Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wygraj Poradnik Panny Młodej

Collapse
X
 
 • Filter
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

  Wygraj Poradnik Panny Młodej

  Biorąc udział w naszym konkursie, masz szansę wygrać 1 z 10 książek pt. "Poradnik Panny Młodej"

  Zadanie konkursowe:
  1. Załóż ciekawe wątki na forum polki.pl. w dziale "Ślub i Wesele"

  2. Przez kolejne 3 tygodnie, opiekuj się swoimi wątkami, rozwijaj je i zachęcaj do dyskusji pozostałe forumowiczki, tak aby Twój wątek cieszył się jak największą popularnością!

  Spośród wszystkich Waszych wątków, Redakcyjne jury wybierze 10 najciekawszych oraz posiadających najwięcej wpisów i nagrodzi autorów książką "Poradnik Panny Młodej"

  Wątki konkursowe zamieszczamy w tym dzale: http://forum.polki.pl/forumdisplay.php?f=601


  Zasady konkursu:
  1. Konkurs zostanie przeprowadzony na forum polki.pl.
  2. Zostanie wybranych 10 wątków, które będą najciekawsze i będą miały najwięcej postów.
  3. Wątki będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji polki.pl.
  4. Wątki nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
  5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 11.02 do 04.03. 2010 roku.
  6. Jury podejmie decyzję 10.03. 2010 roku i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na www.ja.w.polki.pl, z prośbą o podanie adresu do wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
  7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych tracą prawo do nagrody.
  8. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
  9. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę na www.ja.w.polki.pl do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie jest zobowiązane do brania takich zgłoszeń pod uwagę.
  10. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-mailowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom.

       
Working...
X