Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kocia karma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Soniqa
    replied
    A co to są ochotki?

    Koty są super, tylko trzeba o nie dbać, kochać, czesać, rozpieszczać, a czasem zwyczajnie nie ma na to czasu. Wtedy pozostaje podawanie przysmaków, mój się rozkochał w tych Gourmetach..
    A mam koleżankę, która na Boże Narodzenie sprowadziła swoim kotom przysmaki w kształcie myszek... SKąd ona to wzięła to nie wiem, ale to już chyba lekka przesada...

    Leave a comment:

  •    
       

  • silek7
    replied
    JA MAM ŻÓŁWIA
    je krewetki,ochotki i takie tam i kota dzikiego na dachu podkarmiamy go resztkami

    Leave a comment:


  • Goplana
    replied
    Kuzyn ma kota ktory je ylko tunczyka z puszki, ryz i piersi z kurczaka

    Leave a comment:


  • Nusiak
    replied
    Pinki ja też nie i chyba nigdy nie będę miała, pozostanę przy psiaku
    Chociaż te niektóre wydają się urocze

    Leave a comment:


  • pinklady
    replied
    ale czarna magia!
    nigdy kota nie miałam ! he he

    Leave a comment:


  • słoneczko
    replied
    no to fajnie

    ja sama nie wiem co u mnie smakuje najbardziej. chyba wszystko

    są karmy na które mały kręci noskiem, że hej, mimo, że niby dobre, zbilansowane...? a inne koty tę samą saszetkę zjadają aż miło popatrzec. nie wiem od czego to zależy. grunt, że je - tym się pocieszam

    Leave a comment:


  • Soniqa
    replied
    Je aż się uszy trzęsą. I chyba najbardziej smakuje mu kaczka, chociaż do końca nie wiem jak to ocenić, chyba tylko po szybkości z jaką opróżnia miskę

    Leave a comment:

  •    
       

  • słoneczko
    replied
    o surowych rybach wiem tyle, że u kotów kastrowanych / sterylizowanych coś z ryb odkłada się jako piasek w drogach moczowych, więc nie zaleca się podawania kotom surowych ryb... jeśli już to raz na jakiś czas gotowaną.

    bardzo lubię tę reklamę gourmet którą wrzuciłaś, szkoda że taka krótka! bo kot jest piękny, baaardzo elegancki
    i jak Twój kot, je?

    Leave a comment:


  • Soniqa
    replied
    Szukałam, szukałam aż wreszcie znalazłam tego cudnego kotka z reklamy
    http://www.youtube.com/watch?v=dpzxArXOsKc

    Leave a comment:


  • Soniqa
    replied
    Dzięki, pewnie skorzystam. Na razie byłam w Kakadu i zakupiłam na najbliższe 2 tygodnie. Jutro podam kaczkę...

    Czy to prawda, że koty nie powinny jeść surowych ryb?

    Leave a comment:

  •    
       

  • słoneczko
    replied
    ja kupuję zwykle w krakvecie - można spokojnie polecić ten sklep
    u mnie w domu też miska błyskawicznie pusta jak daję te saszetki :P

    Leave a comment:


  • Soniqa
    replied
    Kupiłam dziś rano tę saszetkę Gourmet perle i doznałam szoku - nie spodziewałam się, że można tak szybko jeść... Polecam, jeśli macie wybredne kotki z ekskluzywnym podniebieniem...

    Słoneczko, daj może namiar na jakiś sprawdzony sklep w necie, bo chętnie kupię większą ilość

    Leave a comment:


  • słoneczko
    replied
    hmm, whiskas to nie jest dobra karma jakościowo, te z lidla też tragedia... przecież tam prawie nei ma mięsa, za to jest duuuużo innych niepotrzebnych składników. porównajcie składy suchych karm np. z puriną pro plan - 10 razy więcej mięsa...

    co do gourmeta to ja kupuję większe ilości przez internet, razem z suchą karmą - tak mi najwygodniej. ale w kakadu widziałam całe półki tych puszeczek i saszetek.

    Leave a comment:


  • anetakam0
    replied
    Napisane przez pieczulka Pokaż wiadomość
    nasz kot tez wydziwia, normalnie dostaje sucha karme (cshida czy jakos tak z lidla).....

    trzeba uwazac na te super markowe karmy bo one w pewien sposob uzalezniaja, ale jak nie dostana tego pare dni to i tak zjedza cos innego
    mój też na tej z lidla - tylko raz kupiłam "o smaku ryby" - no śmierdziała mi i chociaż kocurowi smakuje to więcej takiej nie dostał
    chociaż nie jest wybredny - ogólnie jak nie jestem w lidlu to kupuję jakąkolwiek (byle nie rybna) i też jest ok

    no i sobie sam mięsko nałapie a i czasem mi przyniesie (może myśli, że ja też takie lubię )

    ogólnie je co dam - z gotowych to tylko ta coshida (czy jakoś tak)
    a tak jakieś resztki obiadowe dziś parówkę jadł - bo mała jadła i kocur się "poczęstował"

    saszetki czasem wiscas

    ps zamówiłam kiedyś karmę na próbę wiscas - dostałąm chyba z trzy paczki - za darmo - tyle że to dla małego kotka tak chyba do pół roku
    koleżanka niedawno zamawiała ale odpisali że już nie mają

    poszukam adres = może którejś się uda


    https://www.rosnij-zdrowo.pl/ znalazłąm
    Last edited by anetakam0; 05-02-2009, 22:55.

    Leave a comment:


  • Soniqa
    replied
    Mój ma jedną suchą ulubioną i twardo się jej trzyma, więc chyba nie będę zmieniać. Upolować to nic nie upoluje bo wychodzi tylko na balkon i to tylko wtedy, gdy jest ciepło i terakota nagrzana, taki książę...
    Do whiskasa nie mam jakoś przekonania, kiepskie opinie o nim czytałam. Ale tych Gourmet Perle to może spróbuję. A ile kosztują i gdzie się je kupuje? W zoologicznym czy w markecie?

    Leave a comment:

       
Working...
X