Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Macierzyństwo w promieniach światła

Collapse
X
 
 • Filter
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

  Macierzyństwo w promieniach światła

  Terapia światłem Bioptron, jest to metoda, którą mogą stosować kobiety w ciąży, noworodki, dzieci, osoby dorosłe i każdy aż po schyłek swojego życia.  Terapia światłem Bioptron jest już dzisiaj standardem w instytucjach dbających o zdrowie i urodę, a każdego dnia stosowana jest w milionach domów w ponad 40 krajach.
  Jest to metoda, którą stosować może, a nawet powinien każdy. Nie wyłączając kobiet w ciąży, dzieci (nawet tuż po urodzeniu), poprzez wiek średni aż po schyłek życia. Nie do przecenienia jest rola właściwości światła BIOPTRON w przypadku kobiet w ciąży i po porodzie. Ten okres wymaga szczególnej troski, zarówno ze względu na kobietę jak również na rozwijające się w niej nowe życie. W tym okresie nie brakuje przecież dolegliwości. Ból kręgosłupa, opuchnięte nogi czy zwykłe przeziębienie są nie lada problemem. Przecież leczenie farmakologiczne nie jest obojętne dla rozwijającego się płodu. W takich przypadkach niezastąpiony jest BIOPTRON. Może być używany codziennie, bez żadnych ograniczeń. Terapia jest skuteczna, bezbolesna, bezpieczna (nie emituje promieniowania UV), bez żadnych przeciwwskazań i skutków ubocznych. W końcu przychodzi oczekiwany czas porodu. Często podczas porodów naturalnych lekarze stosują zabieg nacięcia krocza. Zdarzają się także sytuacje, gdy ciążę trzeba rozwiązać przez cięcie cesarskie. Co robić, aby jak najszybciej wrócić do formy? Odpowiedzią jest Terapia Światłem BIOPTRON. Dzięki stosowaniu tej terapii zmniejsza się znacznie ryzyko powikłań a rana szybciej się goi. W razie problemów z laktacją, zapaleniem piersi, pękającymi brodawkami - BIOPTRON sprawdza się znakomicie. Również w leczeniu depresji poporodowej światło jest bardzo skuteczne.
  A co z naszym maluszkiem? Jest niespokojny. Może to kolka? Spokojnie - nie jesteśmy bezradni - mamy BIOPTRON. Odparzona pupa, pleśniawki, ciemieniucha - oczywiście BIOPTRON przyniesie ulgę. Trudne, bolesne ząbkowanie - na pomoc mamy BIOPTRON.
  I tak przez kolejne lata BIOPTRON skutecznie pomaga w wielu problemach.
  Począwszy od kataru, kaszlu, stanów zapalnych uszu, gardła, oskrzeli, zatok, infekcje wirusowe, poprzez schorzenia dermatologiczne, alergię, ADHD, wzrostowe bóle kości, dysplazję stawu biodrowego do tak poważnych schorzeń jak dziecięce porażenie mózgowe. Również wszelkie urazy skaleczenia, oparzenia i odleżyny, stłuczenia, skręcenia, zwichnięcia czy też złamania - o wiele szybciej się goją po zastosowaniu światła BIOPTRON.
  Systematyczne stosowanie zabiegów znacznie wzmacnia odporność organizmu.

  Każda matka dbając o siebie w ciąży i połogu oraz o swoje nowonarodzone dziecko powinna dołożyć wszelkich starań, aby aparat BIOPTRON znalazł się w jej domu i służył jak domowa apteczka.

  Więcej informacji : http://www.bioptron.eu.interia.pl/
  Sprzedaż promocyjna (przelew, kredyt) , konsultacje medyczne
  Grażyna Macioł Tel. 601 958 614
  biotron@poczta.onet.pl

  #2
  Odp: Macierzyństwo w promieniach światła

  szczerze? jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego!!!


  ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g
  IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g  ---------------------------------------------------

  Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

  Skomentuj

         
  Working...
  X