Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wózki dla dzeci powodują raka !!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wózki dla dzeci powodują raka !!!

    http://www.dziennik.pl/gospodarka/ar...ka.html#reqRss

    Przeczytajcie same. Dane są straszne .

    Dobrze, że ja mam wózek polski, taki 5-letni. Może nic dziecku nie funduje.




    i Bartek :-)
  •    
       

    #2
    Odp: Wózki dla dzeci powodują raka !!!

    coyotek mojego wózka to wogóle nie ma na tej liście..zastanawiam sie dlaczego teraz takie halo że rakotwórcze są?? przecież nie od dziś sie dzieci rodzą i jeźdzą w wózkach..
    FROCH

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wózki dla dzeci powodują raka !!!

      Dzisiaj ten sam temat był w DD TVN. Niestety go nie widziałam.

      Miss nie od dziś się dzieci rodzą, ale nastała era wrzucania chemii do wszystkiego co możliwe, stąd wózki (zresztą i nie tylko wózki) robią się co raz niebezpieczniejsze, nie liczy się zdrowie tylko produkcja jak najniższym kosztem

      Brak mi słów na to wszystko... tym bardziej, że przecież nie zaprzestaniemy kupować wózków, bo te biedne nasze dzieci w czymś jeździć muszą
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wózki dla dzeci powodują raka !!!

        a ja się zastanawiam czy w to wierzyc, jakoś to tak napisane... trzeba zapłacic żeby dowiedziec się więcej.
        ja myslę ze to ktos sensacji szuka i tyle.
        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wózki dla dzeci powodują raka !!!

          Chyba nie, Pinklady, ten temat jest poruszany co jakiś czas na różnych stronach, w TV również.




          i Bartek :-)

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wózki dla dzeci powodują raka !!!

            A co o tym sądzicie: http://www.tvn24.pl/-1,1628081,0,1,n...wiadomosc.html
            Bo ja mam jakieś mieszane uczucia. Kurcze nooo... ja sama przy rozkładaniu
            wózka mówię, Julce żeby się odsunęła. Gdzie te dzieciaczki musiały mieć
            rączki, że aż tak się narobiło?


            Skomentuj


              #7
              Odp: Wózki dla dzeci powodują raka !!!

              No rzeczywiście niebezpieczne a ludzie myślą że jak amerykańskie to nie wiadomo jakie cudo.






              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wózki dla dzeci powodują raka !!!

                Napisane przez Nusiakova Pokaż wiadomość
                A co o tym sądzicie: http://www.tvn24.pl/-1,1628081,0,1,n...wiadomosc.html
                Bo ja mam jakieś mieszane uczucia. Kurcze nooo... ja sama przy rozkładaniu
                wózka mówię, Julce żeby się odsunęła. Gdzie te dzieciaczki musiały mieć
                rączki, że aż tak się narobiło?
                A ja myślę że przy każdym składaniu bądź rozkładaniu wózka obojętnie jakiej firmy,trzeba uważać i się pilnować oby sobie i dziecku krzywdy nie zrobić.


                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wózki dla dzeci powodują raka !!!

                  No też mi się tak wydaje, dlatego napisałam, że mam mieszane uczucia co
                  do tego artykułu.


                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wózki dla dzeci powodują raka !!!

                    a co do rakotworczosci wózków to mi sie wydaje ze od kiedy sa twozywa sztuczne to wszystko jest w pewnym sensie rakotworcze po zjechaniu z linii produkcyjnej, a i jak byly ze skory to tez garbarnie full syfu laduja w skore zeby jej robaki nie zjadly.
                    wyobrazcie sobie ze okna PCV powinny minimum pol roku stac w przewiewnym pomieszczeniu po odklejeniu tych zabezpieczen antydrapek z framug bo wydzielaja bodajze ?trojazotany?( czy jakos tak nie chce mi sie szperac) co jest okropnie trujace dla stwozen zywych w tym ludzi.

                    wiec trzebaby wózek przewietrzyc, przeprac, klasc jeszcze jakis kocyk itp zeby dziecko nie mialo bezposredniej stycznosci .(tesciowka mowila ze tak zalecali w TVN)

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X