Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Głosowanie na Mamę Roku - listopad 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Głosowanie na Mamę Roku - listopad 2010

    Zagłosujcie i napiszcie, która ze sławnych mam z naszej sondy zasługuje na miano Mamy Roku i dlaczego?

    Czytaj więcej o słynnych mamach >>
    9
    Reni Jusis
    11,11%
    1
    Olga Borys
    11,11%
    1
    Joanna Koroniewska
    11,11%
    1
    Paulina Holtz
    0,00%
    0
    Martyna Wojciechowska
    11,11%
    1
    Viola Kołakowska
    0,00%
    0
    Aldona Orman
    0,00%
    0
    Magdalena Schejbal
    0,00%
    0
    Dorota Chotecka
    0,00%
    0
    Anna Dereszowska
    11,11%
    1
    Katarzyna Cichopek
    11,11%
    1
    Małgorzata Ostrowska-Królikowska
    22,22%
    2
    Marta Kuligowska
    11,11%
    1
    Agata Rubik
    0,00%
    0
    Monika Mrozowska-Szaciłło
    0,00%
    0
    Magdalena Różczka
    0,00%
    0

    The poll is expired.

    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Głosowanie na Mamę Roku - listopad 2010

    Jak korzystać z uroków macierzyństwa nie rezygnując przy tym z własnych marzeń?Najlepiej pokazuje to Martyna Wojciechowska, kobieta, która poświęca czas córce, a jednocześnie znajduje także chwilę na własne pasje. Udowadnia, że można pogodzić rodzicielstwo z realizacją tego, co przed pojawieniem się na świecie dziecka było ważne.Wiemy dobrze, że dziecko jest najważniejsze, że każda chwila spędzona z maleństwem jest bezcenna, niezapomniana i wyjątkowa.Wiemy także, że wychowanie dziecka to także ciężka praca, niejednokrotnie nieprzespane noce, stres i bezradność kiedy dziecko płacze a my nie wiemy dlaczego, nie wiemy jak mu pomóc. Czasami same potrzebujemy oddechu żeby zregenerować siły, jednym wystarcza wypad do kina, spotkanie z przyjaciółmi, Martyna realizuje swoje pasje. Myślę, że dziecko wyczuwa wszystkie nasze emocje pozytywne i te negatywne także. Szczęśliwa i spełniona mama to szczęśliwe dziecko.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Głosowanie na Mamę Roku - listopad 2010

      według mnie na miano Mama Roku zasługuje każda Mamuśka!!!ale poważnie: Małgorzata Ostrowska-Królikowska to mama jakich mało! nie jest sztuką mieć jednego grzecznego bobaska, wynająć nianię, albo podrzucać go dziadkom i pędzić do pracy, realizować swoje marzenia i pasje! sztuka to mieć piątkę takich pociech, musieć znaleźć czas na wszystko!wtedy dopiero można być zmęczonym po całym dniu. sztuką jest poświęcać całej piątce tyle miłości, uwagi, czasu ile potrzebują! Pani Małgosia miała jeszcze problem z najmłodszym synkiem, znalazła na to wszystko siłę i za to ją podziwiam, jeśli chodzi o te "słynne" mamy. generalnie to każda mama jest najważniejsza, najlepsza, najukochańsza, jedyna i jest "Mamą całego życia" dla swojego malucha(lub maluchów)! każda i ta znana, i ta anonimowa! pozdrawiam wszystkie mamusie!

      Skomentuj


        #4
        Odp: Głosowanie na Mamę Roku - listopad 2010

        jak w każdym miesiącu głosuję na Martę Kuligowską, bliźniacza mama ma zawsze co robić przy dzieciakach .......jeśli jedno śpi drugie w tym czasie potrzebuje opieki i tak wkoło, podziwiam bliźniacze mamy, moja młodsza siostra dostała też taki dar od Boga i zostałam matką bliźniaków jest to bardzo trudna sytuacja by odchować z pieluch nie mając pomocy.........

