Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wspaniale być mamą

Collapse
X
 
 • Filter
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

  wspaniale być mamą

  Od chwili pojawienia się Amelci na świecie mój dotychczasowy świat wywrócił się do góry nogami.To nie wiarygodne jak taka mała osóbka może zmienić nasze życie ile potrafi wnieść w nie radości .Zgadzam się że macierzyństwo to prawdziwy cud!!!!!!!!!!! chodź by było się nie wiem jak zmęczonym zmartwionym jeden mały najmniejszy uśmiech naszego szkraba sprawia że o wszystkim zapominamy i cieszymy się tym co mamy.Z niecierpliwością czekamy na każdy postęp naszego maluszka a potem się chwalimy i opowiadamy z dumą moja córeczka śmieje się głośno , trzyma samodzielne zabawkę, siedzi, raczkuje, gaworzy itd. Pomimo tych wszystkich zmartwień które idą w parze razem z macierzyństwem każdy mój dzień jest dniem szczęśliwym bo mam przy sobie piękny dar moją córeczkę która jest całym moim światem od chwili narodzin.I za żadne skarby świata bym tego nie oddała bo ja już mam ten jeden najważniejszy skarb

  #2
  "Wspaniale być mamą"

  "Wspaniale być mamą" zgadzam się z tą opinią w 100%.
  Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że jest to najcudowniejsza rzecz na świecie. Moja córcia ma już dwa latka, ale potrafi sprawić, że uśmiecham się przez łzy. Mianowicie ściska mnie za szyje, całuje w policzki i takim cieplutkim głosikiem mówi do mnie kocham, kocham, a ja w tym momencie po prostu się rozpływam.
  Takich słów nie jest w stanie nic zastąpić. I natychmiast zapominam, że coś tam zbroiła, czy była niegrzeczna. W ten sposób wynagradza mi cały czas, który z nią spędzam. Uwielbiam z nią przebywać, opiekować się i troszczyć się o nią, oddała bym dla niej wszystko. To tylko jeden przykład spośród naprawdę wielu, który pokazuje, że bycie mamą jest wspaniałe.
  Odkrywamy razem świat, ja nadal świat dzieci, a Agatka powoli świat dorosłych, to wspaniałe doświadczenia.
  Już niedługo zostanę mamą po raz drugi i już nie mogę doczekać się tej chwili, gdy w swoich ramionach będę tulić małą kochaną istotkę.
  Bycie mamą to naprawdę fantastyczna rzecz.
  AGATKA 16.04.07r
  Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
  W końcu w komplecie
  Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

  Skomentuj


   #3
   Mam wielki dług wobec Boga, bo dał mi najwspanialszego Anioła WIKTORA.
   To moja odpowiedź na sformułowanie "Wspaniale byc mamą" nic dodac nic ując

   Skomentuj

          
   Working...
   X