codziennych po eleganckie. Jednym zestawem tj.sukieneczka z bluzeczką jestem wręcz urzeczona. Już widzę naszą pięknisię w tym stroju. Ponadto jest duża dowolność w tworzeniu zestawów, bo jakiś "ciuszek" pasuje i z tym, i z innym, a to w przypadku dzieci jest bardzo ważne, bo przecież obleją, usmarują itd. i trzeba zmienić część garderoby.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Konkurs "Modny maluch"

        Pastelowe kolory, puchate bluzy z uszkami , ciepłe sweterki i bezrękawniki... Idealne dla małego przystojniaka.

        Firma COCCODRILLO wie co jest mode i wygodne !! Każdy smyk będzie wyglądać w tym jak prawdziwy mały mężczyzna. Jak dla nas to puchate ubranka z uszkami są tym, w czym każdy mały chłopiec będzie wygląd jak zimowy miś. Niestety rzadko gdzie idzie dostać tego typu ciuszki w dodatku w tak wysokiej jakości. Myslę że ubranka firmy coccodrillo są nie tylko wyjątkowo dobre jakościowo ale także mają niepowtarzalny designe i pasują kolorystycznie idealnie do zimowej pory. Uważam że każda mama małego przystojniaka będzie zadowolona z kolekcji jesienno zimowej 2011.

        Osobiście polecam ubranka z tej firmy ponieważ mam ich sporo w szafie - po dobre ubranka wraca się często, a nowa kolekcja zapowiada się rewelacyjnie. Napewno z naszym Oskarkiem zajrzymy osobiście do sklepu Coccodrillo i coś wybierzemy Zima nam już nie straszna bo mamy do wyboru wiele ciepłych ubranek, welurowych dresów, kurteczek w kolorystyce jesienno-zimowej a także czapek. Ubrakna sa bardzo praktyczne, szybko idzie maluch przewinąć dzięki napom w kroku, bez potrzeby rozbierania całego maluszka.

        Ubrakna firmy Coccodrillo to nie tylko zimowe ciuszki na spacerki, ale także śpioworki które zapewnią ciepły sen czy też spacer mroźnym wieczorem. Również tak małe rzeczy jak ciepłe z dobrej jakościowo bawełny skarpetki, rajstopki, rękawiczki czy szaliki - również godne są polecenia i bardzo niezbędne.

        Zakupy ubranek tej firmy to gwarancja udanego zakupu !!


        Coccodrillo -
        wszystkie dzieci nam ubiera
        każda mama go wybiera
        ciuszki ładne, nowe
        do ubrania już gotowe
        Każdy "misia" w domu mieć by chciał
        Coccodrillo tobie wybór dał
        Brązowego lub szarego
        możesz także zielonego
        kup ubranko, dłużej się nie wahaj
        ubierz smyka i łapką z nim pomachaj


        Cocodrillo czekamy na wione i wiosenne kreacje dla maluszków !! Ciekawi jesteśmy czym znów nas zaskoczycie już niedługo...
        Last edited by ona90; 04-12-2011, 20:53.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Konkurs "Modny maluch"

          Kiedy czytam artykuły związane z dziecięcą modą natychmiast przypominają mi się moje nastoletnie lata... Powtarzałam sobie wtedy, że kiedy będę miała dzieci, chcę je wspaniale wychować, chcę im robić tysiące zdjęć i chcę by bez względu na wszystko były modnie, stylowo i pięknie ubrane. Nie wiedziałam wtedy jak w przyszłości będzie wyglądało moje życie finansowe, wiedziałam jednak, że choćbym miała odmawiać sobie przyjemności, dzieciom cudownych chwil oraz stylowego wyglądu nie odmówię! Obecnie jestem mamą dwóch małych chłopców, którzy zawsze pod każdym względem są u mnie na pierwszym miejscu! Moje dawne pragnienia od początku wcielałam w życie.
          Nim wybiorę się na dziecięce zakupy, dokładnie oglądam i czytam, co w tej chwili jest na topie, przydaje się każda wskazówka, by dziecko wyglądało modnie.
          Firma coccodrillo nie jest mi obcą, jedne z pierwszych bodów mojego synka były właśnie jej produkcji. Pamiętam ich niepowtarzalny wygląd, ale również to jak były dobre gatunkowo, nosił je jeden, a później drugi synuś. Niestety późniejsza przeprowadzka oddaliła nas od tego sklepu i przyznaję, że nie miałam okazji ubrać więcej chłopców w te ubranka.
          Po obejrzeniu jesienno-zimowej kolekcji oniemiałam! Zachwyciło mnie w nich wszystko, są tak starannie wykonane, dopracowane w każdym szczególe, w oczy rzuca się wszystko, nawet najmniejszy detal. Kolorki są niebanalne, oryginalny styl sprawia, że chce się je mieć, aby dziecko czuło się wygodnie, a matka była dumna z Jego niebanalnego, stylowego i oryginalnego wyglądu! Jest co podziwiać! Na pewno ogromna ilość mam ubiera swoje pociechy właśnie w ubranka coccodrillo, nie dziwię się, bo też chcę!

