Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piękna na wiosnę!

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Piękna na wiosnę!

Kosmetyki Pharmaceris oferują bogatą gamę swoich produktów. Przygotowanych zostało kilka specjalnych linii, z których można wymienić:
    PharmacerisM - macierzyństwo
    PharmacerisAT - atopia
    Pharmaceris T - trądzik

Nadchodzi wiosna, wszystko wokół zacznie budzić się do życia, przywdziewać kolorowe barwy: kwiaty zieleń pączków nieśmiało wychylających swych płatki, niebo odcień lazuru tak piękny po szarościach zimy i jesieni, słońce barwne promienie złocistej sukienki.

Także mnie zaczyna rozpierać energia i pragnę swym naturalnym pięknem powitać wiosnę! Jednak piękno kobiety to nie tylko makijaż, sukienka, nowa fryzura, kosmetyki... Piękno kobiety tkwi w jej wnętrzu, niekiedy trzeba je tylko bardziej wydobyć.
    Aby być piękną niczym wiosenna przyroda zaczynam więcej spacerować i uprawiać sporty na świeżym powietrzu. Dawka rześkiego, wiosennego powietrza i słońca nadaje mojej cerze koloryt i barwę radości i szczęścia.
    Sporty łączę z dobrą zabawą z moim synkiem: wspólna jazda na rowerze czy rolkach daje mnóstwo niewyrażonej radości!!
    Do tego dieta wreszcie wzbogacana w nowalijki: sałatę, marchewki, pomidorki które wraz z promieniami słońca nabierają smaku.

I tak - sama nie wiem kiedy- bez zbędnych zabiegów kosmetycznych, dzięki mocy natury, patrzę w lustro i widzę nową siebie: bardziej promienną, uśmiechniętą, pełną werwy, optymizmu, szczęścia i piękna. Bo każda z nas jest piękna gdy jest szczęśliwa!!!

Working...
X