Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Głosowanie na Mamę Roku - luty 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Głosowanie na Mamę Roku - luty 2010

    Napisane przez babciahalinka Pokaż wiadomość
    może nie dokładnie się wyraziłam - ale chodziło mi o to, że wiele aktorek na silę stara się dobrnąć do rozmiaru 34 czy 36 a Pani Małgorzata wygląda świetnie mimo, że takowego rozmiaru nie nosi
    Zgadzam się w 100%

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Głosowanie na Mamę Roku - luty 2010

      Monika Mrozowska-Szaciłło. Wahałam się między nią a Małgorzatą Ostrowską-Królikowską . Jednak przesądził fakt,że staram się utożsamiać z Moniką. Młoda mama (jednak nie tak młoda jak ja ) która zdawała sobie sprawę z tego,że cesarskie cięcie to jest poważna operacja ratująca życie a nie "skróty" , pójście na łatwiznę. Przeraża mnie fakt,że kobiety płacą lekarzom za to,aby wykonali cesarskie cięcie. Pozatym zgadzam się z nią w bardzo istotnej kwestii, wysłuchiwania dzieci. Wiele rodziców nie słucha tego,co dzieci mają do powiedzienia co uważam za ogromny błąd. Warto odpowiedzieć sobie na pytanie, jak dzieci mają słychać nas skoro my sami ich nie słuchamy? Przecież dzieci biorą przykład właśnie z nas! Pani Monika po narodzinach córeczki zaczęła doceniać to,co ją otacza. No i fakt,któremu nie zaprzeczy żadna z nas, bycie mamą to nie lada wyzwanie nie tylko psychiczne ale i fizyczne niektórzy (zwłaszcza mężczyźni ) myślą ,że dziecko tylko je i śpi, je i śpi . Mój partner po przyjściu na świat naszej córeczki był zszokowany,że taki małe dzieciątko lubi poleżeć z rodzicami,porozglądać się, pozwiedziać dom
      Jednak chciałabym też uwzględnić fakt,że każda z nas, mam , zasługuje na miano mamy roku

      Skomentuj


        #18
        Odp: Głosowanie na Mamę Roku - luty 2010

        Więc moze redakcja zrobi ranking wsród nas?)

        Skomentuj


          #19
          Odp: Głosowanie na Mamę Roku - luty 2010

          Od zawsze podziwiałam Panią Małgorzatę Ostrowską-Królikowską i to właśnie ona otrzymała mój głos. Jestem młodą mamą 2letniego chłopca, poznałam więc uroki jak i trudne chwile związane z macierzyństwem.
          Mama piątki dzieci, odnosząca sukcesy, dbająca o kultywowanie polskich tradycji w rodzinie, angażująca się w różnego rodzaju akcje charytatywne jest dla mnie godna podziwu i jak najbardziej wzorem do naśladowania. Samo spojrzenie na uśmiech Pani Małgorzaty i ciepło z niego płynące świadczy o tym ile radości można czerpać z macierzyństwa i wspaniałej rodziny.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Głosowanie na Mamę Roku - luty 2010

            Napisane przez kasia23p2 Pokaż wiadomość
            Od zawsze podziwiałam Panią Małgorzatę Ostrowską-Królikowską i to właśnie ona otrzymała mój głos. Jestem młodą mamą 2letniego chłopca, poznałam więc uroki jak i trudne chwile związane z macierzyństwem.
            Mama piątki dzieci, odnosząca sukcesy, dbająca o kultywowanie polskich tradycji w rodzinie, angażująca się w różnego rodzaju akcje charytatywne jest dla mnie godna podziwu i jak najbardziej wzorem do naśladowania. Samo spojrzenie na uśmiech Pani Małgorzaty i ciepło z niego płynące świadczy o tym ile radości można czerpać z macierzyństwa i wspaniałej rodziny.
            Zgadzam się w 100%!!

            Skomentuj


              #21
              Odp: Głosowanie na Mamę Roku - luty 2010

              Mama roku?Dla mnie mamą roku i nie tylko jet moja mamusiaSkoro nie mogę na nią zagłosować...mój wybór padł na Małgorzatę Ostrowską-Królikowską.Dlaczego?? Już uzasadniam:
              1. mama pięciorga dzieciaków.
              2. ambasadorka akcji :Przytul bobaska" , której cel jest niezwykle wyniosły -zbiórka pieniędzy na pomoc wcześniakom.Sama byłam świadkiem porodu maleństwa w 27 tygodniu
              3. kobieta ciepła, wrażliwa, która chroni prywatność swoich pociech.
              4. i najważniejsze: mama taka jak ja czy Ty- zwyczajna

              Napisałam "zwyczajna"?
              Żadna mama nie jest zwyczajna. "Mama" to kobieta, która potrafi pogodzić karierę z życiem rodzinnym, to kobieta seksowna i zadbana. To kobieta, z góry skazana na sukces...Taka jest właśnie Pani Małgosia

              Bo bycie mamą( tutaj cytuję Panią Małgosię): " Zmienia życie i osobowość".

              Skomentuj


                #22
                Odp: Głosowanie na Mamę Roku - luty 2010

                Jak dla mnie bez wątpienia jest nią Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Głównie za to, że godzi pracę zawodową z wychowywaniem aż pieciorga dzieciaków. Jest kobietą pogodną i ciepłą. Oglądałam z nią kiedyś program i byłam zachwycona, jest zupełnie normalną mamą taka jak każda z nas, za to ją podziwiam i oddaje głos właśnie na nią!


                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Głosowanie na Mamę Roku - luty 2010

                  Pani Małgosia wygrywa!Bardzo się ciesze bo to moja faworytka!

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Głosowanie na Mamę Roku - luty 2010

                    Oto laureaci konkursu "Głosowanie na Mamę Roku - luty 2010"

                    1. ewelka21
                    2. babciahalinka
                    3. merus

                    Laureaci otrzymują: zestaw kosmetyków marki Elancyl.

                    W skład zestawu wchodzi: Elancyl Krem przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży 150 ml + Elancyl Tonizujący żel pod prysznic 200 ml.


                    Serdecznie Gratulujemy!!!
                    pozdrawiamy,
                    Redakcja MamoToJa.pl

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Głosowanie na Mamę Roku - luty 2010

                      dziękuję bardzo za nagrodę

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Głosowanie na Mamę Roku - luty 2010

                        Dziękuję za wyróżnienie i gartuluję pozostałym zwyciężczyniom

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Głosowanie na Mamę Roku - luty 2010

                          Napisane przez Redakcja_mamacafe Pokaż wiadomość
                          Oto laureaci konkursu "Głosowanie na Mamę Roku - luty 2010"

                          1. ewelka21
                          2. babciahalinka
                          3. merus

                          Laureaci otrzymują: zestaw kosmetyków marki Elancyl.

                          W skład zestawu wchodzi: Elancyl Krem przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży 150 ml + Elancyl Tonizujący żel pod prysznic 200 ml.


                          Serdecznie Gratulujemy!!!

                          Dawno, dawno temu wysłałam dane i mam pytanie - kiedy będą wysyłane nagrody?

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X