Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piękna na wiosnę!

Collapse
X
 
 • Filter
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

  Piękna na wiosnę!

  Kosmetyki Pharmaceris oferują bogatą gamę swoich produktów. Przygotowanych zostało kilka specjalnych linii, z których można wymienić:
  PharmacerisM - macierzyństwo
  PharmacerisAT - atopia
  Pharmaceris T - trądzik


  Nadchodzi wiosna, wszystko wokół zacznie budzić się do życia, przywdziewać kolorowe barwy: kwiaty zieleń pączków nieśmiało wychylających swych płatki, niebo odcień lazuru tak piękny po szarościach zimy i jesieni, słońce barwne promienie złocistej sukienki.

  Także mnie zaczyna rozpierać energia i pragnę swym naturalnym pięknem powitać wiosnę! Jednak piękno kobiety to nie tylko makijaż, sukienka, nowa fryzura, kosmetyki... Piękno kobiety tkwi w jej wnętrzu, niekiedy trzeba je tylko bardziej wydobyć.
  Aby być piękną niczym wiosenna przyroda zaczynam więcej spacerować i uprawiać sporty na świeżym powietrzu. Dawka rześkiego, wiosennego powietrza i słońca nadaje mojej cerze koloryt i barwę radości i szczęścia.
  Sporty łączę z dobrą zabawą z moim synkiem: wspólna jazda na rowerze czy rolkach daje mnóstwo niewyrażonej radości!!
  Do tego dieta wreszcie wzbogacana w nowalijki: sałatę, marchewki, pomidorki które wraz z promieniami słońca nabierają smaku.

  I tak - sama nie wiem kiedy- bez zbędnych zabiegów kosmetycznych, dzięki mocy natury, patrzę w lustro i widzę nową siebie: bardziej promienną, uśmiechniętą, pełną werwy, optymizmu, szczęścia i piękna. Bo każda z nas jest piękna gdy jest szczęśliwa!!!
       
Working...
X