Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Głosowanie na Mamę Roku - sierpień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Głosowanie na Mamę Roku - sierpień 2010

    Zagłosujcie i napiszcie, która ze sławnych mam z naszej sondy zasługuje na miano Mamy Roku i dlaczego?
    19
    Paulina Holtz
    5,26%
    1
    Martyna Wojciechowska
    21,05%
    4
    Viola Kołakowska
    0,00%
    0
    Aldona Orman
    0,00%
    0
    Magdalena Schejbal
    0,00%
    0
    Dorota Chotecka
    0,00%
    0
    Anna Dereszowska
    15,79%
    3
    Katarzyna Cichopek
    0,00%
    0
    Małgorzata Ostrowska-Królikowska
    31,58%
    6
    Marta Kuligowska
    15,79%
    3
    Agata Rubik
    0,00%
    0
    Monika Mrozowska-Szaciłło
    5,26%
    1
    Magdalena Różczka
    5,26%
    1

    The poll is expired.

    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Głosowanie na Mamę Roku - sierpień 2010

    Wedlug mnie najbardziej zasluguje na to miano Malgorzata Ostrowska-Krolikowska. Doskonale odnajduje sie w rolach jkaie pelni w swoim zyciu, jest zona, matka i slawna osoba. emanuje z niej matczyna milosc, delikatnosc.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Głosowanie na Mamę Roku - sierpień 2010

      Małgorzata Ostrowska-Królikowska-
      oddaje mój głos Pani Małgorzacie. Jest mamą, kobieta i wzorem dla wielu kobiet a zarazem wyjątkiem od reguły ze rodzina wielodzietna to nie tylko pieluchy i wyrzeczenia w życiu prywatnym i zawodowym.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Głosowanie na Mamę Roku - sierpień 2010

