Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bezpłatne spotkania dla kobiet w ciąży z Poznania i okolic- ostatnie miejsca

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Bezpłatne spotkania dla kobiet w ciąży z Poznania i okolic- ostatnie miejsca

    Pozostały ostatnie wolne miejsca na BEZPŁATNE Premierowe spotkanie z cyklu "Mama rozmawia" Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja poprzez wysłanie maila na adres kontakt@mamarozmawia.pl
    W spotkaniu oprócz prowadzącej Ani Maruszeczko i samych uczestniczek, będzie uczestniczyć psycholog. Udział w spotkaniach jest całkowicie BEZPŁATNY, a na uczestniczki czeka wiele atrakcji i upominków. Szczegóły na stronie www.mamarozmawia.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Bezpłatne spotkania dla kobiet w ciąży z Poznania i okolic- ostatnie miejsca

    Świetny pomysł. Tak mało organizowanych jest spotkań dla kobiet. I jeszcze Ania Maruszeczko będzie prowadzącą - SUPER Wysłałam zgłoszenie - mam nadzieję, że załapię się jeszcze na premierowe spotkanie.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Bezpłatne spotkania dla kobiet w ciąży z Poznania i okolic- ostatnie miejsca

      No drogie Panie, ja byłam na spotkaniu i muszę powiedzieć, że to był genialny pomysł. Dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy, zarówno od zaproszonych ekspertów jak i od innych pań, które w spotkaniu uczestniczyły. otrzymałam też miły upominek. Uważam pomysł zorganizowania takich spotkań za bardzo trafiony, jako przyszła mama już nie moge sie doczekać nastepnego spotkania.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Bezpłatne spotkania dla kobiet w ciąży z Poznania i okolic- ostatnie miejsca

        Czy mogłabyć opowiedzieć coś więcej???? Jak Ania Maruszeczko? Strasznie ją lubie!!!
        Fajnie, że pomyśleli o mamuśkach

        Skomentuj


          #5
          Odp: Bezpłatne spotkania dla kobiet w ciąży z Poznania i okolic- ostatnie miejsca

          Napisane przez Hanzielna Pokaż wiadomość
          Czy mogłabyć opowiedzieć coś więcej???? Jak Ania Maruszeczko? Strasznie ją lubie!!!
          Fajnie, że pomyśleli o mamuśkach
          Witaj
          Mi się bardzo podobało, też ją lubie i jest taka fajna, normalna babka, pogadała z nami, podczas przerwy wspólnie piłyśmy herbatkę i podjadałyśmy smakołyki, które nam zaproponowali
          Naprawde extra atmosfera, jak w domu z koleżankami!

          Skomentuj


            #6
            Odp: Bezpłatne spotkania dla kobiet w ciąży z Poznania i okolic- ostatnie miejsca

            No Ania Maruszeczko, faktycznie; dała radę w ogólę nie dało się odczuć, że jest "celebrytką" rozmaiwała z nami jak z koleżankami, bardzo fajne wrażenia, do tego poczucie humoru i luz bardzo na plus. Najlepsza była ta druga część spotkania gdzie mamuśki już się wyluzowały, podjadły i bez zadnego skrępowania dołączyly do wspólnej dyskusji, na różnorakie tematy.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Bezpłatne spotkania dla kobiet w ciąży z Poznania i okolic- ostatnie miejsca

              Faktycznie lepiej sie zrobilo jak mamuśki przestały siee bac mikrofonu
              Moze na nastepnym spotkaniu od razu bedzie taki w pelny wyluzowany klimat

              Skomentuj

                     
              Working...
              X