Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zdjęcia malucha

Collapse
X
 
 • Filter
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

  zdjęcia malucha

  Każdego dnia Twoje dziecko przybiera coraz ciekawsze minki które aż proszą się o uwiecznienie Niestety nie zawsze zdjęcia dzieci wychodzą tak jakbyśmy chcieli - zatrzymanie takich chwil to duże wyzwanie.

  Oferuję swoje usługi jako fotograf rodzinny i dziecięcy. Sesje odbywają się oczywiście w obecności rodzica bądź obu rodziców, w Państwa mieszkaniu, wynajętym wnętrzu bądź w plenerze. Jeśli szukają Państwo pomysłu na prezent taka sesja to bardzo oryginalna pamiątka.

  Po sesji otrzymują Państwo zdjęcia (wraz z obróbką) na płycie CD w pełnej rozdzielczości gwarantującej wysoką jakość wydruku. W zależności od ilości zdjęć cena sesji to od 50 do 80 zł - do ustalenia. Oprócz tego daję 3 odbitki najlepszych ujęć w formacie 15na 21cm. Istnieje także możliwość zdjęć w profesjonalnym studiu fotograficznym (wtedy cena jest trochę wyższa ze względu na koszt wynajmu).

  Jestem młodą osobą, więc łatwo nawiązuję kontakt z dzieckiem. Na moich sesjach panuje sympatyczna i bezpośrednia atmosfera. Zero stresu i pośpiechu Gdy dziecko jest bardzo małe, można przerwać sesję w każdej chwili, uspokoić malucha itp. Gwarantuję ciepłe, rodzinne zdjęcia które będą pięknie prezentować się w albumie czy nawet na ścianie.


  Więcej moich prac można obejrzeć na stronie
  www.annakopec.pl  Zachęcam serdecznie!

  zainteresowanych lub mających pytania proszę o kontakt: wydraaa1@wp.pl tel. 603224478


  Profesjonalne SESJE ZDJĘCIOWE Wrocław, Zgorzelec i okolice - dla 3 pierwszych osób tylko za 50zł!

  Last edited by annakopec; 04-03-2010, 00:51.
       
Working...
X