        Przed każdym oddaniem głosu długo zastanawiam się ,która z wyżej wymienionych mam zasługuje na zaszczytne miano Mamy Roku. Każda z nich bowiem bardzo kocha swoje dzieci...Każda pragnie tylko tego,aby były szczęśliwe...Postanowiłam być jednak konsekwentna i tak jak w poprzednich miesiącach,oddaje swój głos na Panią Małgorzatę Ostrowską-Królikowską.Poniżej przedstawiam Wam 15 momentów z życia Pani Małgorzaty,które wpłynęły na moją decyzję:
        1.Ślub z Pawłem Królikowskim-poznali się na egzaminach do szkoły aktorskiej.Są razem od ponad 20 lat.Gdyby nie Paweł Królikowski,mąż i ojciec 5 dzieci Pani Małgorzaty,być może dziś nie byłoby jej w tym rankingu...?
        2.Urodzenie pierwszego dziecka-Antoni Paweł urodził się w 1989 roku.Jest najstarszym dzieckiem Pani Małgorzaty.Na swoim koncie ma już zwycięstwo w I Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Amatorskich.To dla niego Pani Małgorzata odrzuciła główną rolę w ,,Historii konia".Dziś naprawdę niewiele kobiet świadomie rezygnuje z kariery na rzecz pieluch,karmienia i całodobowej opieki nad dzieckiem.Jestem pełna uznania dla wyboru jakiego wówczas dokonała Pani Małgorzata.
        3.Urodzenie drugiego dziecka-Jan urodził się w 1992 roku.Jest wielkim entuzjastą muzyki.Gra aż w 4 zespołach.Pani Małgorzata doskonale dzieliła czas pomiędzy opieką nad dziećmi a pracą w teatrze i telewizji.Udowodniła po raz kolejny,że można być nie tylko dobrą matką i żoną,ale z wielkim zamiłowaniem realizować także swoje pasje.
        4.Urodzenie trzeciego dziecka-gdy na świat przyszła Julia,serial Klan który przyniósł Pani Małgorzacie ogromną popularność,istniał już na telewizyjnych ekranach ponad 2 lata.Dziewczynka trafiła do jego obsady niemalże zaraz po urodzeniu.Pani Małgorzata na początku zabierała ją na plan tylko dlatego,że nie chciała zostawiać jej w domu pod okiem opiekunki.Mimo fizycznego i psychicznego zmęczenia po porodzie pokazała,że jest wspaniałą matką i aktorką.
        5.Urodzenie czwartego dziecka-Marcelina ma dziś już 8 lat.Gdy miała przyjść na świat,Pani Małgorzata była już znana w całej Polsce.Robiła więc wówczas wszystko,by radość z oczekiwania i narodzin dziecka zachować tylko dla siebie.
        6.Udział w programie Jak oni śpiewają?-swoim udziałem w programie po raz kolejny udowodniła,że jest nie tylko znaną wszystkim Matką-Polką,ale także kochającą gorącego rock"n"roll"a kobietą,konsekwentnie realizującą swoje pasje.
        7.Plotki o rzekomym pociągu do alkoholu i kobiet męża-rzadko spotyka się tak oddaną i ufającą mężowi kobietę.Pani Małgorzata jest dla męża prawdziwym oparciem. Dumnie kroczy u jego boku od ponad 20 lat;dba o ciepło domowego ogniska;jej dobroć i miłość scala całą rodzinę.Wszystkie spekulacje na temat rozpadu ich wspólnego pożycia zostały ostatecznie ucięte,gdy w 2007 roku dostali nagrodę dla małżeństwa roku.
        8.Decyzja o dojrzałym macierzyństwie-gdy na świecie miało pojawić się piąte dziecko Pani Małgorzaty,oboje z mężem byli już u szczytu sławy.Jednak do samego końca,informacji o jego narodzinach strzegli jak oka w głowie.Nawet scenarzystom Klanu,którzy udzielili urlopu Pani Małgorzacie do końca grudnia, nie powiedzieli prawdy.Niewiele kobiet decyduje się na macierzyństwo w tak ,,dobrym" okresie życia.Boją się utraty pozycji,figury a nawet urody.Na szczęście Pani Małgorzata jest tutaj niezwykle ,,miłym"wyjątkiem.
        9.Urodzenie piątego dziecka-Ksawery urodził się w 2007 roku.Przyszedł na świat przed terminem.O jego życie i zdrowie drżała cała rodzina. Dziś Ksawery jest zdrowym roześmianym dzieckiem;oczkiem w głowie całej rodziny.Mimo,ze ma dziś już 3 lata,to nadal wszyscy pamiętają,że gdy się urodził,jego życie wisiało na włosku.
        10.Udział w programie Co masz do stracenia?-zanim podjęła decyzję o uczestnictwie w programie musiała mieć pewność,że na czas kręcenia programu nie będzie musiała rozstawać się ze swoimi dziećmi.Producenci wyszli jej naprzeciw i zaproponowali by… przyjechała z rodziną!Udział w programie udowodnił,że można być i świetną matką i jednocześnie świetnie wyglądać.Pani Małgorzata schudła w owym czasie aż 15 kilogramów!Pokazała,że każda kobieta może wrócić do sylwetki sprzed ciąży.
        11.Uczestnictwo w akcjach promocyjnych z dziećmi-niespełna miesiąc po narodzinach Ksawerego Pani Małgorzata zaskoczyła wszystkich wspaniałym wyglądem i pokazała, że doskonale radzi sobie z dzieleniem czasu pomiędzy wszystkie dzieci.
        12.Ambasadorstwo akcji Przytul bobasa-organizatorem akcji jest Przyjaciółka i Fundacja Przyjaciółka.Jej celem natomiast zbiórka pieniędzy na rzecz pomocy wcześniakom.Każdorazowe uczestnictwo w akcjach charytatywnych zasługuje na ogromne wyróżnienie.Brawo Pani Małgosiu!
        13.Udział w Międzynarodowej edycji akcji Pampers-UNICEF 1 paczka=1 ratująca życie szczepionka-Gdy widziałam wzruszenie w oczach Pani Małgorzaty,przedstawionej na zdjęciach ilustrujących jej wyprawę do Etiopii;gdy widziałam jej zaangażowanie w kampanię zrozumiałam,że w stosunku do niektórych kobiet terminu,,wspaniała matka" można i,przede wszystkim, należy używać tak często,jak to tylko możliwe..Pani Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest bez wątpienie jedną z takich właśnie kobiet.
        14.Opieka nad wcześniakiem-każde maleńkie dziecko wymaga nieustającej opieki.Opieka nad wcześniakiem jest jednak jeszcze bardziej pracochłonna.Wymaga naprawdę wiele czasu i poświęceń.Pani Małgorzta nie odstępowała Ksawerego na krok. Jedynie podczas kręcenia programu ,,Co masz do stracenia?” na chwilę przychodziła do niego opiekunka. Teraz,po 3 latach,można stwierdzić,że Pani Małgorzata poradziła sobie z tym znakomicie.
        15. Rodzinne Święta-co roku Pani Małgorzata przygotowuje wigilię dla 4 rodzin.Jej specjalnością jest makowiec.Na wigilijnym stole nie brakuje także przetworów,które Pani Małgorzata robi specjalnie na tę okazję już jesienią.Kultywowanie rodzinnych tradycji,wierność i oddanie rodzinie to cechy bez których Panią Małgorzatę trudno już sobie komukolwiek wyobrazić…