          Skomentuj


            #6
            Odp: Konkurs "Modny maluch"

            Ogólnie uwielbiam ubranka od Coccodrillo, ale już nowa kolekcja zupełnie powaliła mnie na kolana. To taki "szyk z pazurem", który sprawia, że dziecko wygląda super

            Mój synek jest bardzo wybredny jeśli chodzi o ubrania (i na modzie zna się lepiej ode mnie!), ale i jemu kolekcja bardzo się spodobała. Myślę, że każda mama i każde dziecko znajdą coś, co w 200% spełni ich oczekiwania.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Konkurs "Modny maluch"

              Mój Oskar własnie skończył 7 miesięcy. Nie bardzo lubi się ubierać, a jak zima to wiadomo - wariant "na cebulkę" konieczny! Zestawy ubrań Coccodrillo są bajeczne. Zwłaszcza te z ogrodniczkami, bo chronią plecki mojego Malucha. I wielki plus za kolorystykę. W końcu mogę mu ubrać cos nie niebieskiego! Jednak numer jeden kolekcji to zdecydowanie misiowata bluza z uszkami. Jutro biegnę do sklepu z nadzieją na udane zakupy !!!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Konkurs "Modny maluch"

                Witam, jestem mamą dwóch rozrabiaków 3 lata i 7 lat. Starszy zdecydowanie ma już swój styl, na "luzaka". A młodszy podgląda starszego brata jak się ubiera i tez chce taką koszulę lub bluzę !!! normalnie jak bliźniaki ;0) I jak patrzę na stronę z katalogu 79 to jakbym widziała , swoich dwóch synów.nawet podobni są ;0) A zima to super strona 55 .Uwielbiamy szarości z zielenią, i granaty.... hihih tylko takie które nie wybuchają ;0) mama KACPRA I MARCELA POZDRAWIAMY

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Konkurs "Modny maluch"

                  Trudno inaczej określić jesienno-zimowa kolekcję COCCODRILLO niż słowem: urzekająca!
                  Jako mamę prawie 4-letniej Julki i przyszłą mamę kolejnego maluszka interesuje mnie zarówno kolekcja Baby jak i Junior.
                  W kolekcji dla najmłodszych rzeczy najbardziej spodobały mi się "miśkowe" kombinezoniki ze ślicznego, mięciutkiego (co widać) pluszu. Wyobrażam sobie mojego maluszka w takim cudeńku - choć nie znam jeszcze płci - taki szary kolorek pasuje przecież i dziewczynce i chłopcu! Nie jest jedynie śliczny, ale także bardzo wygodny. Widać, ze nie krępuje ruchów dziecka. Jest też na pewno bardzo cieplutki!
                  Dla dziewczynek w tej kolekcji bardzo podobają mi się zestawy w pastelach - tuniczki, bluzki, spódniczki. I ten uroczy płaszczyk w kropeczki - po prostu piękny! Dla prawdziwej małej księżniczki!
                  Z kolei dla chłopców najbardziej spodobały mi się ciuszki w barwach szaro-zielonych: ciepłe sweterki, bezrękawniki, czapeczki. Mali eleganci wyglądają w nich naprawdę wspaniale!
                  Z kolekcji Junior wybrałabym wszystkie legginsy - mega wygoda i urok dla mojej Julki! Bardzo spodobał mi się też granatowy dresik - niby sportowy, a jednak ma w sobie sporo elegancji dla małej strojnisi! Do tego wzorzysta kurteczka - długa i ciepła.
                  Podsumowując: cała jesienno-zimowa kolekcja COCCODRILLO jest wykonana w pięknej kolorystyce i z miłych dla skóry, cieplutkich materiałów! Fasony są zgodne z najnowszymi trendami i odpowiednie nawet dla wymagających małych strojniś i elegantów oraz dla ich rodziców podążających za dziecięcą modą Bardzo chętnie ubrałabym moją Julkę w ubranka COCCODRILLO a i dla maluszka, który jeszcze siedzi sobie w moim brzuszku wybrałabym kilka uroczych ciuszków!


