Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najlepsza spacerówka dla Maluszka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Najlepsza spacerówka dla Maluszka

    Witam wszystkich, potrzebuję pomocy w wyborze spacerówki. Moja Zosia ma dopiero 4 miesiące, ale na lato już będzie potrzebny porządny wózek. To co dla mnie najważniejsze to waga wózka, ponieważ mieszkam na III piętrze i czasem muszę sobie sama jakoś dać radę z wniesieniem i zniesieniem wózka.
    Z góry dziękuję za pomoc
    Doloretka

  •    
       

    #2
    Ja polecam przejrzenie forum zanim zalozysz nowy temat.
    O spacerowkach pisalysmy tutaj :
    http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=1289

    Skomentuj


      #3
      Dzięki
      Doloretka

      Skomentuj


        #4
        Prosze

        Skomentuj


          #5
          Napisane przez Goplana Pokaż wiadomość
          Ja polecam przejrzenie forum zanim zalozysz nowy temat.
          O spacerowkach pisalysmy tutaj :
          http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=1289
          jaka ty jestes w ogole nie uprzejma..;| polecam to polecam tamto..;|

          sorryy.. ale może ktoś nie ma tyle czasu co Ty ooo królewno i nie siedzi tyle na necie z nudów jak TY:P

          Skomentuj


            #6
            Napisane przez sayapoamore Pokaż wiadomość

            sorryy.. ale może ktoś nie ma tyle czasu co Ty ooo królewno i nie siedzi tyle na necie z nudów jak TY:P
            to się łaskawie może wypowiesz na zadane pytanie w tym wątku??

            Skomentuj


              #7
              Napisane przez froch Pokaż wiadomość
              to się łaskawie może wypowiesz na zadane pytanie w tym wątku??
              a jaaaa bardzo chętnie.. mogę powiedzieć tylko tyle, że ja mam wózek quinny głeboki +spacerówka i polecam quinny.. lekki i wygodny w prowadzeniu;-)

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                a cóż tak skromnie? i pewnie nie musisz dzwigać tego wózka,bo do lekkich to on nie należy..

                Skomentuj


                  #9
                  Napisane przez froch Pokaż wiadomość
                  a cóż tak skromnie? i pewnie nie musisz dzwigać tego wózka,bo do lekkich to on nie należy..
                  no hahahaha... ma sie ten komfort ze mieszka sie w domku jednorodzinnym:P i nie trzeba dźwigać.. a wózeczek jest aluminiowy nie ze stali skoro już się tak wymądrzasz...;P buahaha;-) mówisz o czymś o czym nie masz zielonego pojęcia... pewnie sama masz jakiś po rodzeństwie z epoki kamienia łupanego i dlatego tak docinasz;p

                  Skomentuj


                    #10
                    a skąd Ty wiesz jaki ja mam? a może mam taki jak Ty? nie jednemu psu burek..

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Napisane przez froch Pokaż wiadomość
                      a cóż tak skromnie? i pewnie nie musisz dzwigać tego wózka,bo do lekkich to on nie należy..
                      a co to w ogóle za hasło "co tak skromnie" chyba jakaś mega pusta jesteś.. jeżeli Ty kupujesz wózki dla Firmy a nie dla jakości i funkcjonalności..;|

                      prosiłaś abym się wypowiedziała.. to więc się nie czepiaj.. bo widze ze problemy z wychowaniem miałaś.. bo sorki ale jeśli przy jednym wątku miałyśmy jakieś zgrzyty to nie znaczy, że przy każdym tak musi być.. ale widać lubisz sie wykłócać.. tak więc beze mnie

                      Skomentuj


                        #12
                        hehe froch ja wiedziałam, że ona nie zrozumie i bedzie myslała, że to "skromnie" to wózka się tyczyć będzie czekałam kiedy się doczepi
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          #13
                          Napisane przez froch Pokaż wiadomość
                          a skąd Ty wiesz jaki ja mam? a może mam taki jak Ty? nie jednemu psu burek..
                          widzę, że nieźle się z Goplaną skumplowałaś.. skoro mówisz już nawet w jej języku..

                          mniejsza o to..
                          wiesz.. przykre to jest.. że jeszcze 2 miesiące temu gratulowałaś mi że w końcu udało mi się zajść w ciąże.. a teraz odzywasz się jak wszyscy inni na poziomie.. no ale jak uważasz..

                          Pozdrawiam

                          Skomentuj


                            #14
                            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                            hehe froch ja wiedziałam, że ona nie zrozumie i bedzie myslała, że to "skromnie" to wózka się tyczyć będzie czekałam kiedy się doczepi
                            czekasz na aprobate?

                            Skomentuj


                              #15
                              A Ty na oklaski ?
                              Froch pisze jak cos nie pasi i gratuluje jak jest ok - to sie nazywa szczerosc.Za to ty wszedzie szukasz zaczepki - tematow sie nie dubluje - autorka grzecznie podziekowala i wsio. Ale Ty oczywiscie musisz wtracic swoje trzy grosze jako "obronca ucisnionych".

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X