        Skomentuj


          #5
          Odp: Głosowanie na Mamę Roku - sierpień 2010

          Marta Kuligowska to mój typ. Dlaczego? pamiętam wywiad sprzed kilku miesięcy- wtedy dowiedziałam się, że tak jak ja jest mamą bliźniaków i że podobnie jak ja uważa dobrze opracowany harmonogram dnia za ważny element podołania macierzyńskim obowiązkom. To między innymi dzięki niej uwierzyłam, że powrót do pracy nie musi być wyrokiem, ale może być satysfakcjonującą przyjemnością, która prowadzi do osobistego rozwoju bez jakiejkolwiek szkody dla dzieci. Jej podział obowiązków między mamę a tatę stał się również modelowy w mojej rodzinie: ja wstaję do dzieci w nocy na tygodniu, mój mąż większa uwagę poświęca chłopcom w weekend. Dwójka maluszków urodzona w jednym czasie, satysfakcjonująca (ale niejednokrotnie stresująca) praca zawodowa, umiejętność pogodzenia wszystkich aspektów życia- to wielka sztuka! Mój głos dla Pani Marty-bliźniaczej mamy

          Skomentuj


            #6
            Odp: Głosowanie na Mamę Roku - sierpień 2010

            Ja głosuję na Martynę Wojciechowską! Zawsze w niej podziwiałam to, że umie doskonale pogodzić rodzicielstwo ze swoją pają życiową i co jest w tym wszystkim cudowne, że jej dziecko pomimo pewnie długich nieobecności w domu jest dla niej najukochańszym Skarbem!!!

            Skomentuj


              #7
              Odp: Głosowanie na Mamę Roku - sierpień 2010

              Wojciechowska, bo trudno jest byc mamą będąc tak światową osobą... niech któraś z was spróbuje pogodzić podróże z macierzyństwem... w końcu nie wszędzie można malucha zabrać, a podróże wciągają...
              I LoVe YoU - KrzyŚQ

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Głosowanie na Mamę Roku - sierpień 2010

                Martyna Wojciechowska - to ona zasługuje na miano Mamy Roku ponieważ - i tu mogę wymieniać bez końca!! Fantastyczna młoda kobieta, piękna, pełna energii,spełnia się jako prezenterka telewizyjna, pisarka, podróżniczka a nawet kierowca rajdowy i jako matka. Podziwiam ją że potrafi pogodzić swoje pasje z macierzyństwem. Jestem mamą 5 miesięcznej Zuzi i wiem ile czasu i energii zabiera opieka nad maleństwem i domem. Musi być super zorganizowaną babką Jest dla mnie wzorem do naśladowania, aczkolwiek nie mam tak wielkich ambicji jak zdobycie np MOUNT EVEREST ale chciałabym skończyć studia...

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Głosowanie na Mamę Roku - sierpień 2010

                  jak za każdym razem głosuję na Panią Martę Kuligowską , to wielki dar mieć dwoje na raz i potrzeba dużo cierpliwości i wytrwałości by wychować bliźniaki

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Głosowanie na Mamę Roku - sierpień 2010

                    Ja głosuję na Panią Małgorzatę Ostrowską-Królikowską jest to wspaniała kobieta, przykład na to że sławni ludzie też mogą mieć więcej niż jedno dziecko i potrafią pogodzić życie rodzinne z obowiązkami zawodowymi. Wiele matek "Celebrytek" powinno brać z niej przykład. Uczestniczyłam kiedyś w imprezie charytatywnej gdzie była też Pani Małgosia. Jest miła, ciepła, życzliwa nie tylko na ekranie.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Głosowanie na Mamę Roku - sierpień 2010

