Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

"Piękna na wiosnę"

Collapse
X
 
 • Filter
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

  "Piękna na wiosnę"

  Pharmaceris H - włosy i skóra głowy

  Pharmaceris M - macierzyństwo

  Pharmaceris AT - atopowa i sucha skóra


  Co zrobić dla swojego ciała poza używaniem dermokosmetyków, aby utrzymać jego piękno.....

  Jesienią i zimą dni są krótkie. Mamy coraz mniej naturalnego światła słonecznego. Mróz, wiatr, wahania temperatury z jednej strony, coraz dłuższe przebywanie w zamkniętych, ogrzewanych i klimatyzowanych pomieszczeniach - z drugiej – to zdecydowanie nieprzyjazne warunki dla skóry Mogą sprawić, że szybko straci zyskany latem blask, stanie się sucha, szara i matowa. Dlatego teraz, mimo tego, że jest dobrze schowana, powinniśmy zwrócić na nią szczególną uwagę.

  Zimą organizm także potrzebuje dużo wody, mimo, że my nie czujemy się już tak spragnieni jak latem. Pamiętajmy wiec, że woda nadal powinna być stałym elementem naszej diety. Należy pić przynajmniej 3- 4 szklanki wody dziennie. Warto również pić soki owocowe i warzywne, które dodatkowo dostarczą skórze potrzebnych, zwłaszcza zimą, mikroelementów i witamin.


  Wychodząc z domu ubierajmy się na cebulkę, nie oziębiajmy ciała. Zasłaniajmy starannie najbardziej narażone i wrażliwe na czynniki atmosferyczne części ciała: głowę, szyję i dłonie

  Starajmy się spać około 8 godzin dziennie, w dobrze wietrzonych, nie przegrzanych pomieszczeniach. Chłodne, świeże powietrze zapobiega nadmiernemu wysuszaniu skóry.
       
Working...
X