Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rankingi dla rodziców - wrzesień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Rankingi dla rodziców - wrzesień 2010

    15 prezentów jakie młody tata może zrobić młodej mamie:


    1. Napewno fajnym prezentem będzi samo chodzenie z przyszłą mamą do lekarza i uczestniczenie w badaniu USG.

    2.Każda mamusia ucieszy się jak dostanie fajną a przy okazji sexowną koszulę do karmienia są już na rynki ładne koszule przystosowane do potrzeb karmiacej mamusi.

    3.W niektórych rodzinach kobieta po porodzie dostaje od tatusia dziecka prezent w postaci biżuterii-moze to być pierścionek, branzoletka -myślę że jest to fajny gest jak kogoś stać, ale równie dobrze może być to fajna ramka na zdjęcia, jakiś kosmetyk ,perfumy.

    4.Obowiązkowy jest bukiet kwiatów przy odbiorze ze szpitala-kobieta po trudach porodu i pierwszych dniach z maleństwem będzie zadowolona, że mąż docenił to co ona musiała przejsć.

    5.Napewno fajnym prezentem będzie śniadanie do łóżka dla zmęczonej mamusi-mały gest ale miły

    6.Myślę że każda kobieta będzie zachwycona jeżeli mąż zastąpi ją w usypianiu maleństwa a jej pozwoli wziąść dłuższą kopiel

    7.Jak już maleństwo będzie trochę większe i gotowe na zostanie z babcią to tatuś może zabrać mamusię do kina albo na kolację, gdzie bedą mogli spokojnie porozmawiać o swoim szczęściu, a jednocześnie odpoczną od obowiązków

    Myślę ze prezenty cieszą oko i jest ich wiele i każda mama będzie się cieszyć z drobiazgów które dostanie, ale najważniejsze jest to żeby czuła miłośc partnera i żeby on umiał jej pomagać w trudnych chwilach, bo i takie młoda mama ma. Każda mamusia ucieszy się jak mąż wyręczy ją w domowych obowiązkach, a on bedzie mogła odpocząc lub spotkać się z przyjaciółką.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Rankingi dla rodziców - wrzesień 2010

      15 gadżetów, bez których nie możemy się obejść kolejność przypadkowa

      1. Odpowiednio dobrany biustonosz- wygoda, komfort i szybkość w przygotowaniu do karmienia
      2. Krem na brodawki
      3. Kalendarz zawieszony w widocznym miejscu-odciążenie rozbieganych myśli krążących cały czas wokół maluszka
      4. Bujany fotel- relaks dla kręgosłupa, a jednocześnie idealne miejsce do usypiania dzieci
      5. Pakowna torba na wyjścia z maluszkiem- dużo przegródek, które ułatwiają pilne znalezienie przedmiotu potrzebnego "tu i teraz"
      6. Budzik z podświetlaną tarczą- w nocy od razu wiadomo, która godzina
      7. Zestaw ulubionych płyt CD- komfort odpoczynku w każdej wolnej chwili
      8. Jasiek- idealny do spania, rewelacyjny jako oparcie przy karmieniu
      9. Ramka ze zdjęciami dzieci- zawsze w widocznym miejscu, zawsze otaczana najczulszym spojrzeniem
      10. Ulubiona filiżanka- południowa kawa podczas drzemki maluszka obowiązkowo w pięknej oprawie
      11. Telefon komórkowy- kontakt ze światem i najszybszy nośnik przekazywania nowych osiągnąć dziecka
      12. Aparat fotograficzny- uwiecznianie wspomnień na wieki
      13. "Pamiętnik"- zachowanie każdego osiągnięcia dziecka na zawsze
      14. Obrączka- poczucie rodzinnej jedności
      15. Dla dziecka: Miś do przytulania i pieluszka tetrowa do zasypiania- wierni pomocnicy mamy

      Skomentuj


        #18
        Odp: Rankingi dla rodziców - wrzesień 2010

        Najbardziej wzruszające momenty w życiu mamy...?

        1) II kreski na teście ciążowym,
        2) przekazanie radosnej nowiny przyszłemu tatuisowi,
        3) pierwsze badanie USG i oglądanie swojego Maleństwa,
        4) słodkie kopniaczki,
        5) wybieranie maleńkich ubranek,
        6) pierwszy płacz i przytulenie swojego Szczęścia,
        7) wpatrywanie się w mały śpiący Cud i snucie planów o Jego przyszłości,
        8) pierwsza kąpiel,
        9) wdzięczne spojrzenie Maleństwa ssącego pierś,
        10) pierwszy uśmiech,
        11) słowo "mama",
        12) spontaniczne zarzucanie małych rączek na szyję i rozdawanie buziaków,
        13) radosne witanie po powrocie z pracy do domu,
        14) bezgraniczne zaufanie i wiara w mamę,
        15) pochwały innych osób pod adresem swojego dziecka.

