Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ubranka coccodrillo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ubranka coccodrillo

    Chciałam Was zapytać, co sądzicie o ubrankach firmy coccodrillo? Czy kupujecie swoim dzieciom ubranka tej firmy ?
  •    
       

    #2
    Odp: Ubranka coccodrillo

    ten post to chyba nie tutaj koleżanko..
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj


      #3
      Odp: Ubranka coccodrillo

      Tzn. ? Nie rozumiem szczerze mówiąc.....

      Skomentuj


        #4
        Odp: Ubranka coccodrillo

        To znaczy że na pewno nie powinnaś go zamieszczać w dziale konkursowym,bo jak sama nazwa wskazuje tutaj są zamieszczane tylko informacje dot.konkursów.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Ubranka coccodrillo

          Napisane przez 27asia27 Pokaż wiadomość
          Chciałam Was zapytać, co sądzicie o ubrankach firmy coccodrillo? Czy kupujecie swoim dzieciom ubranka tej firmy ?
          Choć nie jest to dobry dział na to pytanie, ja Ci odpowiem
          Ubranka na pewno dobre gatunkowo (przynajmniej te, które miałam okazję sprawdzić), kolorowe, nowoczesne, duzy wybór itd. Cena jedynie czasem powala więc z tej racji rzadko kupuję ubranka tej firmy. Mam możliwość kupowania ubranek Early Days czy George, które też są dobre gatunkowo, a cena jest dużo niższa więc dlatego postawiłam właśnie na te firmy.
          Chyba jeszcze trwają wyprzedaże więc na pewno po obniżce cen kupiłabym ubranka Coccodrillo, ale niestety nie mam tego sklepu u siebie w mieście.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Ubranka coccodrillo

            Przepraszam za pomyłkę Jestem od niedawna, to może dlatego A ubranka rzeczywiście są super. Kupuję synkowi najczęściej właśnie tam w coccodrillo. Chciałam spytać innych o opinię Pozdrawiam

            Skomentuj


              #7
              Odp: Ubranka coccodrillo

              Zakupy w internecie są bardzo wygodne. Ostatnio moim udanym zakupem okazały się śpioszki, body i pajacyki dla mojego maluszka. Polecam sklep odziez-dziecieca.net.pl . Naprawdę warto.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Ubranka coccodrillo

                Czasem tak, ale raczej kiedy są w promocji, bo nie nalezą do tanich, ale duzy plus za jakośc, fajne fasony, i wykonanie. Dla wielbicielek cocodrillowych ciuszków znalazłam wyprzedaż ubranek coccodrillo - ceny kuszące.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Ubranka coccodrillo

                  Ładne ale drogie nieziemsko.... raz udało mi sie w konkursie wygrać bon na 100zł , myślałam że poszaleję a stać mnie było ledwo na jeden ciuszek ...

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Ubranka coccodrillo

                    Płaci się w tym przypadku za markę. Co do jakości, to jest z nią różnie. Koniecznie zobaczy w tym sklepie co oferują. Uważam osobiście, że są tam znacznie lepsze i bardziej praktyczne rozwiązania, w które warto zainwestować i wiele nie wydać.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X