                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Konkurs "Modny maluch"

                    Kolekcja ubranek Coccodrillo jak zawsze jest elegancka i gustowna. Ubranka są zawsze najwyższej jakosci i to jest najważniejsze. W tej kolekcji najbardziej spodobały mi sie kombinezony w których dzieciaczki wygladaja jak misie( przesłodkie), no i ciemna koszula, która byłaby idealna na mojego synka. Zima zawsze kojarzyła mi sie z nuda w ubrankach ale ta kolekcja sprawia że nawet w pochmurne i szare dni nasze dzieciaczki moga wyglądać przeuroczo i kolorowo-pastelowo.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Konkurs "Modny maluch"

                      Kolekcja jesień-zima jest super ekstra!!!, jak stwierdził mój 6-letni syn, wieloletni już wasz fan! Spoko do szkoły- sporo jego ulubionych pasków i zieleni :-), da się wyjść na rodzinne impry (skąd on zna TAKIE słowa?), no i dziewczyny mają te SWOJE kropki i różowy kolor (bleeee)! Cóż... moja opinia jest chyba zbędna :-)

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Konkurs "Modny maluch"

                        Jestem mamą chłopca. Uwielbiam jak dzieci są ubierane w piękne przyjemne dla oka kolory. Marke coccodrillo w kolekcji jesień-zima cenie własnie za takie kolory. Zestawienie mojego ulubionego koloru czyli zielonego z grafitem, popielą kładzie mnie na łopatki. Zestawy dla dziewczynek w kolorze ciepłego różu po prostu są powalające- wyglądają jak cukiereczki. Do tego odcienie niebieskiego czy fioletu ......po prostu brak słów. Nie wspomnę już o bluzach z uszkami w których dzieci wyglądają przeuroczo. Bardzo mi się podoba ta nowa kolekcja ponieważ ma połączenie ciepłych kolorów z przełamaniem zimnych i dlatego jest wyjątkowa. Dzięki tej kolekcji moge ubrać swojego malca tak samo jak ubiera się tatuś!!!!!

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Konkurs "Modny maluch"

                          Witam,
                          Właśnie przejrzałam katalog...Ubranka idealne dla mojej małej damy...W lutym skończy 2 latka.Oliwka lubi ciuszki i te eleganckie i te sportowe a właśnie w najnowszej kolekcji Coccodrillo można znaleźć stroje idealne na każdą okazję.Myślę, że każdy rodzic właśnie takiego wyboru szuka dla swojej pociechy.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Konkurs "Modny maluch"

                            Ubranka firmy coccodrillo zawsze chwytały mnie za serce. Cenimy sobie przede wszystkim wygodę i uniwersalność. Możliwość ubierania dziecka na cebulkę jest dla nas priorytetem , ubranka coccodrillo dają taką szansę. Duży wybór bluz, rozpinanych sweterków, dresów i koszulek jak najbardziej spełnia nasze oczekiwania. Uniwersalność dotyczy zwłaszcza kolorów , nie gustujemy akurat w zbyt pstrokatych wzorach, dla chłopców wolimy stonowane barwy , takie po których "zbyt wiele nie widać ", bo wiadomo jak nasze maluszki lubią się brudzić. Nowa kolekcja jest równie obłędna jak pozostałe, myślę,że nie trzeba zbyt wiele mówić czy pisać, wystarczy zobaczyć i spróbować !!!

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Konkurs "Modny maluch"

                              Coccodrillo to ubrania,
                              które wybiera dzisiaj mama.
                              Dziecko nosi się wygodnie,
                              ładnie, kolorowo, no i modnie!

                              Róż, niebieski i czerwony,
                              zieleń, żółty i śmietankowy,
                              to kolorów pełna gama,
                              według upodobań wybierz sama!

                              To ubranka dla każdego,
                              dziecka mniejszego lub większego.
                              Nam nie straszna pogoda zimą,
                              gdy nosimy Coccodrillo!!!

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X