Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rankingi dla rodziców - październik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Rankingi dla rodziców - październik 2010

    Głosuj na wybrany przez siebie ranking i dopisz koniecznie swoje propozycje punktów, które powinny znaleźć się w tym rankingu.
    Uwaga! Możesz wybrać więcej niż jeden z rankingów.
    13
    15 najtrudniejszych momentów w życiu mamy
    30,77%
    4
    15 gadżetów, bez których nie możemy się obejść
    7,69%
    1
    15 książek, które powinno mieć każde dziecko
    7,69%
    1
    15 najlepszych prezentów, jakie młody tata może zrobić młodej mamie
    0,00%
    0
    15 najfajniejszych reklam z dziećmi lub dla dzieci
    0,00%
    0
    15 zabawek, które kochają dzieci
    0,00%
    0
    15 znanych ojców, którzy zrobili na nas największe wrażenie
    7,69%
    1
    15 najbardziej wzruszających momentów w życiu mamy
    23,08%
    3
    15 najbardziej lubianych sławnych mam
    0,00%
    0
    15 powodów, dla których warto mieć więcej niż jedno dziecko
    23,08%
    3

    The poll is expired.

    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Rankingi dla rodziców - październik 2010

    ...... powtórzę
    ja wybrałam "15 najtrudniejszych momentów w życiu mamy" i "15 najbardziej wzruszających momentów w życiu mamy" a to dlatego że....wszystkie mamy chyba wiedzą dokładnie dlaczego wybrałam takie odpowiedzi w ankiecie

    bez tego nie da się po prostu żyć!!!

    -jak to mówią nasze mamy"małe dzieci mały kłopot, duże dzieci duży kłopot"
    -sam poród jest bardzo trudnym a za razem wzruszającym momentem jakie doświadczamy w swoim życiu
    -wychowywanie dzieci jest bardzo trudnym wyzwaniem....ciężko o tym mówić mamom które z różnych powodów życiowych muszą same sobie radzić
    -trudne a za razem wzruszające jest rozstanie z dzieckiem gdy mama musi wrócić do pracy ...co wtedy zrobić z dzieckiem?????z kim zostawić??czy babcia, czy żłobek, przedszkole czy może jednak jakaś niania???????
    -najtrudniejsze momenty to choroby dzieci..."daj Boże żeby było ich jak najmniej!!!!"
    jest bardzo dużo takich powodów o których można pisać i pisać..........bycie mamą nie da się opisać to trzeba przeżyć!!!!!!!

    moje propozycje
    15 najciekawszych miejsc by zabrać tam dziecko
    15 najlepszych zabaw w deszczowe dni( co można robić z dzieckiem)
    15 pomysłów na dobre i pożywne śniadanie dla dziecka

    Skomentuj


      #3
      Odp: Rankingi dla rodziców - październik 2010

      Witam.Ja też wybrałam ranking 15 najbardziej wzruszających momentów w zyciu mamy , chciałam zaznaczyć jeszcze inne ale jakoś nie dało rady .

      Sara Dagmara ur. 20.02.2010 r

      Skomentuj


        #4
        Odp: Rankingi dla rodziców - październik 2010

        wybrałam "15 powodów, dla których warto mieć więcej niż jedno dziecko" ponieważ

        - jeżeli ma się tylko jedno dziecko to jest potem (często) bardzo rozpieszczone jeśli w danej rodzinie dawno nie było takiego maleństwa, ciężko później sobie z takim dzieckiem poradzić,
        - dwójka czy trójka to gromadka takie dzieci mogą ze sobą rozmawiać bawić się - mają kontakt nie tylko z rodzicami dziadkami czy dziećmi w szkole, brat czy siostra to jest niezastąpiony kompan życiowy,
        - większa rodzina tym ciekawiej problemów jest od liku ale czy to komuś przeszkadza
        - chociażby różne imprezy rodzinne jeśli jest jedno dziecko wszystko skupia się na nim i to jest bardzo złe takie dziecko jest otumanione przez otoczenie ponieważ jest cały czas w centrum zainteresowania
        - poród jest dla niektórych ciężkim przeżyciem i kobiety chcą o tym zapomnieć ale okres 9- miesięcy wyczekiwania to wszystko rekompensuje i pojawienie się małego bezbronnego dziecka to coś niesamowitego,
        -jeśli mamy więcej niż jedno dziecko to na starość jest szansa że sami nie będziemy bo zawsze któreś wpadnie na obiad czy kawę,
        - jeśli mamy więcej niż jedno dziecko to również będziemy mieli więcej wnuków i znowu będziemy mieli okazje zajmowania się małym bobaskiem
        - jeśli nie planowaliśmy kolejnych dzieci to zawsze trzeba traktować je jako dar bo nie zapominajmy ile kobiet ( małżeństw )nie może mieć własnych dzieci
        - przy kolejnych dzieciach nie jest już tak trudno ponieważ większość mam ma już ubranka wózek czy łóżeczko
        - chwile spędzone z dziećmi są niezapomniane i każdy uczy się od każdego dzieci mają swój świat dziecięcy a my rodzice staramy się aby był on jak najbardziej dziecięcy i bezpieczny
        - duża rodzina i każdy ma w niej miejsce jeden jest artysta drugi nic nie robi i to jest właśnie dom
        - co najważniejsze w takiej rodzinie jest dużo dużo miłości
        nie podałam wszystkich 15 powodów ale myślę że przekonałam część mam że warto mieć więcej niż jedno dziecko ja mam synka 4 miesięcznego ale już powiem że razem z mężem już myślimy o kolejnych dzieciach by w naszym domu było zawsze wesoło i dużo miłości

        Skomentuj


          #5
          Odp: Rankingi dla rodziców - październik 2010

          Wybrałam 15 najtrudniejszych momentów w życiu mamy. Myślę, że każda mama kiedy dzieje się coś złego traci głowę - takim rankingiem możemy jej pomóc..
          Jednym z najtrudniejszych momentów z życiu mamy bądź przyszłej mamy jest strach o własne dziecko. To zawsze będzie na pierwszym miejscu.

