Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

    Ja byłam w zeszłym roku na warsztatach w Poznaniu i zabrałam męża ze sobą. Proszę namawiać męża by też poszedł z panią bo proszę mi wierzyć,że tatusiów było tam naprawdę sporo.Nie tylko my matki chcemy się czegoś nauczyć.Mój mąż był pierwszy chętny do nauki pierwszej pomocy na manekinie lub chustonoszenia malucha. Naprawdę polecam

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

      Bella169 Ja byłam w zeszłym roku na warsztatach w Poznaniu i zabrałam męża ze sobą. Proszę namawiać męża by też poszedł z panią bo proszę mi wierzyć,że tatusiów było tam naprawdę sporo.Nie tylko my matki chcemy się czegoś nauczyć.Mój mąż był pierwszy chętny do nauki pierwszej pomocy na manekinie lub chustonoszenia malucha. Naprawdę polecam [/QUOTE]

      Skomentuj


        Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

        Napisane przez mb84 Pokaż wiadomość
        Bella169 Ja byłam w zeszłym roku na warsztatach w Poznaniu i zabrałam męża ze sobą. Proszę namawiać męża by też poszedł z panią bo proszę mi wierzyć,że tatusiów było tam naprawdę sporo.Nie tylko my matki chcemy się czegoś nauczyć.Mój mąż był pierwszy chętny do nauki pierwszej pomocy na manekinie lub chustonoszenia malucha. Naprawdę polecam
        [/QUOTE]

        Jak wróci z pracy pokarzę mu Pani komentarz i mam nadzieję że go przekona Bo koleżanki koleżankami ale mąż to zawsze mąż. Dziękuję

        Skomentuj


          Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

          agnieszkaa1, tym razem książki pojadą do Ciebie Podaj adres!
          (w wiadomosci prywatnej)
          pozdrawiamy,
          Redakcja MamoToJa.pl

          Skomentuj


            Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

            Serdecznie dziękuję!

            Dane wysłane

            Doszły?

            Skomentuj


              Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

              doszły
              pozdrawiamy,
              Redakcja MamoToJa.pl

              Skomentuj


                Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

                Przed Wami ostatnie weekendowe zadanie!

                Lato chyli się ku końcowi, pytamy Was więc o ulubione potrawy z warzyw.
                Dodajcie swój przepis tu:
                http://forum.babyonline.pl/forum/showthread.php?t=9257

                Może przy okazji przyda Wam się opracowana przez nas tabela kaloryczności?

                Nagrodą, jak ostatnio, będzie zestaw książek dla rodziców.
                Czekamy do niedzieli (8 września)!
                pozdrawiamy,
                Redakcja MamoToJa.pl

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

                  Jedną z lubianych potraw jakie goszczą w naszym domu jest leczo, proste w wykonaniu i smaczne.
                  Nie lubię przepisów z wyznacznikiem wagowym sama w domu nie mam wagi, dlatego preferuje produkty na sztuki

                  Składniki z jakich wykonałam leczo:
                  *3-4 sztuki średniej papryki czerwonej (choć najlepsza jest kolorowa)
                  *ok 3 sztuk małej cebuli
                  *6 małych pomidorów
                  *średnia cukinia
                  *garstka gotowanej kukurydzy (miałam zamrożoną po ostatnim gotowaniu)
                  *ryż
                  *ser żółty
                  *patyczki szaszłykowe
                  *przyprawy olej

                  Na początku wybieramy paprykę z której wyjdą nam najlepsze łódeczki (czyli taką na której będzie najlepiej nam papryka się utrzymywała na talerzu)
                  Paprykę pomidory i cukinię kroimy w kostkę, zaś cebulę w piórka
                  Najlepiej jeśli każdy ze składników poddusimy osobno, jednak ja "dusiłam" je w parach
                  Na rozgrzany olej dodałam paprykę po kilku minutach dodałam cebulę, dusimy do miękkości, podduszoną paprykę przekładamy do garnka, następna porcja warzyw to cukinia i pomidory robimy podobnie jak z papryką chwilę podduszamy cukienie po czym dodajemy pomidory na koniec dodajemy kukurydzę,
                  Wszystkie podduszone składniki mieszamy ze sobą, nie zapominamy przyprawić naszej potrawy wg smaku.

                  Ponieważ naszym smakoszem jest przede wszystkim dziecko dlatego postanowiłam leczo "zapakować" do łódeczek
                  Attached Files

                  Skomentuj


                    Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

                    Szału zgłoszeń nie było mamy więc taką propozycję: czekamy na Wasze wpisy jeszcze tydzień - do 8 września i dorzucamy do nagród drugi pakiet książek - mamy nadzieję, że wróciliście już z wakacji )

                    Przepisy dodajemy tu:
                    http://forum.babyonline.pl/forum/showthread.php?t=9257

                    Zachęcamy!
                    pozdrawiamy,
                    Redakcja MamoToJa.pl

                    Skomentuj


                      Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

                      Poszalejemy trochę i każdy, kto dodał swój przepis dostanie nagrodę
                      Przesyłajcie adresy w wiadomości prywatnej, czekamy do nastepnego poniedziałku!
                      pozdrawiamy,
                      Redakcja MamoToJa.pl

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

                        Ale super!!!! Uwielbiam niespodzianki

                        Skomentuj


                          Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

                          Czy ktoś otrzymał już nagrodę?

                          Skomentuj


                            Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

                            Mamy już listopad, więc ponawiam pytanie. Otrzymał ktoś już nagrodę za przepis?

                            Skomentuj


                              Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

                              Tak juz dawno dotarły do mnie książki, jeśli nie otrzymałyście nagrody, proponuje napisać wiadomość bezpośrednio do redakcji, w celu wyjaśnienia sytuacji, podawałyście wcześniej adres do wysyłki?

                              Skomentuj


                                Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

                                Ja też nie dostałam książek. Pisałam do redakcji w tej sprawie ale cisza

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X