Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

nosidełko biodrowe HIPSEAT - rewolucja w noszeniu dziecka

Collapse
X
 
 • Filter
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

  nosidełko biodrowe HIPSEAT - rewolucja w noszeniu dziecka

  Na rynku pojawiła się zupełnie nowa kategoria nosideł dla dzieci – nosidełka biodrowe Hipseat, wspomagające noszenie dziecka w pozycji na biodrze. Nosidło składa się z siedziska dla malucha i szerokiego pasa mocowanego w talii opiekuna. Taka konstrukcja, równomiernie rozkładająca ciężar dziecka wokół talii, bioder i miednicy, odciąża kręgosłup noszącego i nie wymusza nienaturalnego wygięcia tułowia w bok. Wygodne siedzisko pozwala nosić dziecko w zdrowej dla rozwoju bioderek i kręgosłupa, nie krepującej ruchów pozycji. Nosidło zakłada się w zaledwie 15 sekund i można w nim nosić dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat. Produkt posiada pozytywną opinię Brytyjskiego Instytutu Standardów i jest polecany przez ortopedów i fizjoterapeutów.

  Proste rozwiązania stanowią zazwyczaj największe udogodnienie a Hipseat brytyjskiej firmy Hippychick jest jednym z najprostszych nosidełek na rynku. Jego założenie jest tak łatwe jak zapięcie paska – trwa kilka sekund. Równie prosto jest umieścić w nim dziecko – wystarczy posadzić je na wygodnym siedzisku przodem lub tyłem do opiekuna. A kiedy się znudzi lub będzie chciało pobawić po prostu się je zdejmuje bez konieczności rozpinania czy rozwiązywania czegokolwiek. Hipseat jest dyskretny, lekki i ergonomiczny, można więc nosić go wygodnie na sobie, gotowy do użycia w każdej chwili.

  Aż trudno uwierzyć, że ta prosta z pozoru konstrukcja przynosi tak wydatną ulgę dla nadwyrężonego dźwiganiem kręgosłupa. Szeroki pas zdejmuje cały ciężar z barków, ramion i rozkłada go równomiernie wokół pasa, bioder i miednicy. Siedzisko dla dziecka pewnie je podtrzymuje i nie wymusza odchylania się noszącego w bok. Sam maluch również siedzi komfortowo, w pozycji bezpiecznej dla rozwoju stawów biodrowych. Dzięki swoim unikalnym zaletom produkt uzyskał pozytywną opinię Brytyjskiego Instytutu Standardów i jest polecany przez ortopedów i fizjoterapeutów na całym świecie.

  Hipseat jest odpowiedni do noszenia dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat. Szczególnie tych, które często i na krótko domagają się brania na ręce w domu lub gdy robią się zmęczone podczas spaceru. Znakomicie sprawdza się także we wszystkich sytuacjach gdy nie chcemy lub nie możemy korzystać z wózka – podczas szybkich zakupów, przechodzenia z domu do samochodu, na lotnisku, dworcu, plaży czy w innym trudnym terenie. Dodatkowo dzięki swej prostej konstrukcji i możliwości łatwego dopasowania obwodu pasa Hipseat może być używany przez wszystkich opiekunów dziecka bez względu na budowę ciała oraz bez konieczności posiadania zaawansowanej wiedzy i umiejętności obsługi. Niewątpliwą zaletą są również praktyczne kieszonki do przechowywania drobiazgów oraz fakt, że pokrycie nosidełka można łatwo wyczyścić zwilżoną ściereczką lub uprać w pralce.


  Nosidełko Hipseat dostępne jest na stronie www.hipseat.pl. Produkt występuje w czterech kolorach – czarnym, bordowym, oliwkowym, niebieskim. Cena: 159 PLN
       
Working...
X