Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

łóżeczko BABY CENTER HAUCK-opinie i info

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    łóżeczko BABY CENTER HAUCK-opinie i info

    witam,mam pytanko, czy ktoś może posiada łóżeczko HAUCK BABY CENTER?= bo my właśnie tak owe posiadamy i mamy taki problem, że zagubiłam instrukcję choć specjalnie to ona potrzebna nie jest bo łóżeczko jest bardzo proste w rozłożeniu itd. chodzi mi głównie o to czy jest w nim możliwość odpięcia któregoś boku tak aby dziecko mogło samo wyjść..bo szukałam, ale nie mogę znaleźć, albo jest tak sprytnie schowane, albo nie ma w nim tej jednej rzeczy
    Dokładnie chodzi mi o ten model łóżeczka, który jest zaprezentowany na zdjęciu pod tym linkiem
    http://www.comparestoreprices.co.uk/...travel-cot.jpg

    takie właśnie posiadamy.

    dzięki z góry za info
    pozdrawiam i czekam na opinie

    #2
    Witaj
    pozwoliłam sobie poszukać w internecie Twego łózeczka ale nigdzie nie znalazłam opisu gdzie mogłoby się otwierać tak aby dziecko wyszło
    To bybyło aż dziwne , prawda?
    U mnie w łóżeczku (turystyczne) jest na małym boku , może i u Ciebie jest pod czymś schowane?
    A łóżeczko prezentuję się ładnie.
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj


      #3
      też właśnie przekopałam cały internet, a łóżeczko to normalnie nawet do góry nogami przewróciłam...aż mój synek się wystraszył i mówi "mama nie psuj"... hmm nigdzie tego nie ma ani na krótszych ani na dłuższych bokach...no cóż może rzeczywiście zapomnieli o tej jednej rzeczy

      Skomentuj

             
      Working...
      X