Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wygraj książkę "Sztuka BONSAI"

Collapse
X
 
 • Filter
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

  Wygraj książkę "Sztuka BONSAI"

  Biorąc udział w naszym konkursie, masz szansę wygrać 1 z 6 książek pt. "Sztuka BONSAI" - z tą książką można wyhodować własne drzewko - od nasionka aż do doskonale uformowanego drzewka bonsai.

  Zadanie konkursowe:
  1. Załóż ciekawe wątki na forum mamacafe.pl. w dziale "Nasz ogród i balkon"

  2. Przez kolejne 3 tygodnie, opiekuj się swoimi wątkami, rozwijaj je i zachęcaj do dyskusji pozostałe forumowiczki, tak aby Twój wątek cieszył się jak największą popularnością!

  Spośród wszystkich Waszych wątków, Redakcyjne jury wybierze 6 najciekawszych oraz posiadających najwięcej wpisów i nagrodzi autorów książką "Sztuka BONSAI"

  Książkę wygrywają:

  alibabka
  koniczynka4
  szyszka110
  takaja9
  plocia
  iwa643


  Gratulujemy wygranej i zapraszamy do udziału w naszych konkursach!!!  Zasady konkursu:
  1. Konkurs zostanie przeprowadzony na forum mamacafe.pl
  2. Zostanie wybranych 6 wątków, które będą najciekawsze i będą miały najwięcej postów.
  3. Wątki będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji mamacafe.pl.
  4. Tematy nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
  5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 07.04 do 28. 04. 2010 roku.
  6. Jury podejmie decyzję do 06.05. 2010 roku i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na www.ja.w.polki.pl, z prośbą o podanie adresu do wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
  7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych tracą prawo do nagrody.
  8. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
  9. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę na www.ja.w.polki.pl do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie jury nie jest zobowiązane do brania takich zgłoszeń pod uwagę.
  10. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-mailowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom.

       
Working...
X