Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piękna na wiosnę

Collapse
X
 
 • Filter
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

  Piękna na wiosnę

  Pharmaceris H- dla pięknych włosów
  Pharmaceris M- dla mam
  Pharmaceris AT- dla skóry atopowej

  Dermokosmetyków Pharmaceris używałam w ciąży, ponieważ bałam się o zdrowie mojego dziecka. Używam ich teraz, kiedy karmię, ponieważ chcę karmić moją córeczkę jak najdłużej, ale nie chcę zaniedbywać siebie.
  trudno jest dbać o swoją urodę, kiedy ma się dwoje maluszków, które bardzo absorbują moją uwagę ( Krzyś dwa latka, Alcia 6 miesięcy). Jestem jeszcze młodą kobietą (25 lat) i chcę wyglądać pięknie. Dziewięć miesięcy ciąży obeszło się ze mną łaskawie i nie mam na szczęście rozstępów, ani innych nieszczęść na brzuchu.
  Mam długie i piękne włosy i to o nie dbam szczególnie, jestem dumna z tego, że mimo dwóch ciąż w małym odstępie czasu, wciąż mam piękne i lśniące włosy.
  Dobre kosmetyki i sen to najlepsze sposoby, by na długo pozostać piękną. Poza tym spacery z dziećmi, nawet jeśli temperatura spada poniżej zera.
  Kosmetyki Pharmaceris sprawdziły się i dla mnie i dla moich dzieci, używam ich już długo, ale same kosmetyki, nawet najlepsze nie będą działać, jeśli nie połączy się ich ze zdrowym trybem życia, spacerami, wysypianiem się i z uśmiechem na twarzy, choć nie zawsze jest łatwo z dwójką dzieciaków
  Uśmiech zawsze upiększa młodą mamę
       
Working...
X