Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Okropieństwo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Okropieństwo

    Znalazłam taki film http://www.joemonster.org/filmy/11825/Tatus_roku_II
    i po połowie wyłączyłam.Jak tak można a co Wy sądzicie?
    Amelia 12.03.08
  •    
       

    #2
    jakiś czas temu pokazywali ten film w rozmowach w toku.
    ja tez patrzec nie mogłam, myslałam że to dziecko połamie albo mu wypadnie.
    znajomy się ze mną kłócił że to nie jest przypadkowe że facet pewnie jest jakimś fizykoterapeutą i wie jak złapac by krzywdy nie zrobic ale jakos nie wierzę.
    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

    Skomentuj


      #3
      nie no to okropne bylo na sam widok zrobilo mi sie niedobrze!ja to bym tego faceta tak wziela i tak mu nakopala ze by zrozumial!brak mi slow,glupota ludzka nie ma granic!chory facet na mozg,szkoda tylko tego biednego dzidzia ze ma tak beznadziejnego ojca ktory mu poprostu krzywde robi,ale mnie to strasznie wkurzylo
      GABRYSIA:12.03.2008.

      Skomentuj


        #4
        Wariot

        Skomentuj


          #5
          sa dwa wyjscia albo to dobrze zrobiona animacja(tylko niektore momenty to prawdziwe dziecko, tak jak niepublikowana reklama noki i kot na wiatraku)
          albo to rodzina cyrkowa i tak od malego przyzwyczajaja do ruchomosci stawow. przesada, a malenstwo bedzie mialo wyrwane stawy.

          ja sie odwaznie bawie z dzieckiem, ale to to juz masakra.

          Skomentuj


            #6
            Ja też myślę, że albo oni tak zawodowo, albo facet się zna i wie jak to
            dziecko podrzucić/złapać.
            Kurcze ale te wszystkie wygibasy są przerażające. Ja to nawet za nóżki
            nie ciągnę przy przebieraniu pieluchy a co dopiero takie akrobacje

            Skomentuj


              #7
              Zgadzam sie z Collen.
              Jak bylam z malym u neurologa to az truchlalam jak widzialam co Ona z takim malenstwem robi - wygladalo to podobnie jak na filmiku. A synkowi sie to podobalo.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                o szok az mi sie slabo robi jak na takie rzeczy patrze..

                Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                Skomentuj


                  #9
                  No mi to się wierzyć nie chce,że to nie jakiś przekręt. ale jak się ogląda to aż ciary idą, okropne.Ja też fikołkuje z małym ale wszystko jest pod kontrolą nie doposzczam do zabaw, które mogą się źle skończyć. Choc różne cuda na tym świecie się zdarzają.

                  Skomentuj


                    #10
                    nie no to już gruba przesada. gdzie ten człowiek ma rozum, o ile w ogóle go ma. aż mi się zimno zrobiło na sam widok, jak można być tak nieodpowiedzialnym, przecież może zrobić dzidziusiowi krzywdę.
                    Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Rechotka wlasnie niekoniecznie Tak jak pisalam - moja neurolog wyrabiala takie cuda z moim synkiem podczas badania ze az cierplam a jednak krzywdy mu nie zrobila. Jak dla mnei facet jest jakim fizjoterapeuta czy cos w tym stylu.

                      Skomentuj


                        #12
                        widok przerażający to fakt.... nie pozwoliłabym nikomu wyczyniać takich cudów z dzieckiem...

                        znam przypadek, kiedy tata podniósł dziecko za rączki i wyrwał mu staw łokciowy....
                        Julek 15.o2.2oo7r



                        Skomentuj


                          #13
                          to chyba jakas sciema ale sa na tym swiecie idioci ktorzy moga chciec to sprawdzicniestety
                          shannon

                          Skomentuj


                            #14
                            Faktycznie cos okropnego, ale mi sie równiez wydaje ze to filmik podstawiony tzn normalny czlowiek by tak z dzieckiem nie robil. Jejku caly czas mialam wrazenie,ze on mu łapki wyrwie.
                            Bartuś 26.06.08
                            Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                            Skomentuj


                              #15
                              To dokładnie nie była cała prawda. To poprostu był wspaniały fotomontaż. Nie zaprzeczam ten facet przez większość czasu "machał" tym dzieckiem ale w momentach niebezpiecznych (to widać jak dokładnie obejrzycie film) w rękach trzymał lalkę prawdopodobnie zrobioną z jakiegoś sylikonu więc mogłoby się wydawać, że to wciąż ten sam dzidziuś.
                              Poza tym jestem przeciwna takiemu kręceniu dzieckiem chociaż większość z nich to poprostu lubi. Jeżeli chcemu się bawić w podobne zabawy musimy dobrze znać swojego dzidziusia i być bardzo ostrożni.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X