Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Mleczna droga"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Konkurs "Mleczna droga"

    Kocham swoje dziecko, więc je chronię. Chronię swoje dziecko, więc je badam. Badam swoje dziecko, ponieważ je kocham. I koło się zamyka.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Konkurs "Mleczna droga"

      "KOCHAM,CHRONIĘ,BADAM"
      Kocham moją córeczkę nad życie i wszystko dla niej bym zrobiła, bo to największe szczęście jakie mnie spotkało.Chronię ją najlepiej jak umie i badam,gdy coś jej dolega.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Konkurs "Mleczna droga"

        Kruszynkę moją kocham – wiecznie!
        od chorób, chemii i chandry chronię.
        Badam by żyło jej się bezpiecznie,
        więc kocham, chronię, badam i bronię.
        I namawiam podobnie róbcie, koniecznie!

        Skomentuj


          #49
          Odp: Konkurs "Mleczna droga"

          Kruszynkę moją kocham – wiecznie!
          od chorób, chemii i chandry chronię.
          Badam by żyło jej się bezpiecznie,
          więc kocham, chronię, badam i bronię.
          I namawiam podobnie róbcie, koniecznie![/QUOTE]

          Skomentuj


            #50
            Odp: Konkurs "Mleczna droga"

            Kocham, chronię, badam

            Te trzy bardzo dużo znaczące słowa może określić jedno: MIŁOŚĆ

            Jeśli kochamy to chronimy ukochaną osobę przed wszystkim co złe.

            Jeśli chronimy to badamy nie tylko u lekarza ale także otoczenie naszego maleństwa, czy jest bezpieczne i zdrowe i czy nie zrobi mu krzywdy.

            A jeśli badamy i chronimy naszego dzidziusia oznacza to że bardzo go kochamy i jesteśmy w stanie dać mu wszystko co najlepsze, jesteśmy w stanie odmówić sobie wszystkiego aby nasz skarb wszystko otrzymał.

            To jest właśnie MIŁOŚĆ

            Skomentuj


              #51
              Odp: Konkurs "Mleczna droga"

              'kocham, chronię, badam'

              Badam moje dziecko zapewniając odpowiedni rozwój i pełne bezpieczeństwo już od narodzin. Chronię przed szkodliwym wpływem otoczenia. Jako matka jestem odpowiedzialna za to aby dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze - bo kocham.
              Last edited by kaskikk; 16-11-2012, 11:06.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Konkurs "Mleczna droga"

                Kocham, bo miłość do dziecka jest bezwarunkowa,
                Chronię, bo silniejszy chroni bezbronnych,
                Badam, bo jestem odpowiedzialną mamą.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Konkurs "Mleczna droga"

                  KOCHAM- Kocham Cię Córeczko, bo jesteś cząstką mnie dla mnie najważniejszą.
                  CHRONIĘ- Cię przed złem, abyś była najszczęśliwszą osobą.
                  BADAM - bo to podstawa, bo wtedy jesteś szczęśliwa, uśmiechnięta, zdrowa.
                  Last edited by gmanett; 09-11-2012, 15:16.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Konkurs "Mleczna droga"

                    Miłość do dziecka jest jak ptak, który wznosi na wyżyny serce matki.Chronić ten skarb to radość i obowiązek, otulanie skrzydłami w ekstazie rodzicielstwa. Badać to sprawdzać, czy ta ochrona i miłość jest należycie wypełniona. Kocham Cię Nikusiu, dziekuję że jesteś.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Konkurs "Mleczna droga"

                      Kocham, Chronię, Badam...Takie na pozór banalne słowa, a tak wiele znaczą. Kocham moje dzieci miłością bezgraniczną, nieskończoną, chcę uchronić przed całym złem tego świata. Badam, by uchronić przed chorobami...Niestety, nie zawsze jest tak, jak byśmy chcieli, mimo wielu starań....Ale mimo niepowodzeń, nigdy się nie poddaję i nadal Kocham, Chronię, Badam..
                      Last edited by kasia_231; 09-11-2012, 23:05.
                      mama Kamilka

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Konkurs "Mleczna droga"

                        KOCHAM - CHRONIĘ - BADAM
                        JUSTYNKA - MATEUSZEK - OLGA
                        3 ważne słowa i 3 najważniejsze dla mnie istotki mojego życia.

                        KOCHAM je tak, że trudno to ująć w słowa, CHRONIĘ gdyż jestem mamą i one tego odemnie oczekują, chronię bo kocham i chronić zawsze będę. BADAM by mieć pewność, że są zdrowe, choć czasem los nam nie sprzyja, ale wierzę, że często badając uda nam się pokonać jego przeciwności...Badam, bo chcę, badam bo muszę, badam bo wierzę że zdrówko nam dopisze!

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Konkurs "Mleczna droga"

                          Moja długo wyczekiwana córeczka przyszła na świat z hipotrofią. Była tak mała i tak słaba, że nie potrafiła nawet ssać. Nasza „wędrówka” po lekarzach stała się więc codzienną koniecznością.
                          Dziś córcia ma się o wiele lepiej, a ja KOCHAM ją nad życie. Chcę ją także UCHRONIĆ przed całym złem tego świata dlatego dużo spacerujemy (hartując się w ten sposób), często wietrzymy mieszkanie i mnóstwo czasu spędzamy na przytulaniu się. Oczywiście regularnie odwiedzamy też PEDIATRĘ, który co wizytę mierzy i waży nasza kruszynkę oraz sprawdza postępy w jej rozwoju.
                          Powyższe postępowanie jest moją definicją ;-) hasła KOCHAM, CHRONIĘ, BADAM

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Konkurs "Mleczna droga"

                            Już w momencie, gdy maleństwo jest w łonie matki pojawia się miłość do niego. Chronimy go od wszelkiego zła, badamy się by tylko urodziło się zdrowe, jednak musimy zdać sobie sprawę, że to moment gdy jest już na tym świecie może zaważyć na całym jego życiu. Nie wszystkie choroby da się wykryć w łonie matki. Dlatego mamo, kochasz swoje dziecko, chronisz to zbadaj swoje maleństwo!

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Konkurs "Mleczna droga"

                              Kocham - bo miłość matczyna do dziecka, to uczucie silne i niepowtarzalne.
                              Chronię - bo chronienie swojego dziecka, to podstawowe zadanie każdej matki.
                              Badam - bo to jedyny sposób, aby zachować pewność, że naszemu dziecku nic nie dolega.
                              Badając chronię, a ochrona jest odzwierciedleniem prawdziwej miłości.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Konkurs "Mleczna droga"

                                Kocham, chronię, badam - zapewniam dziecku zdrowy start w przyszłość, okazuję mu miłość poprzez to, że obserwuję niepokojące objawy, robię regularne badania, by za czasu wykryć wszelkie choroby, które można zahamować w rozwoju nim narobią więcej szkód. Profilaktyka to najlepsze co mogę dziecku zapewnić, chronię je przed opłakanymi czasem skutkami niedbalstwa.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X