Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Głosowanie na Mamę Roku - marzec 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Głosowanie na Mamę Roku - marzec 2010

    Zagłosujcie i napiszcie, która ze sławnych mam z naszej sondy zasługuje na miano Mamy Roku i dlaczego?
    23
    Dorota Chotecka
    8,70%
    2
    Anna Dereszowska
    8,70%
    2
    Katarzyna Cichopek
    30,43%
    7
    Małgorzata Ostrowska-Królikowska
    21,74%
    5
    Marta Kuligowska
    4,35%
    1
    Agata Rubik
    4,35%
    1
    Monika Mrozowska-Szaciłło
    17,39%
    4
    Magdalena Różczka
    4,35%
    1

    The poll is expired.

    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Głosowanie na Mamę Roku - marzec 2010

    Napisane przez Redakcja_mamacafe Pokaż wiadomość
    Zagłosujcie i napiszcie, która ze sławnych mam z naszej sondy zasługuje na miano Mamy Roku i dlaczego?
    Dorota Chotecka.Nie poddawala się przez 2 miesiace zeby udalo sie malej Klarze zacząć ssać pierś.Niejedna mama nie miałaby tyle cierpliwości.Karmienie piersią to najlespze,co mozna dać dziecku i widze,ze jest to dla niej bardzo ważne.Poza tym macierzynstwo sprawia,ze czujemy sie bardziej kobiece serdeczne dla ludzi i innych dzieci.I taka stała sie tez pani Dorota.Wspaniala mama moim zdaniem.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Głosowanie na Mamę Roku - marzec 2010

      Nie będę chyba oryginalna głosując na Panią Małgorzatę Ostrowską-Królikowską. Pani Małgorzata jest kobietą z którą każda z nas może się identyfikować i to jest chyba pewien fenomen osoby zza szklanego ekranu. Nie pretenduje do miana gwiazdy. Jest naturalna, skromna ale przede wszystkim zawsze jest po prostu sobą. Nie jest typem gwiazdy koncentrującej się na swoich potrzebach . Dla Pani Małgosi rodzina to ogromna wartość i odpowiedzialność.
      Podziwiam ją również za umiejętność organizowania życia zawodowego i prywatnego tak aby ze sobą nie kolidowały.
      Jako mama dwójki dzieci wiem jak wielu wyrzeczeń wymagania życie codzienne, troska i opieka. Pani Małgorzata ma pięcioro dzieci, co w dzisiejszych czasach należy raczej do rzadkości. Jest ona żywym dowodem,że wystarczy chcieć a można osiągnąć sukces zawodowy i prywatny i być przy tym osobą szczęśliwą i spełnioną.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Głosowanie na Mamę Roku - marzec 2010

        A ja wybieram inaczej. Mój głos oddałam na Agatę Rubik. Jest jedną z niewielu popularnych medialnie osób, które usunęły się w cień i zajęły się wychowaniem dziecka. Nie przypominam sobie aby Pani Agata obnosiła się medialnie ze swoim szczęściem. Wróciła ona także bardzo szybko do rewelacyjnej formy, której bardzo jej zazdroszczę. Macierzynstwo nie przeszkodziło jej jednak w dalszej edukacji, gdyż kontynuuje studia.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Głosowanie na Mamę Roku - marzec 2010

          zagłosowałam na Monikę Mrozowska-Szaciłło poniewaz ogladajac ja ostatnio w dzien dobry tvn widzialam jak troskliwą jest mama, jak potrafi dla swojego dziecka wyczarowywac zdrowa zywnosc, i jak zmieniaja sie jej poglady z podlotki ktora wystapila w playboyu na poglady kobiety dojrzalej oczekujacej drugiego dziecka

          Skomentuj


            #6
            Odp: Głosowanie na Mamę Roku - marzec 2010

            ja zagłosowałam na Marta Kuligowska ponieważ to niełatwe zadanie wychować bliźnięta, jest to wszystko podwojone, nieprzespane noce x 2, ząbkowanie x2 i wszystko inne, przy jednym maleństwie jest gromada roboty a nie mowa przy dwójce......podziwiam i myślę że Pani Marta zasługuje na Mamę Roku

