Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs „Nie szukaj mnie”

Collapse
X
 
 • Filter
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

  Konkurs „Nie szukaj mnie”

  Wyobraź sobie, ze jesteś pisarką/pisarzem i właśnie zabierasz się do napisania swojej książki. O jakiej tematyce byłaby to książka? Swoją wypowiedź zamieść jako post na forum.

  Nagrody w konkursie
  Do wygrania 10 książek „Nie szukaj mnie” autorstwa Piotra Wereśniaka, reżysera filmów: „Nie kłam kochanie”, „Zakochani”, czy „Zróbmy sobie wnuka”.

  Szczegóły: http://forum.polki.pl/showthread.php?t=15971

  Posty zamieszczamy na forum polki.pl

 •    
     

  #2
  Odp: Konkurs „Nie szukaj mnie”

  Bardzo lubię czytać książki oparte na faktach, więc i moja opowieść opierałaby się na wydarzeniach z mojego życia. Musiałabym zapewne kilka zdarzeń nieco "podkolorować", ponieważ nie prowadzę burzliwego a co za tym idzie ciekawego literacko życia.

  Skomentuj


   #3
   Odp: Konkurs „Nie szukaj mnie”

   Witam,
   moj pomysł na książkę - to książka reportarz. Opisałabym spotkanie kobiet z różnych kręgów kulturowych, wychowywanych w różnych tradycjach, wierzeniach.
   Rozmowa - dialog, dotyczyłaby kluczowych kobiecych marzeń, pragnień, przeżywanych rozczarowań i szczęścia od najmłodszych, dziewczęcych lat przez narzeczeństwo, zamążpójscie, macierzyństwo i dojrzałe lata stabilizacji życiowej.
   Kobiety zamieszkujące różne zakątki ziemii (afrykańskie wioski, różne stany USA, kobiety zachodniej i wschodniej europy, czy japońskie gejsze) uprawiające różne zawody, mające rózne zainteresowania i pasje; szczerze i wzruszająco opowiedziałyby o tym że mimo podziałów dotyczących kultury i tradycji łączy nas jeden wspólny i nieraz bardzo trudny kobiecy świat.
   Pozdrawiam!

   Skomentuj


    #4
    Odp: Konkurs „Nie szukaj mnie”

    Witam
    Moja książka była by oparta no moich przeżyciach i innych mam i rodzin, związanymi z pobytem dziecka w szpitalu. O rozterkach, problemach i decyzjach jakie musimy podjąć będąc z dzieckiem w szpitalu. O tym jak się wspierać z mężem i żoną by przeżyć ciężkie chwile i nie dopuścić do rozpadu rodziny i małżeństwa. Taki smutny poradnik a za razem pamiętnik ze szczęśliwym zakończeniem.


    Skomentuj


     #5
     Odp: Konkurs „Nie szukaj mnie”

     dziewczyny odpowiedzi piszemy na stronie polki.pl
     FROCH

     Skomentuj

            
     Working...
     X