Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Głosowanie na Mamę Roku - październik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Głosowanie na Mamę Roku - październik 2010

    Zagłosujcie i napiszcie, która ze sławnych mam z naszej sondy zasługuje na miano Mamy Roku i dlaczego?

    Czytaj więcej o słynnych mamach >>
    12
    Olga Borys
    0,00%
    0
    Joanna Koroniewska
    16,67%
    2
    Paulina Holtz
    8,33%
    1
    Martyna Wojciechowska
    0,00%
    0
    Viola Kołakowska
    0,00%
    0
    Aldona Orman
    8,33%
    1
    Magdalena Schejbal
    8,33%
    1
    Dorota Chotecka
    0,00%
    0
    Anna Dereszowska
    0,00%
    0
    Katarzyna Cichopek
    0,00%
    0
    Małgorzata Ostrowska-Królikowska
    33,33%
    4
    Marta Kuligowska
    16,67%
    2
    Agata Rubik
    0,00%
    0
    Monika Mrozowska-Szaciłło
    8,33%
    1
    Magdalena Różczka
    0,00%
    0

    The poll is expired.

    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Głosowanie na Mamę Roku - październik 2010

    Wybieram Panią Martę Kuligowską, ponieważ podziwiam mamy bliźniąt i więcej.... jest to nie lada wyzwanie wychować dwoje naraz

    Skomentuj


      #3
      Odp: Głosowanie na Mamę Roku - październik 2010

      Witam, zagłosowałam na p. Paulinę Holtz. Po przeczytaniu wywiadu z nią - mam wrażenie, że to bardzo mądra a jednocześnie fajna mama! Stara się mądrze wychowywać swoje córeczki, odpowiedzialnie (widać że dozuje dzieciom ilość słodyczy - a wiem jakie to trudne Ogromnie podoba mi się także jej dystans do siebie, do świata i poczucie humoru - takie cechy pozwalają wychować dzieci mądre, z poczuciem własnej wartości.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Głosowanie na Mamę Roku - październik 2010

        wybieram Magdalenę Schejbal ponieważ jest osoba otwartą, nie poddaje się, nawet kiedy zostaje sama z dzieckiem, wierzy w miłość i to jest najważniejsze w życiu

        Skomentuj


          #5
          Odp: Głosowanie na Mamę Roku - październik 2010

          Wybieram Panią Martę Kuligowską, ponieważ ma bliżnięta tak jak ja i wiem co to znaczy wychowac dwójkę dzieci naraz....

          Skomentuj


            #6
            Odp: Głosowanie na Mamę Roku - październik 2010

            Małgorzata Ostrowska-Królikowska
            Po raz kolejny głosuje na nią.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Głosowanie na Mamę Roku - październik 2010

              Hej! ja uważam, że Mama Roku powinna być Pani Ostrowska - Królikowska. podziwiam ją za to że oprócz pracy zawodowej wychowuje całą gromadkę dzieciaków)) A poza tym czytając wywiad z nią i oglądając zdjęcia całej rodziny można aż poczuć tą prawdziwą rodzinną atmosferę i więź, którą udało im się stworzyć. W dzisiejszym zabieganym świecie jest to naprawdę godne nagrodzenia.
              Pozdrawiam!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Głosowanie na Mamę Roku - październik 2010

                Wybieram Monikę Mrozowską-Szaciłło - podobają mi się jej sposoby spędzania czasu z dzieciek w kuchni, pokazywanie jak przygotować szybko i zdrowo daną potrawę, myślę, że każda mama powinna w swojej bliblioteczce mieć jej książkę. W pełni zasługuje na Miano Mamy Roku.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Głosowanie na Mamę Roku - październik 2010

                  Wybrałam p. Joannę Koroniewską.
                  Bardzo spodobało mi się to, co powiedziała w wywiadzie. Widać było, że jest bardzo szczera, naturalna i "normalna" Nie próbuje udawać, że bycie mamą to sama radość i szczęście, bo często wiąże się także ze strachem i lękiem o dzieci. Ja, podobnie jak p. Joasia - odkąd posiadam dzieci, widzę ile bólu i cierpienia doświadczają dzieci na całym świecie.
                  Fajne było też, jak powiedziała, że zastanawia się jak sobie radzą mamy bliźniąt czy trojaczków - skoro z jednym jest tyle pracy i niepewności ja też się na tym zastanawiam???
                  Myślę, że p. Joasia jest fajną, młodą mamą; świetnie łącząca pracę z macierzyństwem i dlatego oddałam swój głos na nią

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Głosowanie na Mamę Roku - październik 2010

                    Zagłosowałam na p. Aldonę Orman. Dlaczego? Trochę trudno to wytłumaczyć, ale zauważyłam, że od samego początku, gdy pojawiła się w rankingu nikt na nią nie zagłosował! Pomyślałam, że to niesprawiedliwe, bo jest dobrą mamą, która - co najważniejsze - kocha swoje dziecko, chce dla niej jak najlepiej. Zasługuje na miano Mamy Roku, jak każda inna kochająca mama

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Głosowanie na Mamę Roku - październik 2010

                      Oto laureatki konkursu "Głosowanie na Mamę Roku - październik 2010"

                      1. agab78
                      2. kmisiuro
                      3. mamek

                      Laureatki otrzymują: zestaw kosmetyków marki Elancyl.

                      W skład zestawu wchodzi: Elancyl Krem przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży 150 ml + Elancyl Tonizujący żel pod prysznic 200 ml.


                      Serdecznie Gratulujemy!!!
                      pozdrawiamy,
                      Redakcja MamoToJa.pl

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X