Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Głosowanie na Mamę Roku - kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Głosowanie na Mamę Roku - kwiecień 2010

    Zagłosujcie i napiszcie, która ze sławnych mam z naszej sondy zasługuje na miano Mamy Roku i dlaczego?
    21
    Magdalena Schejbal
    4,76%
    1
    Dorota Chotecka
    4,76%
    1
    Anna Dereszowska
    9,52%
    2
    Katarzyna Cichopek
    4,76%
    1
    Małgorzata Ostrowska-Królikowska
    52,38%
    11
    Marta Kuligowska
    4,76%
    1
    Agata Rubik
    0,00%
    0
    Monika Mrozowska-Szaciłło
    14,29%
    3
    Magdalena Różczka
    4,76%
    1

    The poll is expired.

    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Głosowanie na Mamę Roku - kwiecień 2010

    Małgorzata Ostrowska-Królikowska
    Mimo ze jej dziecko występuje razem z nią w serialu jej macierzyństwo wydaje się być normalne a nie medialne. Ogólnie wydaje się dla mnie kobieta pełna ciepła dla Swoich dzieci.Nie lansuje się tym że jest matką tylko nią jest. Pokazuje jak łączyć karierę z macierzyństwem. Pisze to jako osoba która nie ogląda Klanu i nie sugeruje się jej gra aktorska z tego serialu. Jakoś inne Panie maja dzieci ale jakoś tak tworzą otoczkę wielkiej niewiadomej wokół swoich dzieci. Na pierwszy rzut oka wydaje się to mądrym posunięciem ale czym mniej wiemy o nich tym bardziej wszystkich ciągnie poznać ta tajemnice . A później świetnie sprzedają się kolorowe pisma które mają wyłączność na zdjęcia dzieciaków.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Głosowanie na Mamę Roku - kwiecień 2010

      Głosuje na Panią Małgorzatę Ostrowską-Królikowską.Również zdaża się iż muszę iść do pracy z dzieckiem i muszę przyznać iż to nie łatwe szczególnie z tak małymi dziećmi.Poza tym uważam iż jest przykładem dla polek...większość z nas po urlopie macierzyńskim zostaje w domu pani Królikowska wybrała inna myślę ciekawszą drogę bez szkody dla dziecka, ponieważ z nią przebywa tylko że w pracy.Wiem, nie każdy może sobie na to pozwolić lecz uważam że to dobry wybór dla oby stron Każda z nas potrzebuje chwili odetchnienia (choćby w pracy) inne twarze, otoczenie...
      Last edited by szybkiszty; 03-04-2010, 14:18.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Głosowanie na Mamę Roku - kwiecień 2010

        Głosuje na pania Małgorzata przede wszystkim ze dala sobie rade na początku kiedy jej synek był bardzo chory na pewno dzięki jej sile i miłości teraz żyje

        Skomentuj


          #5
          Odp: Głosowanie na Mamę Roku - kwiecień 2010

          Głosuję na Panią Monikę Mrozowską-Szaciłło
          Dlaczego? Dlatego, że jest naturalną, uśmiechniętą, spełnioną i szczęśliwą mamą. Bardzo spodobały mi się słowa Pani Moniki " Myślę, że w wielu kwestiach dzieci są mądrzejsze od dorosłych :-)" i jest w tym wiele prawdy. Dzieci są szczere i naturalne. Czasem to my dorośli moglibyśmy brać z nich przykład. Pani Monika mówi jeszcze, że odkąd ma córeczkę potrafi cieszyć się z drobiazgów.

          Monika Mrozowska-Szaciłło jest "zwykłą" mamą, taką jak my wszystkie i to właśnie mi się w niej spodobało - zero "gwiazdorstwa " pozowania i górnolotnych słów.
          Last edited by brommbabommba; 16-04-2010, 06:46.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Głosowanie na Mamę Roku - kwiecień 2010

            Pani Małgosia.
            Przemiła, dobra, zaradna mama!
            Podziwiam jak ona to wszystko godzi w jednej dobie.
            Zadbana kochająca mama!
            Prawdziwa matka Polka!!!