            Skomentuj


              #7
              Odp: Głosowanie na Mamę Roku - marzec 2010

              Głosowałam już na Małgorzatę Ostrowską-Królikowską oraz na Magdalenę Różczkę, a teraz chciałabym zaproponować inną kandydatkę - Maję Ostaszewską. Niedawno przeczytałam wywiad z Panią Mają w magazynie kobiecym i przyznaję, że zaimponowała mi. Późne macierzyństwo było przemyślaną decyzją i wyborem odpowiedniego partnera- przyjaciela. Jak mówi Pani Maja - zdążyła zagrać ciekawe role, bywać na imprezach i teraz nie ma poczucia, że coś traci.Z czegoś rezygnuje. Opisuje Sylwestra spędzonego z dziećmi jak świetną zabawę. Teraz to dzieci są jej priorytetem i to właśnie jest piękne że na różnych etapach życia inne wartości są najważniejsze.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Głosowanie na Mamę Roku - marzec 2010

                Napisane przez brommbabommba Pokaż wiadomość
                Nie będę chyba oryginalna głosując na Panią Małgorzatę Ostrowską-Królikowską. Pani Małgorzata jest kobietą z którą każda z nas może się identyfikować i to jest chyba pewien fenomen osoby zza szklanego ekranu. Nie pretenduje do miana gwiazdy. Jest naturalna, skromna ale przede wszystkim zawsze jest po prostu sobą. Nie jest typem gwiazdy koncentrującej się na swoich potrzebach . Dla Pani Małgosi rodzina to ogromna wartość i odpowiedzialność.
                Podziwiam ją również za umiejętność organizowania życia zawodowego i prywatnego tak aby ze sobą nie kolidowały.
                Jako mama dwójki dzieci wiem jak wielu wyrzeczeń wymagania życie codzienne, troska i opieka. Pani Małgorzata ma pięcioro dzieci, co w dzisiejszych czasach należy raczej do rzadkości. Jest ona żywym dowodem,że wystarczy chcieć a można osiągnąć sukces zawodowy i prywatny i być przy tym osobą szczęśliwą i spełnioną.

                Z tych to właśnie powodów i ja oddaję na nią głos każdego kolejnego miesiąca

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Głosowanie na Mamę Roku - marzec 2010

