Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kto pyta nie błądzi :)

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Miss
    replied
    Odp: Kto pyta nie błądzi

dzieki Dziewczyny coś wykombinuje

Leave a comment:

•    

• ColorWomen
    replied

Miss ja znalazłam takie wiadomości:
    wzoru nie ma, ale piszesz dokładnie tak, jak pierwszy wniosek o urlop. Nie
    przedłużasz urlopu, tylko prosisz o przyznanie go od dnia, kiedy Ci się miał
    kończyć, do następnej planowanej daty powrotu do roboty.

A oto wzór
    PODANIE O UDZIELENIE URLOPU WYCHOWAWCZEGO

Zwracam się z prośbą o udzielenie urlopu wychowawczego z tytułu art. 186&2. w okresie od... do ... na moje dziecko/ mojego syna/córkę/ moje niepełnosprawne dziecko, imię i nazwisko: urodzone ...... r
    Jednocześnie informuję, że dotychczas w pełni wykorzystałam urlop wychowawczy przysługującego mi na moje dziecko/na mojego syna/córkę z tytułu art. 186&1

Data i podpis pracownika

OŚWIADCZENIE WSPÓŁMAŁŻONKA / OPIEKUNA DZIECKA
    Oświadczam, że nie zamierzam korzystać z urlopu wychowawczego we wskazanym powyżej okresie.

Data i czytelny podpis współmałżonka/opiekuna dziecka

Załączniki:
    1.

Podanie musisz złożyć na 2 tygodnie przed planowanym przedłużeniem urlopu wychowawczego. Urlop możesz podzielić tylko na 4 części za okres 6 lat (3+3).

A tu masz na temat UW
    http://www.gazetapodatnika.pl/artyku...czy-a_7119.htm

Leave a comment:

• mamakarolka
    replied

Miss ale tam jest taki akapit że część urlopu wykorzystałaś(wpisujesz ile)

Leave a comment:

• Miss
    replied

karolova ale to jest wniosek o udzielnie urlopu a nie o przedłużenie

mam juz napisane :

Wnioskuję o przedłużenie urlopu wychowawczego zgłaszanego pismem z dnia..... o 12miesięcy do ...... na sprawowanie opieki nad moja córką ........

noi dalej nie wiem co napisać??

czy coś wspomniec mam o ojcu,że nie korzysta wogóle z urlopu?? czy jak

Leave a comment:

• mamakarolka
    replied

.................................................. .................................................. ........
    (nazwisko i imię pracownika)

.................................................. .................................................. .........
    (adres zamieszkania)

.................................................. .................................................. ..........
    (nazwa pracodawcy)

WNIOSEK O UDZIELENIE URLOPU WYCHOWAWCZEGO

Uprzejmie proszę o udzielenie mi urlopu wychowawczego w okresie od dnia .................................................. ..........
    do dnia ........................... w celu sprawowania opieki nad dzieckiem .................................................. ........................
    (imię i nazwisko dziecka )
    ur. .............................................
    Na dziecko to:
    1. nie wykorzystywałam(-em) dotychczas ani ja, ani małżonek albo drugi rodzic lub opiekun urlopu wychowawczego*
    2. wykorzystałam(-em) ja lub mój współmałżonek albo drugi rodzic lub opiekun urlop wychowawczy w okresach*......................................... .................................................. ..
    Współmałżonek, drugi rodzic lub opiekun dziecka nie zamierza korzystać z urlopu wychowawczego: w wyżej wymienionym terminie na wyżej wymienione dziecko lub w wyżej wymienionym terminie na inne dziecko na dowód czego załączam stosowne oświadczenia*.
    Zamierza skorzystać jednocześnie ze mną z urlopu wychowawczego, zgodnie z art. 1811 k.p., w okresie*.......................................... ...

Oświadczenia .................................................. .................................................. .................................................. ...........
    (nazwisko i imię)
    będącego .................................................. .................................................. .................................................. ..................
    (współmałżonkiem, drugim rodzicem, lub opiekunem)
    nie da się uzyskać z powodu*........................................... .................................................. ...........................................

Oświadczam, że drugi rodzic ma ograniczoną władzę rodzicielską nad ww. dzieckiem lub jest jej pozbawiony, albo że drugi z opiekunów ma ograniczoną opiekę lub jest zwolniony z opieki nad wyżej wymienionym dzieckiem (w załączeniu dowody to potwierdzające)*. Dziecko to: wymaga (w załączeniu orzeczenie lekarskie)* nie wymaga* osobistej opieki ze względu na stan zdrowia.

.................................................. ......................
    (podpis pracownika)

Miss myślę że to będzie dobre

Leave a comment:

• Miss
    replied

Jak napisać wniosek o przedłużenie urlopu wychowawczego??

szukałam w necie,ale nie znalazłam takiego dokładnego wniosku
    2 lata wychowawczego kończą się w maju 2010 i chciałam przedłużyć jeszcze o rok...i się zastanawiam jak to napisać:/

Leave a comment:

• Miss
    started a topic Kto pyta nie błądzi :)

Kto pyta nie błądzi :)

Dziewczyny zakładam ten wątek,by wszystkie odpowiedzi na nurtujące nas pytania znajdowały się w jednym wątku.
    Najczęściej zadajemy pytania na wątkach w których się udzielamy,otrzymuje różne odpowiedzi od koleżanek,ale potem szukać po forum i myślimy,że gdzieś to pisało..ale gdzie?Mnie osobiście nie chce się robic dochodzenia w którym "kościele dzwoni..."
    Myslę,że wszystkie nasze pytania jak i odpowiedzi przydadzą się również i innym Mamusiom
    Jeśli jest podobny wątek to proszę o przeniesienie go w miejsce odpowiednie

Working...
X