        To są najbardziej wzruszające momenty w mojej dotychczasowej "karierze" mamy 1,5-rocznej Córeczki. Wiem, że wiele jeszcze takich wspaniałych chwil jest przede mną...

        Skomentuj


          #19
          Odp: Rankingi dla rodziców - wrzesień 2010

          Wiele jest wzruszajacych momentów w zyciu mamy. Ja jestem nia od niedawna(dopiero 4 miesiace). Najbardziej wzruszajacy moment to kiedy na sali operacyjnej siostra pokazała mi mojego synka i mogłam go pocałować. Nastepnie gdy mój mąż wziął go na rece. Kolejny moment to wtedy, gdy synek złapał mnie za palec i zasnał Pierwszy uśmiech tez jest rozczulajacy. A dziś wzruszyło mnie gdy Tomuś wyciagnał raczki do mojej twarzy i "badając" ją nie mógł sie nadziwić i robił przy tym słodkie miny

          Skomentuj


            #20
            Odp: Rankingi dla rodziców - wrzesień 2010

            CIaZa
            POROD
            KOPNIaCZEK DZIECKa W BRZUSZKU
            ZOBaCZENIE DZIECKA PO PORODZIE
            ZaBKOWaNIE
            PLACZ NIE WIaDOMO Z JAKIEGO POWODU
            USMIECH DZIECKA PIERWSZE KROKI
            PIERWSZE SLOWa
            BEZRaDNOSC
            A?????????????????

            Skomentuj


              #21
              Odp: Rankingi dla rodziców - wrzesień 2010

              CIaZa
              POROD
              KOPNIaCZEK DZIECKa W BRZUSZKU
              ZOBaCZENIE DZIECKA PO PORODZIE
              ZaBKOWaNIE
              PLACZ NIE WIaDOMO Z JAKIEGO POWODU
              USMIECH DZIECKA PIERWSZE KROKI
              PIERWSZE SLOWa
              BEZRaDNOSC
              A????
              USG?????????????

              Skomentuj


                #22
                Odp: Rankingi dla rodziców - wrzesień 2010

                Według mnie najlepsze są 3 rankingi:

                15 najlepszych prezentów, jakie młody tata może zrobić młodej mamie:
                Myślę, że jednym z najlepszych prezentów od młodego taty, które pamięta się przez całe życie jest szczere i serdeczne podziękowanie za trud, jaki młoda mama ponosi w okresie ciąży, podczas porodu i przede wszystkim w czasie opieki nad małym skarbem.

                15 najfajniejszych reklam z dziećmi lub dla dzieci:
                Pierwsze miejsce dla mnie powinna zająć reklama BoboVity z piosenką "Baby love" w tle. Od początku ciąży aż do teraz, gdy moja mała ma 2 latka, i pewnie jeszcze długo będzie mnie bawić, wzruszać i pokazywać całą prawdę o macierzyństwie.

                15 powodów, dla których warto mieć więcej niż jedno dziecko:
                Bo 1 dziecko to: 1 miłość, 1 radość i 1 smutek. A więcej dzieci to: więcej miłości, więcej radości, i o wiele mniej smutku.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Rankingi dla rodziców - wrzesień 2010

                  15 najbardziej wzruszajacych momentow w zyciu matki to oczywiście:
                  1. narodziny
                  2.pierwszy uśmiech
                  3. pierwsze kroczki
                  4. karmienie naturalne
                  5. potrzenie jak rośnie nasza pociecha
                  6. gdy dziecko powie "mama" choc moja corka mowi "baba" "dziadzia" "dada" ale o mamie zapomniala na razie

                  to kilka moich propozycji, kazdy dzien spedzony z nasza pociecha tak na prawde przynosi nowe radosci i sprawia, ze czasem z radosci plyna nam lzy. Mi zdazylo sie to nie raz i jest to wspaniale. Nasze dzieci sa wspaniałe!

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Rankingi dla rodziców - wrzesień 2010

                    Oto laureaci konkursu "Ranking dla rodziców - wrzesień 2010"

                    1. malowanalala
                    2. Estercia1
                    3. sonitka

                    Laureaci otrzymują: zestaw dermokosmetyków marki A-Derma.

                    W skład zestawu wchodzą: ADerma Exomega Szampon w piance 125 ml, ADerma Exomega Krem na bazie wyciągu z owsa Rhealba 200 ml.

                    Serdecznie Gratulujemy!!!
                    pozdrawiamy,
                    Redakcja MamoToJa.pl

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X