                  Przed każdym oddaniem głosu długo zastanawiam się, która z wszystkich wymienionych wyżej mam zasługuje na zaszczytne miano ,,mamy roku".Każda z nich bowiem bardzo kocha swoje dzieci.A to jest najważniejsze...
                  Postanowiłam jednak, że będę konsekwentna, i tak jak w poprzednim miesiącu oddałam swój głos na Małgorzatę Ostrowską-Królikowską. W styczniu i lutym przedstawiałam powody, dla których wybrałam własnie Ją. W tym miesiącu powiem Wam dlaczego nie zagłosowałam na inne mamy:
                  15 powodów,dla których nie oddaję swoich głosów na inne mamy
                  1.Żadna z pozostałych mam nie ma aż pięciorga wspaniałych dzieci!;
                  2.Żadna z pozostałych mam nie ma tyle doświadczenia w opiece nad dziećmi;
                  3.Żadna z pozostałych mam nie ma tak długiego ,,stażu" w byciu mamą;
                  4.Żadna z pozostałych mam nie ponosi tak wiele odpoiwedzialności(wiem ile trudu trzeba włożyć w wychowywanie dziecka,a gdy jest ich pięcioro ten trud jest pięc razy większy);
                  5.Żadna z pozostałych mam nie przeżyła jeszcze tylu trudnych momentów(trudne chwile przeżywa każda mama;zawsze są ciężkie;przy piątce dzieci pojawiają się one niemal bez przerwy);
                  6.Żadna z pozostałych mam nie wie jeszcze, jak to jest być mamą wcześniaka(przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo). Narodziny synka Pani Małgosi przyczyniły się do tego,że została Ona ambasadorką fundacji,która wspiera wcześniaki i ich rodziny;
                  7.Żadna z pozostałych mam nie wstawała tyle razy w nocy,nie przewijała tylu pup,nie przygotowywała tylu litrów mleka(wszystkie te czynnosci są niezbędne,ale wymagają od mam wiele wytrwałości.Czasem cięzko im sprostać mając zaledwie jedno dziecko,a co dopiero pięcioro...);
                  8.Żadna z pozostałych mam nie ma tylu trudności w wygospodarowaniu czasu dla wszystkich swoich pociech,męza i siebie(każde dziecko wymaga bowiem uwagi,każde potrzebuje rozmowy,czułych gestów;potrzebuje ich takze mąż;ale jak to zrobić kiedy zawsze jest tyle do zrobienia...);
                  9.Żadna z pozostałych mam nie musi poświecać aż tyle czasu na proste,codzienne domowe czynności(my mamy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego,że każego dnia czeka nas mnóstwo pracy.Czasem cięzko się z nią uporać mając pod opieką tylko jedno czy dwoje dzieci. Mama,ktora robi wszystko pięć razy zasługuje na medal;
                  10.Żadna z pozostałych mam nie musi sprzątać tylu pokoi,prasować tylu ubranek,myć tylu naczyń,przygotowywać tylu kanapek(do prawidłowego rozwoju dziecka potrzebne są odpowiednie warunki;do nas rodziców należy by je zapewnić;dlatego dwoimy się i troimy,by wszystko było jak należy;szczególne uznanie należy się w tym przypadku rodzinom wielodzietnym.To własnie One muszą poświęcić na to mnóstwo czasu i pieniędzy.A tych dwóch ostatnich zawsze brakuje...);
                  11.Żadna z pozostałych mam nie musi czyścić tylu śladów po ,,małych,lepkich rączkach"(odkąd Pola zaczęła chodzić ślady jej rączek zdobią niemalże każdy centymetr mojego mieszania,kiedyś próbowałam je wycierać,ale teraz dałam temu spokój,bo po chwili pojawiały się zanowu,ale tym razem ze zdwojoną siłą;
                  12.Żadna z pozostałych mam nie musi czekać tak długo na swoją kolej w łazience(przeważnie wieczorem,kiedy trzeba wykąpać wszystkie dzieci.Pola kąpie się ok.godziny.Łatwo więc obliczyć,że przy piątce dzieci ten czas ulega znacznemu wydłuzeniu.Pani Małgosiu o ktorej wiec Pani kładzie się spać?No,chyba ze ma Pani ,,swoją,prywatną" łazienkę;
                  13.Żadna z pozostałych mam nie dostaje aż tylu laurek,kwiatów i buziaków na Dzień Matki(26 maja to najwspanialszy dzień chyba dla wszystkich matek;szczególnie wówczas,gdy nasze dzieci docenią trud jaki wkładamy w ich wychowanie;cieszy nas każdy miły gest...a wyobraźcie sobie,ze Pani Małgosia otrzymuje ich pięc razy więcej;
                  14.Żadna z pozostałych mam nie słyszy naraz tylu radosnych głosów, tupotu małych stóp...;(odgłosy te są przyjemne dla każdej mamy;możemy ich słuchać bez końca...im ich więcej,tym lepiej..);
                  15.Żadna z pozostałych mam nie jest tak uśmiechnięta i skromna(oczywiście to tylko moje skromne zdanie;ale uśmiech i skromność to cechy,które w dzisiejszym świecie pojawiają się naprawdę bardzo żadko...).

                  Na koniec dodam tylko,że w moim prywatnym rankingu wszystkie mamy mają tytuł:Mamy Roku!Pozdrawiam Was moje drogie!

