Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe raczkujące forum biznesmamy.pl

Collapse
X
 
 • Filter
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

  Nowe raczkujące forum biznesmamy.pl

  Mam nadzieję, że ta informacja okaże się przydatna dla wielu mam, które szukają pomysłu na to jak pogodzić wychowywanie dziecka w domu... z dołożeniem się do domowego budżetu. Wiem, że na forum mamacafe jest dużo takich dziewczyn.

  Pomysł na forum BiznesMamy.pl powstał na czerwonym świetle u zbiegu ulic Prądnickiej i Zdrowej w Krakowie. Raptem przed kilkoma tygodniami. Uznaliśmy, że w polskim Internecie powinno powstać takie miejsce. Forum, na którym biznesmamy mogą spotkać się, porozmawiać, wymieniać myśli, spostrzeżenia, pomagać i wspierać się na wzajem. Myśląc o biznesmamach, myślimy o wszystkich kobietach, które starają się zarobić dodatkowe pieniądze do domowego budżetu, wykorzystując w tym celu swoje talenty, kreatywność i pasje. Nie ważne jak duże są te pieniądze, liczy się fakt, że podejmują takie kroki.
  Wszyscy wiemy, że bycie mamą to jeden z najpiękniejszych, ale też najtrudniejszych i najgorzej opłacanych zawodów świata. Tym ciężej jest pracować na dwa etaty. Oprócz dodatkowych pieniędzy, bycie biznesmamą daje jeszcze jedną bardzo ważną korzyść - satysfakcję! Udowodnienie sobie i innym, że jesteśmy kimś więcej niż zazwyczaj mało docenianą i zerowo opłacaną pomocą domową. Bycie biznesmamą pozwala na powrót do dawnych marzeń i pasji... o których zapomnieliśmy, gdy pojawiło się dziecko.

  W zachodnim Internecie istnieje wyodrębniona grupa społeczna - WAHM (Working at home moms), która ma swoje fora, organizacje i co najważniejsze, jest zauważana przez pracodawców. W Polsce ta sytuacja dopiero raczkuje, ale tego typu forum ma szansę to zmienić. Pokażmy jak liczną grupę stanowią mamy, które nie chcą oddawać swoich dzieci do żłobków i nie chcą rozstawać się z nimi za wcześnie, a za to chcą mieć własne życie zawodowe, które da im dodatkową satysfakcję.

  Forum stawia swoje pierwsze kroki. To od Was zależy, czy ten projekt się powiedzie. Już wkrótce może to być Twoje miejsce, miejsce w którym poznasz fajnych ludzi, nawiążesz przyjaźnie, znajdziesz motywację i pomysły, które pomogą Ci działać. Jeżeli znasz inne dziewczyny, które także są lub chcą być biznasmamami proszę, poinformuj je o tym forum, i pomóż nam sprawić, że będzie ono tętniło życiem.

  Ewa i Jarek Kaniewscy, założyciele forum

  www.biznesmamy.pl

  ps. liczę, że ten post nie zostanie uznany za spam - zerknijcie (moderatorzy) na nasze forum i zobaczcie jak dużo dobrego tam się dzieje.
       
Working...
X