Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Piękna na wiosnę"

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Konkurs "Piękna na wiosnę"

Pharmaceris - T - Trądzik
    Pharmaceris - N- Naczynka
    Pharmaceris - AT- Atopowa i sucha skóra

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią pojawiają się nowe postanowienia dotyczące zmian w wyglądzie i praca nad poprawą sylwetki. Jako zabiegana matka-polka nie mam dla siebie niestety zbyt dużo wolnego czasu na pielęgnację i pracę nad własnym ciałem... Jednak z całą pewnością staram się lekko zdrowo odżywiać, pić wodę mineralną w sporych ilościach, w miarę możliwości dużo przebywać na świeżym powietrzu, wysypiac się, unikam stresów oraz nie palę papierosów i nie piję alkoholu... Jeden dzień w tygodniu poświęcam na taką mini odnowe biologiczną i spędzam wówczas w łazience pół dnia, "nadrabiając zaległości całego tygodnia". Nie ukrywam, że po całym tygodniu zaniedbywania moja skóra jest osłabiona, wysuszona i spragniona odżywczej pielegnacji. Mleczna kąpiel, peeling, nawilżanie ciała, masaż skóry, maseczki itp. Poza tym z moim synkiem bardzo dużo się śmiejemy i wygłupiamy, bo przecież śmiech to zdrowie... A przecież nie tak trudno być szczęśliwym i zadowolonym z życia gdy za oknem wszystko sie zieleni i kwitnie, gdy promienie słoneczne oświecają naszą twarz, a w nas dojrzewa najpiękniejszy owoc miłości - nowe życie...

Working...
X