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Głosowanie na Mamę Roku - marzec 2010

                    Według mnie Anna Dereszowska zasługuje na miano Mamy roku.Bardzo lubię ja jako aktorkę lecz wywiady uświadomiły mi ,że jest mamą taką jak większość z nas.Każda z nas przeżywa ten okres w życiu wyjątkowo .Ja mówiłam do mojej córeczki Żółwiku również nie wyobrażam sobie jak mogłam życ jak jej nie było mamy więc wiele wspólnego.Wydaje mi sie ,że jest szczera w tym co robi i mówi, a co najważniejsze moja córeczka siedząc tu ze mna wczoraj nagle powiedziała :"wiesz mamusi ufam tej pani"...dlaczego? spytałam , :"bo muszę"(nikolka lat 3) tego samego dnia stwierdziłyśmy że pobawimy się we fryzjera..moja córeczka ma piękne proste z natury włosy lecz na jeden dzień zamieniła sie w Panią Annę ...sama wycięła papiloty ze starego polarowego szalika i podawała mi zebym jej zakręciła Wyglada pięknie..

                    http://www.suwaczki.com/tickers/orhgzlo8tdxyejlc.png
                    Last edited by szybkiszty; 21-03-2010, 20:03.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Głosowanie na Mamę Roku - marzec 2010

                      Głosuję na Katarzynę Cichopek. Dlaczego..... bo podziwiam ją za to że tak szybko wróciła do znakomitej formy, dlatego, że po porodzie także się rozwija i nie stoi w miejscu grając tylko w jednym serialu. Wydaje mi się że jej forma jest lepsza niż przed ciążą. Ale ale dziecko dodaje skrzydeł tak jak miłość

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Głosowanie na Mamę Roku - marzec 2010

                        Głosują na Katarzynę Cichopek. Jest piękną kobietą, tak szybko wróciła do formy. Najważniejszym jest to, że na prawie wszystkie pytania od pani redaktor, odpowiedziała, tak, jakbym ja na nie odpowiedziała!!!!
                        Np:
                        "Mgda Klimkowska: Uwielbiam, gdy mój maluszek...
                        Kasia Cichopek-Hakiel: Śmieje się.

                        Magda Klimkowska: Często zastanawiam się...
                        Kasia Cichopek-Hakiel: Nad przyszłością synka.

                        Magda Klimkowska: Chciałabym, żeby mój synek odziedziczył po mnie...
                        Kasia Cichopek-Hakiel: Optymizm!

                        Magda Klimkowska: Zrobię wszystko, żeby moje dziecko...
                        Kasia Cichopek-Hakiel: Było szczęśliwe."

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Głosowanie na Mamę Roku - marzec 2010