            Skomentuj


              #7
              Odp: Głosowanie na Mamę Roku - kwiecień 2010

              Głosuje na panią Małgorzatę Ostrowską Królikowską - mamę pięciorga dzieci, która nie tylko ma czas dla rodziny ale i realizuje się zawodowo. Jest piękna, zaradna i kochająca. To taka prawdziwa Matka Polka ze skrzydłami rozłożystymi jak kwoka a jednocześnie Kobieta Czynu, która udowadnia sobie i światu, że stać ją na prawdę na bardzo wiele.
              Poza tym jest osobą medialną a jednocześnie skrytą prywatnie. Co prawda w serialu razem z nią gra jej córka ale jest to dobre wyście w przypadku, gdy nie można oddzielić kategorycznie rodzicielstwa od pracy. Potrafi więc pogodzić dom z pracą bez szkody dla żadnej ze stron.
              http://gosi-pragnienia.blog.onet.pl/

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Głosowanie na Mamę Roku - kwiecień 2010

                Tak naprawdę to najchętniej zagłosowałabym na wszystkie mamy z rankingu, bo wszystkie zasługują na miano Mamy Roku. Wszystkie mamy wiedzą, jak wielkim wyzwaniem jest macierzyństwo. Musimy całkowicie dostosować się do dziecka w pierwszych miesiącach jego życia. Rytm dnia naszej pociechy wyznacza nasz rytm dnia.
                Każda z tych mam musi pogodzić to trudne wyzwanie z pracą zawodową.
                My - internautki przy wyborze naszym zdaniem najlepszej mamy możemy kierować się nieświadomie popularnością danej Pani, co widać w rankingach. Przoduje Pani Małgorzata Ostrowska- Królikowska która jest bardzo popularną aktorką z serialu " Klan".
                Uważam, że Pani Małgorzata w pełni zasługuje na miano Mamy Roku, ale pozostałe Panie też są z całą pewnością świetnymi mamami, kobietami i zonami.
                Pozdrawiam wszystkie Mamusie

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Głosowanie na Mamę Roku - kwiecień 2010

                  Mamą roku mogłaby byc każda z nas. Poza tym, że jesteśmy anonimowe spełniamy się w tej roli jak każda z przedstawionych nam mam. Jednakże nie na siebie mamy głosować, ale na osobę publiczną, która swoją popularnośc musi polączyć z obowiązkami macierzyńskimi. Swietna w tym wydaje mi się Monika Mrozowska- Szaciłło. Wesoła, pełna entuzjazmu, ale podejrzewam, że jak każda mama także zmęczona pracą i obowiązkami. Podziwiam jej zapał do wegetariańskiego sposobu odżywiania, który przedstawia w taki sposób, że aż się chce spróbować zmian! W tym co robi nie widać żadne pozy, a optymizmem zaraża innych. Taką mamą warto być, taką mamę warto znać.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Głosowanie na Mamę Roku - kwiecień 2010

                    Napisane przez lusiaagata Pokaż wiadomość
                    Mamą roku mogłaby byc każda z nas. Poza tym, że jesteśmy anonimowe spełniamy się w tej roli jak każda z przedstawionych nam mam. Jednakże nie na siebie mamy głosować, ale na osobę publiczną, która swoją popularnośc musi polączyć z obowiązkami macierzyńskimi. Swietna w tym wydaje mi się Monika Mrozowska- Szaciłło. Wesoła, pełna entuzjazmu, ale podejrzewam, że jak każda mama także zmęczona pracą i obowiązkami. Podziwiam jej zapał do wegetariańskiego sposobu odżywiania, który przedstawia w taki sposób, że aż się chce spróbować zmian! W tym co robi nie widać żadne pozy, a optymizmem zaraża innych. Taką mamą warto być, taką mamę warto znać.
                    Tak,tak...każda mama zasługuje na miano mamy roku(no może z małym iwyjątkami)...

