Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

poszukuję spacerówki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    poszukuję spacerówki

    Przepraszam bardzo jeśli kategoria jest zła ale jestem nową użytkowniczką wiec nie do końca jeszcze jestem rozeznana na forum.

    Drogie Mamy, mam do Was pytanie.
    Poszukuję spacerówki, najchętniej oczywiście taniej, lekkiej, z przekładana(!), ponieważ obydwie z Córą wolimy widzieć się na spacerkach, i co bardzo ważne z pojedyncza rączką(wygodniej mi tak prowadzić =)).
    Czy nie znacie może marki i modelu wózka, który spełniał by moje oczekiwania?
    Przeszukałam pół allegro, bywałam w sklepach i nic nie mogę znaleźć, więc albo mam pecha, nie umiem szukać albo po prostu nie ma takiego cuda.
    Aktualnie korzystamy z wielofunkcyjnego, który kiedyś był głębokim, ale jest bardzo duży, ciężki i mi, jako drobnej kobietce trudno dostać się w niektóre miejsca poza tym jest bardzo nie... poręczny ;o)

    Bardzo serdecznie proszę Was o pomoc a jeśli któraś z Pań z okolic Warszawy miała by do sprzedania taki wózek to już w ogóle było by ekstra. =)

    Pozdrawiam serdecznie.
    Sianka
  •    
       

    #2
    pod tym linkiem dziewczyny wręcz opasłe tomiska napisały na temat spacerówek:
    http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...t=spacer%F3wka

    wiem, wiem duzo szukania ale warto

    Skomentuj


      #3
      dziękuję bardzo.poszukam, mam nadzieję, ze znajdę.

      nie zaśmiecam już w takim razie.=)

      pozdrawiam.
      si.

      Skomentuj


        #4
        Odp: poszukuję spacerówki

        Znalazłam sklep,który spełni także i Twoje oczekiwania. http://www.odnarodzin.pl/kategoria,2...na-raczka.html . Także miałam wielką listę życzeń jakie musi spełnic wózek, łóżeczko, fotelik. Poleciła mi koleżanka i jestem zachwycona. Idealne wykończenia, wysoka jakośc produktów w dodatku w dobrych cenach.

        Skomentuj


          #5
          Odp: poszukuję spacerówki

          ja tez szukam podobnej "parasolki" cos co mozna zlozyc do malych rozmiarow i leciutkie
          znalazlam bebe comfort streety, przekladane siedzenie, pojedyncza raczka(mam synka jeszcze wiec musze moc jedna prowadzic) lekki 6,5kg i moje marzenie pojedyncze kola skretne ale podobno konstrukcja kiepsko podbija sie na krawezniki, musze obejrzec na zywo w sklepie i ocenic.
          tani nie jest... bo uzywka to ok 300zl i nie ma ich duzo

          moze cos jeszcze znacie?
          a dodam ze tamten temat to troche nieaktualny dzieki przedawnionym linkom na allegro... wiec proponuje podawanie chociaz nazw a nie samych linkow

          Skomentuj


            #6
            Odp: poszukuję spacerówki

            ja już nie w temacie wózkowym,ale dla mojej cory kupilam parasolkę -zwykła - bez cudów coneco joker,dałam za nią wówczas 140zł.
            ale to chyba nie twój typ.waga 5kg
            FROCH

            Skomentuj


              #7
              Odp: poszukuję spacerówki

              Wszystko zalezy od tego ile chcesz kasy wydać. Mi sie podoba taka spacerówka z navi


              sama będe kupować galeona 3w1, więc spacerówki narazie nie rozważam. Ale gdybym nie miała innego typu to też bym sie na cadeta decydowała.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: poszukuję spacerówki

                http://www.arti.pl/wozek-wozek-arti-...-_prod190.html
                Ja mam coś takiego
                jestem zadowolona

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: poszukuję spacerówki

                  Ja mam taki



                  Jestem bardzo zadowolona( kliknij na zdjecie a powiekszysz) Baby Design Sprint Spacerowy cena od 429-499zł
                  Last edited by koliberek71; 07-11-2011, 15:23.


                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X