                      Swój głos oddałam na Panią Magdalenę Różczkę, uważam ją za osobę pogodną zawsze uśmiechniętą i mocno stąpającą po ziemi: I to właśnie za ten uśmiech powinna zostać Mamą Roku- z całego serca jej tego życzę.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Głosowanie na Mamę Roku - sierpień 2010

                        Zagłosowałam na panią Martę Kuligowską. Dlaczego? Przeczytałam z nią kiedyś wywiad, w którym przyznała, że dzieci w jej życiu nie do końca były zaplanowane. Wyremontowała właśnie mieszkanie, chciała podróżować, rozwijać się - a tu informacja o ciąży. I podziwiam ją za to, jak się w tej roli mamy świetnie odnalazła. Tym bardziej, że miała (i ma) - trudniejsze - podwójne zadanie Myślę, że jest takim "wzorem" dla kobiet - które też niejednokrotnie zaskakuje wiadomość o ciąży. Wiadomo, że będzie trudno -ale jednocześnie dziecko da takie pokłady miłości i szczęścia, że wystarczy na pokonanie problemów. Podoba mi się, że p. Marta wróciła do pracy i świetnie łączy pracę w telewizji z wychowywaniem dzieci - uwielbiam, kiedy na wizji ma jakieś "wstawki" o swoich dzieciaczkach

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Głosowanie na Mamę Roku - sierpień 2010

                          A ja głosuję na panią Monikę Mrozowską-Szaciłło. Właśnie po raz drugi została mamą. Jest skromna, o jej życiu trudno przeczytać na tabloidach, nie afiszuje się swoim macierzyństwem, nie narzuca nikomu swojego stylu życia (jest wegetarianką). Życie rodzinne stawia na pierwszym miejscu (przed pracą zawodową), aby być z córeczką, została w domu, napisała książkę, nie spędzała wielu godzin na planie filmowym, wolała ten czas poświęcić rodzinie. Jest mama z którą można się zaprzyjaźnić, spotkać na placu zabaw, zapytać o radę...jest jedną z nas.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Głosowanie na Mamę Roku - sierpień 2010

                            Zagłosowałam na panią Pauliną Holtz . Z wielkim zainteresowaniem z nią przeczytałam wywiad - na babyonline.pl Widać, że jest bardzo dojrzałą mamą, cieszącą się z posiadania dzieci. Zauważyłam, że p. Paulina wkłada duży wysiłek w mądre wychowanie dzieci - a nie tylko "chowanie". Zauważa błędy wychowawcze u inny (myślę, że i u siebie - bo raczej ideałów wśród rodziców nie ma Powiedziała według mnie szalenie mądre zdanie - że łatwo jest wychować dzieci pozbawione wartości siebie! Sama, mając także 2 córeczki, widzę jak ważną rzeczą jest, żeby dzieci nie poniżać! Nawet, gdy zwracamy im uwagę - trzeba to robić bardzo mądrze. Bo to, co najważniejsze, co możemy dać naszym dzieciom - to właśnie poczucie własnej wartości - tego nikt nigdy im nie zabierze!

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Głosowanie na Mamę Roku - sierpień 2010

                              Mój wybór to Anna Dereszowska. Dlaczego? Ponieważ imponuje mi swoją naturalnością i szczerością. Nie powtarza publicznie sloganów o mistycyzmie narodzin czy bezgranicznej miłości do dziecka od pierwszej chwili, gdy się je ujrzało... Opowiada za to o tym, jak uczyła się kochać swoją córeczkę, jak dojrzewała do bycia mamą, a jednocześnie na własnym przykładzie pokazuje, jak bardzo dziecko zmienia hierarchię wartości, jak stopniowo staje się centrum świata. Podoba mi się też, że Anna Dereszowska - mimo, że poświęca teraz większość czasu dziecku - nie zrezygnowała z własnych marzeń i dążeń, że potrafi pogodzić macierzyństwo z pracą. Co więcej, wydaje się, że jej wybory zawodowe są teraz bardziej świadome. W jednym z wywiadów powiedziała: “Macierzyństwo nauczyło mnie asertywności.” Mój wybór to Anna Dereszowska, bo wiem, że ta nauka nie jest łatwa. Sama wciąż się tego uczę. Każdego dnia.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X