                          Napisane przez ewelka21 Pokaż wiadomość
                          Przed każdym oddaniem głosu długo zastanawiam się, która z wszystkich wymienionych wyżej mam zasługuje na zaszczytne miano ,,mamy roku".Każda z nich bowiem bardzo kocha swoje dzieci.A to jest najważniejsze...
                          Postanowiłam jednak, że będę konsekwentna, i tak jak w poprzednim miesiącu oddałam swój głos na Małgorzatę Ostrowską-Królikowską. W styczniu i lutym przedstawiałam powody, dla których wybrałam własnie Ją. W tym miesiącu powiem Wam dlaczego nie zagłosowałam na inne mamy:
                          15 powodów,dla których nie oddaję swoich głosów na inne mamy
                          1.Żadna z pozostałych mam nie ma aż pięciorga wspaniałych dzieci!;
                          2.Żadna z pozostałych mam nie ma tyle doświadczenia w opiece nad dziećmi;
                          3.Żadna z pozostałych mam nie ma tak długiego ,,stażu" w byciu mamą;
                          4.Żadna z pozostałych mam nie ponosi tak wiele odpoiwedzialności(wiem ile trudu trzeba włożyć w wychowywanie dziecka,a gdy jest ich pięcioro ten trud jest pięc razy większy);
                          5.Żadna z pozostałych mam nie przeżyła jeszcze tylu trudnych momentów(trudne chwile przeżywa każda mama;zawsze są ciężkie;przy piątce dzieci pojawiają się one niemal bez przerwy);
                          6.Żadna z pozostałych mam nie wie jeszcze, jak to jest być mamą wcześniaka(przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo). Narodziny synka Pani Małgosi przyczyniły się do tego,że została Ona ambasadorką fundacji,która wspiera wcześniaki i ich rodziny;
                          7.Żadna z pozostałych mam nie wstawała tyle razy w nocy,nie przewijała tylu pup,nie przygotowywała tylu litrów mleka(wszystkie te czynnosci są niezbędne,ale wymagają od mam wiele wytrwałości.Czasem cięzko im sprostać mając zaledwie jedno dziecko,a co dopiero pięcioro...);
                          8.Żadna z pozostałych mam nie ma tylu trudności w wygospodarowaniu czasu dla wszystkich swoich pociech,męza i siebie(każde dziecko wymaga bowiem uwagi,każde potrzebuje rozmowy,czułych gestów;potrzebuje ich takze mąż;ale jak to zrobić kiedy zawsze jest tyle do zrobienia...);
                          9.Żadna z pozostałych mam nie musi poświecać aż tyle czasu na proste,codzienne domowe czynności(my mamy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego,że każego dnia czeka nas mnóstwo pracy.Czasem cięzko się z nią uporać mając pod opieką tylko jedno czy dwoje dzieci. Mama,ktora robi wszystko pięć razy zasługuje na medal;
                          10.Żadna z pozostałych mam nie musi sprzątać tylu pokoi,prasować tylu ubranek,myć tylu naczyń,przygotowywać tylu kanapek(do prawidłowego rozwoju dziecka potrzebne są odpowiednie warunki;do nas rodziców należy by je zapewnić;dlatego dwoimy się i troimy,by wszystko było jak należy;szczególne uznanie należy się w tym przypadku rodzinom wielodzietnym.To własnie One muszą poświęcić na to mnóstwo czasu i pieniędzy.A tych dwóch ostatnich zawsze brakuje...);
                          11.Żadna z pozostałych mam nie musi czyścić tylu śladów po ,,małych,lepkich rączkach"(odkąd Pola zaczęła chodzić ślady jej rączek zdobią niemalże każdy centymetr mojego mieszania,kiedyś próbowałam je wycierać,ale teraz dałam temu spokój,bo po chwili pojawiały się zanowu,ale tym razem ze zdwojoną siłą;
                          12.Żadna z pozostałych mam nie musi czekać tak długo na swoją kolej w łazience(przeważnie wieczorem,kiedy trzeba wykąpać wszystkie dzieci.Pola kąpie się ok.godziny.Łatwo więc obliczyć,że przy piątce dzieci ten czas ulega znacznemu wydłuzeniu.Pani Małgosiu o ktorej wiec Pani kładzie się spać?No,chyba ze ma Pani ,,swoją,prywatną" łazienkę;
                          13.Żadna z pozostałych mam nie dostaje aż tylu laurek,kwiatów i buziaków na Dzień Matki(26 maja to najwspanialszy dzień chyba dla wszystkich matek;szczególnie wówczas,gdy nasze dzieci docenią trud jaki wkładamy w ich wychowanie;cieszy nas każdy miły gest...a wyobraźcie sobie,ze Pani Małgosia otrzymuje ich pięc razy więcej;
                          14.Żadna z pozostałych mam nie słyszy naraz tylu radosnych głosów, tupotu małych stóp...;(odgłosy te są przyjemne dla każdej mamy;możemy ich słuchać bez końca...im ich więcej,tym lepiej..);
                          15.Żadna z pozostałych mam nie jest tak uśmiechnięta i skromna(oczywiście to tylko moje skromne zdanie;ale uśmiech i skromność to cechy,które w dzisiejszym świecie pojawiają się naprawdę bardzo żadko...).

                          Na koniec dodam tylko,że w moim prywatnym rankingu wszystkie mamy mają tytuł:Mamy Roku!Pozdrawiam Was moje drogie!
                          właśnie dlatego głosuję na Małgorzatę Ostrowską-Królikowska - bo nieważny jest szybki powrót do formy, ważne jest jak mama potrafi się zorganizować, a pani Małgosia na pewno to potrafi, ma pięcioro dzieci i jest aktywna zawodowo...






