Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak stosownie ubrać dziecko zimą?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    jak stosownie ubrać dziecko zimą?

    właśnie z czasopisma polecanego rodzicom dowiedziałam się jak należy ubrać maluszka zimą, aby nie zmarzło oraz się nie zgrzało. Zawsze myślałam, że dziecku należy założyć jedną warstwę więcej niż sobie i to prawda, ale dziecku, które samo nie chodzi. Zaś dziecko, które porusza się samo należy ubrać tak jak siebie. Pozdrawiam
  •    
       

    #2
    Odp: jak stosownie ubrać dziecko zimą?

    a czasem i lzej bo nieraz dzieci ktorre zachlystuja sie chodzeniem - to tak naprawde ciagle biegaja zwlaszcza snieg zima - sprawdzaja sie stroje narciarskie ktore oddychaja, bo czesto dzieci sa w ciaglym ruchu,ALE jezeli idzie sie wozkiem, czy siedzi 0,5 ha na sankach to trzeba cieplo ubrac. dlatego trzeba to wyposrodkowac, ewentualnie brac pozadny cieply koc spiwor xzeby jak siedzi je dobrze otulic, a

    no i dziecko dziecku nie rowne, moj mlody jest chudzielec i zmarzlak, lubi byc cieplo ubrany i sie nie przegrzewa, cora jeszcze nie wiem

    Skomentuj


      #3
      Odp: jak stosownie ubrać dziecko zimą?

      Mojej córci akurat zawsze jest bardzo gorąco i nie cierpi się ubierać. Odkąd opanowała sztukę odsuwania zamków, ściąga każdy sweterek. A więc wszystko tak naprawdę zależy od dziecka i jego upodobań.
      Moja prawie dorosła córka


      Moja wyrośnięta kruszynka

      Skomentuj


        #4
        Odp: jak stosownie ubrać dziecko zimą?

        Zobaczcie fajne rzeczy na e-tygryski.pl Są to rzeczy markowe ale outlet więc naprawdę niskie ceny!

        Skomentuj


          #5
          Odp: jak stosownie ubrać dziecko zimą?

          Ja bardzo rzadko zakładam młodemu rajstopy pod dżinsy. Ludzie zawsze krzywo na mnie patrzą ,bo uważają ,że jak jest zima ,to jest to obowiązkowy strój - a jak dla mnie wręcz odwrotnie - zbędny, zwłaszcza ,że temperatura jest na plusie. Jesienią ,kiedy wszystkie maluchy chodziły już w zimowych czapach, mój 2latek często chodził bez czapki (o ile nie było mocnego wiatru)... Ominęła nas jesienne choróbska ,które zaatakowały inne dzieci.

          Skomentuj


            #6
            Odp: jak stosownie ubrać dziecko zimą?

            Ostatnio robiłam zakupy w sklepie odziez-dziecieca.net.pl i musze przyznac , że obsługa jest bardzo miła, wyrozumiała i rzetelna. Zdecydowanie polecam ten sklep nie tylko pod względem jakości obsługi, ale także jakości ubranek dla najmłodszych.

            Skomentuj


              #7
              Odp: jak stosownie ubrać dziecko zimą?

              Ta obsługa to tani chwyt marketingowy, wspaniali ludzie mogą wcisną konkretny szajs.... ja wolę sama sobie wybierać co mi pasuje a nie słuchać co mi tam sprzedawca gada..
              Jeśli chodzi o dziecko to ubieram ich stosownie do danej pory roku, mimo że zimą nie noszę rjstopek dzieciom zakładałam, bo wiedziałm że im cieplej będzie....to takie matczyne przesądy hihihi
              Doriaś ur.17.03.2008




              Tristaś ur. 11.03.2010

              Skomentuj

                     
              Working...
              X