Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Darmowe Próbki I Gadżety

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    ja od wielu lat uzywam elmex


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Napisane przez nicola
      Dostałyśmy Bebilon2 (po 4miesiącu) nie schodzi z półek to wysyłaja bo teraz Bebilon2 jest (po 6 miesiącu)
      mleko sie przyda zwlaszca ze te kosztuje ok 30 zl

      Skomentuj


        #48
        blaed-a-med, colgate, elmex wszystkie pasty, które można kupić
        w markecie czy osiedlowej drogerii są takie same.

        Porządne pasty to a aptekach jedynie można dostać i nie kosztuje 10-12zł więc tutaj nie ma się co licytować która lepsza albo która ma więcej ścieraczy

        Skomentuj


          #49
          a z tym termometre logowalam sie przedwczoraj i jeszcze moderuja lekarzy

          Skomentuj


            #50
            Napisane przez patiew Pokaż wiadomość
            mleko sie przyda zwlaszca ze te kosztuje ok 30 zl
            a skad to mleczko dostałyście?

            Skomentuj


              #51
              Napisane przez patiew Pokaż wiadomość
              a z tym termometre logowalam sie przedwczoraj i jeszcze moderuja lekarzy
              ja wczoraj dodałam i dzis juz sa ,ale na jednym koncie dodalam juz chyba z 40 lekarzy i teraz to szybko idzie u mnie. nie bede dodawac zeby moderator mial czas na waszych lekarzy

              Skomentuj


                #52
                poczta przyniosla

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Napisane przez patiew Pokaż wiadomość
                  poczta przyniosla
                  ale gdzies wypelnialas jakas ankiete?

                  Skomentuj


                    #54
                    w szpitalu wypelnialam 3 ankiety i potem na stronach internetowych ale nie pamietam dokladnie na jakiej ale jak maja twoje dane to moze przysla

                    Skomentuj


                      #55
                      dzieki , cos wypelnialam w szpitalu, zobaczymy.
                      pozdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Napisane przez colleen Pokaż wiadomość
                        blaed-a-med, colgate, elmex wszystkie pasty, które można kupić
                        w markecie czy osiedlowej drogerii są takie same.

                        Porządne pasty to a aptekach jedynie można dostać i nie kosztuje 10-12zł więc tutaj nie ma się co licytować która lepsza albo która ma więcej ścieraczy
                        colgate czy blend-a-med zgadza się a co do elmex to ja się nie zgodzę
                        one są juz inaczej robione wystarczy skład porównać i nie należą do past wybielających

                        a żeby mieć białe ząbki wystarczy do dentysty wybrać sie na usunięcie kamienia bo to on jest przyczyną brzydkiej barwy i innych problemów z zębami i dziąsłami


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          #57
                          Moja siostra mówiła mi, że po porodzie to wszystkie możliwe firmy przysyłały jej różne próbki np. mleka, kaszek, herbatek, łyżeczki, gryzaki itd....nie wiem dokładnie co wypełniała ale to było w szpitalu

                          Skomentuj


                            #58
                            ja dotychczas dostalam probki mleka,kaszki,deserkow i zupek oraz lyzeczki sliniaki,ramke do zdjecia,gazetik,teczke na dokumenty

                            Skomentuj


                              #59
                              Ja wychodząć ze szpitala po porodzie otrzymałam dwie paczki z kosmetykami, mlekiem, pieluszkami dodatkowo jeszzce dużo książeczek odnośnie karmienia,pielęgnacji w tych ksiązeczkach znalazłam jeszcze kupony które trzeba wypełnic i odesłac pod wskazany adres i tak tez zrobiłam.Co miesiąc dostaje dwa słoiczki deserku i obiadku, pieluszki kremy i ulotki
                              A logowałam się tez na stronie , hipp, bobovita i tez od nich dostaje kaszki.
                              Wojtuś 28.11.2007

                              Skomentuj


                                #60
                                Dziś mi napisali , że wygrałam termometr.Dotrze wciągu 7 dni
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X