                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Głosowanie na Mamę Roku - marzec 2010

                            Długo nie mogłam podjąć decyzji dla kogo przypadnie mój głos. Największy jednak podziw wzbudziła we mnie Dorota Chotecka i to ona według mnie zasługuje na miano mamy roku. Ze wszystkich kobiet jej odpowiedzi podobały mi się najbardziej i były najbliższe mojemu sercu.
                            Zazwyczaj każda z nas mówi, że poczuła się mamą jak dziecko po raz pierwszy się ruszyło, jak pierwszy raz mogłyśmy je przytulić, jak po raz pierwszy karmiłyśmy je piersią to cudowne chwile, ale Dorota Chotecka przypomniała nam że macierzyństwo to także te smutne momenty. Rzeczywiście chyba największą odpowiedzialność bierze na siebie matka podczas choroby dziecka. Wówczas tak naprawdę sobie uświadamia jak wiele zależy od niej samej. Zaczyna się czuć jak 100 % matka robiąc wszystko aby maleństwo jak najmniej cierpiało.
                            Strasznie podobało mi się zdanie Dorotki gdy powiedziała „nie mogę się nadziwić, że taki mały cud powstał i rozwijał się we mnie”. Długo po porodzie patrzyłam na swoją córeczkę i w myślach a czasami głośno pytałam się siebie samej „jak to możliwe?”, że takie maleństwo było pod moim sercem. Jak ono się w ogóle tam zmieściło zwłaszcza, że przytyłam tylko 5 kg a córeczka ważyła 3370g. do tej pory nie potrafię sobie tego logicznie wytłumaczyć.
                            Bycie mamą to naprawdę ciężkie i odpowiedzialne zadanie. kiedy nie daj Boże coś się stanie i wszystko praktycznie zależy od naszej szybkiej decyzji. Macierzyństwo to nie są te tylko wesołe chwile ale także trudne do przejścia momenty.
                            Bardzo mi się podobała odpowiedź Pani Doroty na pytani Często się zastanawiam...
                            Dorota Chotecka: „Czemu tak długo zwlekałam z macierzyństwem.”
                            Nie rozumiem kobiet, które zwlekają z macierzyństwem. Dla których najważniejsza jest kariera, cieszenie się maksymalnie życiem czy chociażby podróże. Dziecko przecież nie ogranicza naszych planów. Przykładem tego jest Martyna Wojciechowska. Tak strasznie krytykowana przez wszystkich. Jednak udowodniła, że bycie mamą nie przekreśla własnych marzeń. Dalej można się spełniać.
                            Jednak najpiękniejszą odpowiedź jaką mogłam przeczytać w wywiadzie było
                            Najpiękniejsza chwila...
                            Dorota Chotecka: Gdy po dwóch miesiącach starań i prób malutka wreszcie zaczęła ssać pierś.
                            Ogromny podziw i szacunek dla kobiety, która zdecydowała się karmić piersią i sama o to walczyła. Dziwne są dla mnie matki, które dla przespanej nocy podają gotową butelkę. Dziwne są dla mnie te matki, które boją się o deformację piersi pod wpływem karmienia. Nie rozumiem kobiet które poddają się mając poranione brodawki. Ja męczyłam się z karmieniem przeszło 8 tygodni. Jednak nie poddałam się i teraz jestem z tego bardzo dumna. Dałam przecież dziecku to co jest dla niego najlepsze. mam świadomość tego, że teraz mleko modyfikowane praktycznie nie różni się składem od mleka matki jednak mimo wszystko stawiam na karmienie naturalne. Potrafię wytłumaczyć matkę, której zabrakło pokarmu, która miała zapalenie piersi lub która z innych względów nie mogła karmić. Jednak nie ma dla mnie uzasadnienia decyzja podjęta tylko dla świętego spokoju.



                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Głosowanie na Mamę Roku - marzec 2010

                              Oto laureaci konkursu "Głosowanie na Mamę Roku - marzec 2010"

                              1. szybkiszty
                              2. mamusia1989
                              3. moniaa43

                              Laureaci otrzymują: zestaw dermokosmetyków marki Klorane Bébé.

                              W skład zestawu wchodzi: Klorane Bébé Balsam odżywczy na bazie Cold Cream 200ml, Klorane Bébé Łagodny żel do mycia ciała i włosów 250 ml.

                              Serdecznie Gratulujemy!!!
                              pozdrawiamy,
                              Redakcja MamoToJa.pl

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X