Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Głosowanie na Mamę Roku - czerwiec 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • ewelka21
    replied
    Odp: Głosowanie na Mamę Roku - czerwiec 2010

    Zastanawiam się dlaczego z miesiąca na miesiąc ilość osób biorących udział w głosowaniu jest coraz mniejsza..?Dlaczego forumowiczki/forumowicze nie oddają już głosów na swoje faworytki?Dlaczego nie zależy im,aby osoby wskazywane przez nie/nich w poprzednich miesiącach nie miały szansy na zwycięstwo?Dlaczego nie są konsekwentne/konsekwentni w swoich wyborach..?
    Czy spowodowały to nagrody,które niektóre/niektórzy z nich otrzymały/otrzymali za swoje wypowiedzi?Czy ich odbiór sprawił,że ranking już dla nich nie istnieje?Oceńcie sami...
    Ja już od stycznia,konsekwentnie,swoje głosy oddaję na Panią Małgorzatę Ostrowską-Królikowską.Niezmiernie cieszy mnie więc to,że moja faworytka zdecydowanie,,prowadzi" w całym rankingu,zostawiając pozostałe,także bez wątpienia wspaniałe matki,daleko,,w tyle".Gorąco wierzę,że utrzyma swoją ,,pozycję"do końca..Wierzę,że dzięki jej zwycięstwie w tym plebiscycie wszyscy rodzice zaczną częściej zastanawiać się nad kolejnym potomkiem..Wierzę,że pomoże to zwalczyć tkwiące w społeczeństwie,błędne przekonanie o wielodzietnych,kojarzonych z biedą i patologią,rodzinach ..Wierzę,że doda ono siły każdej,wychowującej więcej niż jedno dziecko,matce..Wierzę,że pokaże w jaki sposób można pogodzić życie prywatne z zawodowym..Wierzę,także że pomoże i mi zdecydować się na kolejne dziecko..

    Leave a comment:


  • kasia8120
    replied
    Odp: Głosowanie na Mamę Roku - czerwiec 2010

    ja znów glosuję na Martę Kuligowską ponieważ podziwiam mamy mające bliźniaki, trzeba bardzo dużo poświęcenia i trudu by wychować dwoje na raz, moja siostra ma właśnie "parkę" i widzę co znaczy "podwójne" macierzyństwo

    Leave a comment:


  • Głosowanie na Mamę Roku - czerwiec 2010

    17
    Viola Kołakowska
    0,00%
    0
    Aldona Orman
    0,00%
    0
    Magdalena Schejbal
    0,00%
    0
    Dorota Chotecka
    5,88%
    1
    Anna Dereszowska
    5,88%
    1
    Katarzyna Cichopek
    11,76%
    2
    Małgorzata Ostrowska-Królikowska
    47,06%
    8
    Marta Kuligowska
    5,88%
    1
    Agata Rubik
    0,00%
    0
    Monika Mrozowska-Szaciłło
    17,65%
    3
    Magdalena Różczka
    5,88%
    1

    The poll is expired.

    Zagłosujcie i napiszcie, która ze sławnych mam z naszej sondy zasługuje na miano Mamy Roku i dlaczego?
       
Working...
X