        Skomentuj


          #5
          Odp: Głosowanie na Mamę Roku - listopad 2010

          Witam serdecznie ,oglądałam kilka odcinków programu w którym Reni Jusis opowiada o byciu ,,eko mamą'' ,jestem zwolennikczką powrotu do natury oraz kierowania się pierwotnym instynktem łączącym matkę i dziecko.Sposób w jaki Reni wychowuje swojego syna jest alternatywą dla wszechobecnego pędu za nowoczesnością .Popieram Reni w jej przekonaniach dlatego własnie na nią oddałam swój głos.Zachecam wszystkie mamy aby zainteresowały się tematyka ekologicznego rodzicielstwa.Pozdrawiam

          Skomentuj


            #6
            Odp: Głosowanie na Mamę Roku - listopad 2010

            Ja glosuje na Olge Borys poniewaz uwazam ze jest to bardzo ciepla osoba i dostala juz wiele razy w zyciu w kosc, a jej coreczka napewno jest oczkiem w glowie i wiele zrobi aby tej istocie bylo lepiej w zyciu i nie musiala przechodzic tego co ona. Chociaz jak to mowia nie ma tego zlego....

            Skomentuj


              #7
              Odp: Głosowanie na Mamę Roku - listopad 2010

              Czytając wywiady ze znanymi aktorkami myślałam że ich życie wygląda inaczej jakoś wyjątkowo. Okazuje się jednak że mają podobne problemy cieszą się z tych samych rzeczy co zwykłe nie sławne mamy. Radość sprawia im uśmiech maleństwa smutno im kiedy maluszek choruje.
              Więc jak tu wybrać tą jedną mamę która zasługuje na miano mamy roku. Myślę że każda z nich jak również każda matka na ziemi zasługuje na to miano ba nie tylko na miano mamy roku każdego dnia przecież najważniejszą rzeczą dla niej jest dziecko i nie ważne czy jest jeszcze pod sercem czy ma rok czy jest już dorosłym człowiekiem. Miłość matki jest niepojęta dla kogoś kto nie jest matką.
              Także w tym rankingu na pierwszym miejscu egzekwo są wszystkie matki świata.
              Last edited by majajula; 01-12-2010, 13:06.


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Głosowanie na Mamę Roku - listopad 2010

                Koniec roku zbliża się wielkimi krokami.Pora więc na podsumowanie...Wczoraj,późnym wieczorem jeszcze raz,powoli i spokojnie przeczytałam wszystkie wywiady z kandydatkami na mamę roku,zamieszczone w miesięczniku Mamo to ja.Sama, od stycznia oddaję swoje głosy na panią Małgorzatę Ostrowską-Królikowską.Robię to regularnie i nigdy nie żałuję swojej decyzji.Mimo to,dopiero wczoraj dotarło do mnie że tak naprawdę nigdy nie byłam w pełni usatysfakcjonowana ze swojego wyboru.Dlaczego?Ponieważ uważam,że na tytuł Mamy Roku zasługuje przecież każda z nich...Bowiem tak naprawdę,nie ma tutaj żadnego znaczenia,czy opiekuje się tyko jednym czy też piatką dzieci.Nie ma żadnego znaczenia, czy po kilku miesiącach wróciła do pracy czy też złożyła wniosek o urlop wychowawczy.Nie ma żadnego znaczenia, czy dla dziecka zrezygnowała z kariery,czy też wspaniale łączy ją z opieką nad dzieckiem.Nie ma znaczenia,czy swoim maleństwem opiekuje się sama,czy też korzysta z pomocy rodziny lub opiekunki.To wszystko nie ma żadnego znaczenia,bo każda z tych kobiet naprawdę kocha swoje dzieci całym sercem...

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Głosowanie na Mamę Roku - listopad 2010

                  Oto laureaci konkursu "Głosowanie na Mamę Roku - listopad 2010"

                  1. madzia1906
                  2. klimczorek
                  3. kamilla_1000

                  Laureaci otrzymują: zestaw dermokosmetyków marki Klorane Bébé.

                  W skład zestawu wchodzi: Klorane Bébé Balsam odżywczy na bazie Cold Cream 200ml, Klorane Bébé Łagodny żel do mycia ciała i włosów 250 ml.

                  Serdecznie Gratulujemy!!!
                  pozdrawiamy,
                  Redakcja MamoToJa.pl

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X