          Ja bym proponowała ranking związany z samotnym wychowywaniem dziecka

          Skomentuj


            #6
            Odp: Rankingi dla rodziców - październik 2010

            Napisane przez kiniarek Pokaż wiadomość
            wybrałam "15 powodów, dla których warto mieć więcej niż jedno dziecko" ponieważ

            - jeżeli ma się tylko jedno dziecko to jest potem (często) bardzo rozpieszczone jeśli w danej rodzinie dawno nie było takiego maleństwa, ciężko później sobie z takim dzieckiem poradzić,
            - dwójka czy trójka to gromadka takie dzieci mogą ze sobą rozmawiać bawić się - mają kontakt nie tylko z rodzicami dziadkami czy dziećmi w szkole, brat czy siostra to jest niezastąpiony kompan życiowy,
            - większa rodzina tym ciekawiej problemów jest od liku ale czy to komuś przeszkadza
            - chociażby różne imprezy rodzinne jeśli jest jedno dziecko wszystko skupia się na nim i to jest bardzo złe takie dziecko jest otumanione przez otoczenie ponieważ jest cały czas w centrum zainteresowania
            - poród jest dla niektórych ciężkim przeżyciem i kobiety chcą o tym zapomnieć ale okres 9- miesięcy wyczekiwania to wszystko rekompensuje i pojawienie się małego bezbronnego dziecka to coś niesamowitego,
            -jeśli mamy więcej niż jedno dziecko to na starość jest szansa że sami nie będziemy bo zawsze któreś wpadnie na obiad czy kawę,
            - jeśli mamy więcej niż jedno dziecko to również będziemy mieli więcej wnuków i znowu będziemy mieli okazje zajmowania się małym bobaskiem
            - jeśli nie planowaliśmy kolejnych dzieci to zawsze trzeba traktować je jako dar bo nie zapominajmy ile kobiet ( małżeństw )nie może mieć własnych dzieci
            - przy kolejnych dzieciach nie jest już tak trudno ponieważ większość mam ma już ubranka wózek czy łóżeczko
            - chwile spędzone z dziećmi są niezapomniane i każdy uczy się od każdego dzieci mają swój świat dziecięcy a my rodzice staramy się aby był on jak najbardziej dziecięcy i bezpieczny
            - duża rodzina i każdy ma w niej miejsce jeden jest artysta drugi nic nie robi i to jest właśnie dom
            - co najważniejsze w takiej rodzinie jest dużo dużo miłości
            nie podałam wszystkich 15 powodów ale myślę że przekonałam część mam że warto mieć więcej niż jedno dziecko ja mam synka 4 miesięcznego ale już powiem że razem z mężem już myślimy o kolejnych dzieciach by w naszym domu było zawsze wesoło i dużo miłości
            Zdecydowanie zgadzam sie z przedmówczynią!!!
            ja akurat mam już dwójkę szkrabów ale nigdy w życiu nie chciałabym aby moje dziecko wychowywało sie samo - zawsze najmniejsze, najbardziej rozpuszczone, takie "stare-maleńkie". Poza tym wszelkie zabawy i harce są o wiele fajniejsze we dwójkę niż w pojedynkę ))

            Skomentuj


              #7
              Odp: Rankingi dla rodziców - październik 2010

              Witam,
              wybrałam ranking - 15 powodów dla których warto mieć więcej niż jedno dziecko i zaczęłam się zastanawiać nad tymi 15 powodami; przeczytałam też, to co napisały moje koleżanki i doszłam do wniosku, że tak naprawdę to 1,2,3,... jak i 15 powód posiadania kolejnego dziecka - powinien być taki sam jak posiadania pierwszego dziecka - powinniśmy po prostu tego dziecka pragnąć, chcieć i czuć, że powinniśmy mieć to dziecko! Bo dziecko to nie zakup kanapy czy samochodu - gdzie rozważamy za i przeciw, wybieramy określony model, kalkulujemy czy to nam się opłaci - dziecko to istotka, która chce byśmy jej chcieli i kochali ją nad życie. Wiadomo, podejmując decyzję o kolejnym dziecku - trzeba przemyśleć swoją sytuację mieszkaniową, finansową - czy podołamy wychowaniu, ale jak dla mnie 15 powodów dla których warto mieć więcej niż jedno dziecko można streścić w 1 pkt - bo będziemy mieli kolejną osobę do kochania, dla której będziemy najważniejsi na świecie - to tyle i aż tyle!!!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Rankingi dla rodziców - październik 2010

                Oto laureatki konkursu "Ranking dla rodziców - październik 2010"

                1. kasia8120
                2. kiniarek
                3. mlodamama90


                Laureatki otrzymują: zestaw dermokosmetyków marki Avéne.

                W skład zestawu wchodzą: Avéne Pediatril Krem nawilżający 50 ml + Avéne Pediatril Pianka do mycia ciała i włosów 250 ml.


                Serdecznie Gratulujemy!!!
                pozdrawiamy,
                Redakcja MamoToJa.pl

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Rankingi dla rodziców - październik 2010

                  dziękuję

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X