Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Głosowanie na Mamę Roku - maj 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Głosowanie na Mamę Roku - maj 2010

    Zagłosujcie i napiszcie, która ze sławnych mam z naszej sondy zasługuje na miano Mamy Roku i dlaczego?
    19
    Aldona Orman
    0,00%
    0
    Magdalena Schejbal
    0,00%
    0
    Dorota Chotecka
    0,00%
    0
    Anna Dereszowska
    10,53%
    2
    Katarzyna Cichopek
    0,00%
    0
    Małgorzata Ostrowska-Królikowska
    52,63%
    10
    Marta Kuligowska
    0,00%
    0
    Agata Rubik
    0,00%
    0
    Monika Mrozowska-Szaciłło
    31,58%
    6
    Magdalena Różczka
    5,26%
    1

    The poll is expired.

    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Głosowanie na Mamę Roku - maj 2010

    Ja uważam, że super w tej roli spełnia się Monika Mrozowska, jest nie tylko " fajną" mamą ale i przyszłą mamą, aktywna do końca ciąży, szczęśliwa, zadowlona z życia, korzysta z uroków jakie daje macierzyństwo, łapie szczęście pełnymi garsściami, przyjemność sprawia patrzenie na nią jako kobietę i mamę- zawsze zadbana !!!

    Skomentuj


      #3
      Odp: Głosowanie na Mamę Roku - maj 2010

      Głosuje na p. Monike Mrozowską, bo to taka prawdziwa mama, którą każde dziecko chciałby mieć,pogodna, ciepła urocza, kolorowa, lekko (ale oczywiście pozytywnie) zakręcona, czytałam kiedyś że jako pokój dla dziecka zrobiła antresole w kształcie statku czy coś takiego, to wspaniałe że nie trzyma się w ryzach konwenansu i nudy. Pozdrawiam p. Monikę i życze szczęśliwego rozwiązania!

      Skomentuj


        #4
        Odp: Głosowanie na Mamę Roku - maj 2010

        Anna Dereszowska
        Jest bardzo opiekuńczą mamą, świetnie się opiekuje swoim dzieckiem i bardzo ją lubię.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Głosowanie na Mamę Roku - maj 2010

          Małgorzata Ostrowska-Królikowska moje zdanie o niej nie zmieniło się. Jest dla mnie Mama roku.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Głosowanie na Mamę Roku - maj 2010

            Zagłosowałam na Małgorzatę Ostrowską - Królikowską. Podziwiam ją za umiejętność połączenia wychowania gromadki dzieci z niełatwą i wymagającą poświęcenia pracą zawodową a także za to, że w dzisiejszych czasach gdy dominuje model 2+1 zdecydowała się na znacznie większą rodzinę!

            Skomentuj


              #7
              Odp: Głosowanie na Mamę Roku - maj 2010

              W najnowszym numerze "Mamo To Ja" przeczytałam, że Pani Małgorzata Ostrowska-Królikowska wpiera akcję Pampersa "1 paczka = 1 ratująca życie szczepionka". Była w Etiopii, gdzie miała szansę zapoznać się z fatalnymi warunkami życia małych dzieci i ich matek.
              To piękne i jednocześnie niesamowite, że kobieta mająca pięcioro dzieci, pracująca zawodowo - ma czas i chęci, by włączyć się w takie akcje. Na pewno jej popularność pomoże tej akcji. Super, że myśli o innych dzieciach, tych najbardziej biednych i potrzebujących.
              I dlatego na nią zagłosowałam.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Głosowanie na Mamę Roku - maj 2010

                Moim zdaniem na mamę roku zasługuje Monika Mrozowska - Szaciłło, a dlaczego? Bo jest pogodna i uśmiechnięta, a to dla dzieci ważne, by ich rodzice byli zadowoleni :-). W "Ważnych pytaniach..." bardzo podobały mi się jej wypowiedzi i jej podejście do dzieci (nie każdy umie ich słuchac i jeszcze przyznac, że są czasem od nas niby "wszystko wiedzących" dorosłych mądrzejsze). Swój głos oddaje więc na Monikę :-)

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Głosowanie na Mamę Roku - maj 2010

                  ja zagłosowałam na Monike Mrozowska.Wsumie nie wiem jaka ona jest mama na prawde ale z tego co widać to umie i potrafi zajać sie dzieckiem i nie robi tego na pokaz ma czas dla rodziny i na robienie kariery podziwiam

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Głosowanie na Mamę Roku - maj 2010

                    Od stycznia swoje głosy oddaję konsekwentnie na panią Małgorzatę Ostrowską-Królikowską.W poprzednich miesiącach wyliczałam powody,dla których głosowałam na panią Małgorzatę..Pokazywałam także dlaczego nie oddawałam głosów na inne,bez wątpienia wspaniałe,mamy.Myślałam,że napisałam już wszystko..Myślałam,że wymieniłam już wszystkie argumenty..W każdym kolejnym miesiącu zastanawiałam się,co mogę dodać;co dopisać,by w swoich wypowiedziach zawrzeć wszystko,to co powinno się w nich znaleźć..Powoli zaczynałam się poddawać..,,-Przecież napisałam już zupełnie wszystko!Ile razy można powtarzać,że ktoś jest wspaniałą matką..?"-zastanawiałam się ilekroć siadałam przed monitorem komputera.I właśnie wtedy przeczytałam artykuł o drugiej polskiej edycji międzynarodowej akcji Pampers-UNICEF,,1 paczka=1 ratująca życie szczepionka" wspieranej przez nikogo innego tylko samą panią Małgorzatę Ostrowską-Królikowską!Gdy widziałam wzruszenie w jej oczach,na zdjęciach ilustrujących jej wyprawę do Etiopii;gdy widziałam jej zaangażowanie w kampanię zrozumiałam,że w stosunku do niektórych kobiet terminu,,wspaniała matka" można i,przede wszystkim, należy używać tak często,jak to tylko możliwe..Pani Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest bez wątpienie jedną z takich właśnie kobiet..

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Głosowanie na Mamę Roku - maj 2010

                      Małgorzata Ostrowska-Królikowska to fantastyczna mama jej kariera to bycie mamą.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Głosowanie na Mamę Roku - maj 2010

                        Oddaję głos na Małgorzatę Ostrowską-Królikowską. Ja ledwo co radzę sobie z dwójką dzieci, a Ona ma ich pięcioro . Jeśli nie ma sztabu ludzi do pomocy, to dla mnie jest mistrzynią świata.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Głosowanie na Mamę Roku - maj 2010

                          Oto laureaci konkursu "Głosowanie na Mamę Roku - maj 2010"

                          1. kara75
                          2. jollygood
                          3. krysia1958

                          Laureaci otrzymują: zestaw dermokosmetyków marki Klorane Bébé.

                          W skład zestawu wchodzi: Klorane Bébé Balsam odżywczy na bazie Cold Cream 200ml, Klorane Bébé Łagodny żel do mycia ciała i włosów 250 ml.

                          Serdecznie Gratulujemy!!!
                          pozdrawiamy,
                          Redakcja MamoToJa.pl

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X