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Głosowanie na Mamę Roku - kwiecień 2010

                      Przez trzy ostatnie miesiące swoje głosy oddawałam konsekwentnie na Panią Małgorzatę Ostrowską-Królikowską. Przedstawiłam także 15 powodów,dla których podjęłam taką decyzję oraz 15 powodów,dla których nie zagłosowałam na żadną inną Panią. Choć nadal uważam,że Pani Małgorzata jest wspaniałą matką i w tym miesiącu mój głos trafi także do niej , to moje wybory nie były do końca właściwe...Napisałam bowiem kiedyś:,,Może nie powinnam tego pisać ale nie przepadam za Kasią Cichopek.Nie mam ku temu powodu i zupełnie nie rozumiem mojej niechęci...".
                      Przeanalizowałam swój zapis,przeczytałam kilka artykułów o Pani Kasi,kilka wywiadów;przeczytałam wypowiedzi na forum...Zrozumiałam jak bardzo się myliłam;jak pochopnie wyciągnęłam wnioski i mylnie oceniłam drugiego człowieka.Pani Kasia jest nie tylko dobrym,wartościowym człowiekiem,ale także wspaniałą,kochającą żoną i matką.Może w przyszłym miesiącu zagłosują właśnie na nią?...

                      Nie mogą zgodzić się z ecco39 i jej wypowiedzią dotyczącą powodów oddawania głosów na Panią Małgorzatę Ostrowską-Królikowską.Uważam,że jej serialowa rola,a tym bardziej popularność nie ma nic wspólnego z tym jaką wspaniałą jest matką.Dodam ponadto,że seriale ,,M jak Miłość", w którym gra Kasia Cichopek, ,,Złotopolscy" w których zobaczyć możemy Annę Dereszowską czy wreszcie ,,Rodzina zastępcza"która dała rozgłos Monice Mrozowskiej -Szaciłło są tak samo popularne wśród kobiet, jak wspomniany wyżej ,,Klan".Może tylko na Naszym forum nie ma ich wielbicielek

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Głosowanie na Mamę Roku - kwiecień 2010

                        Witam,
                        długo zastanawiałam się, na którą Mamę zagłosować. Myślę, że to trudne, bo po przeczytaniu wywiadów - widać, że każda z tych Pań stara się być dobrą matką, kocha swoje dzieci - a myślę, że to najważniejsze!
                        Wybrałam Panią Małgorzatę Ostrowską-Królikowską. Sama jestem mamą "tylko" dwóch uroczych córeczek i wiem, że każde dziecko - to dodatkowe obowiązki, zajęcia, problemy. Czasem jest mi bardzo ciężko wszystko pogodzić - dlatego podziwiam panią Małgorzatę, która to wszystko, co ja mam razy 2 - ma razy 5!!!! Myślę, że wszystkie mamy, zgodzą się z tym, że każde dziecko to ogrom radości, miłości, szczęścia - ale też różnych dodatkowych zajęć, trudności, obowiązków.
                        Last edited by mikita; 29-04-2010, 21:18.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Głosowanie na Mamę Roku - kwiecień 2010

                          Postanowiłam zagłosować na Panią Dorotę Chotecką. Po przeczytaniu wywiadu - zobaczyłam, że mimo tego, iż jest osobą sławną, ma w gruncie rzeczy takie same problemy i odczucia, jak każda z nas - a zwłaszcza ja. Dla mnie też najgorsze są choroby dzieci, wysoka gorączka nie wiadomo dlaczego, strach przed szpitalem (w którym niestety przyszło mi kilka razy z dzieckiem leżeć).
                          Ale najbardziej spodobało mi się i wzruszyło jednocześnie ostatnie zdanie wypowiedziane przez P. Dorotę
                          Za jej szczęście oddałabym nawet życie.

                          Nic dodać, nic ująć... ja też oddałabym życie za swoje dzieci....

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Głosowanie na Mamę Roku - kwiecień 2010

                            Oto laureatki konkursu "Głosowanie na Mamę Roku - kwiecień 2010"

                            1. lusiaagata
                            2. agamiki30
                            3. SyEla


                            Laureatki otrzymują: zestaw kosmetyków marki Elancyl.

                            W skład zestawu wchodzi: Elancyl Krem przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży 150 ml + Elancyl Tonizujący żel pod prysznic 200 ml.


                            Serdecznie Gratulujemy!!!
                            pozdrawiamy,
                            Redakcja MamoToJa.pl

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X