Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piękna na wiosnę:)

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Piękna na wiosnę:)

Dermokosmetyki Pharmaceris N - naczynka
    Dermokosmetyki Pharmaceris A - alergia
    Dermokosmetyki Pharmaceris T - trądzik.

Poza używaniem dermokosmetyków Pharmaceris staram sie również w inny sposób dbac o swoje ciało oraz o swoją duszePrzede wszystkim zaczynam dzien od małej porcji gimnastyki....nic tak pozytywnie nie wpływa na moje ciało i duszę jak ruch, a zwłaszcza na świeżym powietrzu.Staram sie codziennie wychodzic na spacer.Poza tym staram sie zdrowo odżywiać.Codziennie jem porcję owoców i warzyw, piję soki przygotowane przeze mnie ze świeżych owocówWiem, że są zdrowe i nie zawierają cukru i konserwantów jak te z supermarketów.Do tego bardzo pozytywnie na moje ciało wpływają relację z najbliższymi.Nic tak kojąco nie działa jak czuły dotyk męża lub uśmiech mojej maleńkiej córeczki.Mimo nadmiaru obowiązkow staram sie zawsze znaleść czas dla siebie, na mały relaks lub wypad z rodzinką na łono natury, gdzie słychać kojący śpiew ptaków.Dobry wpływ na moje ciało ma również odpowiednia porcja snu.Mimo, ze jestesmy młodymi rodzicami tak organizujemy sobie dzień, ze zawsze mam siłe i ochotę stawiać czoła nowym wyzwaniom!Warto cieszyć sie kazdym dniem i dbać o swoje ciało, by czuć sie spełnionym, pięknym i szczęsliwym człowiekiem!

Working...
X