Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Głosowanie na Mamę Roku - luty 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Głosowanie na Mamę Roku - luty 2010

    Zagłosujcie i napiszcie, która ze sławnych mam z naszej sondy zasługuje na miano Mamy Roku i dlaczego?
    25
    Anna Dereszowska
    4,00%
    1
    Katarzyna Cichopek
    16,00%
    4
    Małgorzata Ostrowska-Królikowska
    48,00%
    12
    Marta Kuligowska
    4,00%
    1
    Agata Rubik
    0,00%
    0
    Monika Mrozowska-Szaciłło
    12,00%
    3
    Magdalena Różczka
    16,00%
    4

    The poll is expired.

    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Głosowanie na Mamę Roku - luty 2010

    Monika Mrozowska - niesamowicie ciepła, piekielnie seksowna, inteligentna i tolerancyjna młoda mama. Jestem pod wrażeniem jest osobowości, silnej lecz z drugiej strony bardzo uczuciowej. Oglądałam kilka programów z udziałem pani Moniki i jej ślicznej córeczki i biła od nich taka miłość, że życzyłabym tak udanej relacji wszystkim matkom w Polsce. Myślę , że to zasługa jej otwartego umysłu i chęci rozmowy na każdy, nawet niewygodny temat. Matka i córka to najważniejszy związek uczuciowy jaki istnieje na ziemi i dlatego jest również tym najtrudniejszym,. Myślę , że poprzez szczerość i częste rozmowy można w przyszłości stworzyć naprawdę fajną relację, dlatego zamierzam pójść w jej ślady.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Głosowanie na Mamę Roku - luty 2010

      Małgorzata Ostrowska-Królikowska mama nie tylko tego roku. Dla mnie "MATKA POLKA" XXI wieku! Pokazuje jak łączyć karierę i życie rodzinne - zmotywowała mnie do działania.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Głosowanie na Mamę Roku - luty 2010

        Mój wybór to Katarzyna Cichopek-Hakiel. Wybrałam ją, ponieważ cenię ją za to, iż zachowała chwile porodu i pierwszych dni z maleństwem tylko dla siebie. Nie pozowała do zdjęć z maleństwem, które bardziej niż blasku fleszy potrzebuje bliskości rodziców, spokoju i ciszy. I mimo, że jestem raczej przeciwniczką tak szybkiego powrotu do pracy, to gratuluję jej tak doskonałego połączenia pracy zawodowej z opieką nad Adasiem. Aha, gratuluję również szybkiego powrotu do tak wspaniałej figury!!!


        Skomentuj


          #5
          Odp: Głosowanie na Mamę Roku - luty 2010

          Przed oddaniem głosu długo zastanawiałam się, która z wszystkich wymienionych wyżej mam zasłuuje na miano ,,mamy roku".Wszystkie z nich nadają się do tego, jakże zaszczytnego, tytułu znakomicie. Wszystkie bowiem posiadają jedną jakże ważną cechę-kochają swoje dzieci. Postanowiłam być jednak konsekwentna, i tak jak w poprzednim miesiącu oddałam swój głos na Małgorzatę Ostrowską-Królikowską.Poniżej, przedstawiam 15 powodów, dla których podjęłam taką, a nie inną decyzję:
          15.Piękny wyglad w czasie ciązy i przez całe dotychczasowe macierzyństwo(a przy gromadce dzieci to czasem trudna sprawa);
          14.Skromność;to chyba jedna z jej głównych cech charakteru;nie szuka medialnego rozgłosu ani dla siebie ani tym bardziej dla swoich dzieci;
          13.Uśmiech,który nigdy nie znika z jej twarzy;
          12.Humor i energia,które są tak silne, że udzielają się wszystkim wokól;
          11.Oddanie i partnerstwo w relacji z mężem;
          10.Doskonałą umiejętność łączenia życia prywatnego z zawodowym;
          9.Znalezienie,,złotego środka" na połączenie kariery z wychowywaniem dzieci;
          8.Pokazanie światu radości,jaką daje bycie mamą;
          7.,,Lansowanie mody"na rodziny wielodzietne;
          6.Przełamanie stereotypów;mamą można zostać w każdym wieku;można być szczęśliym mając 5 dzieci;5 dzieci nie zawsze oznacza biedę i patologię;
          5.Pomoc innym;ambasadorka fundacji Przyjaciółka wspierającej i pomagającej wsześniakom;
          4.Stawianie rodziny na pierwszym miejscu;rezynacja z pracy na planie dla dobra dzieci;
          3.Radość z zajścia w ciążę i bycia mamą;
          2.Szczęscie,które chce zapewnić swoim dzieciom;
          1.Bezgraniczną miłość,którą obdarowuje wszystkie swoje dzieci.

          Uważam ponadto,że każda mama zasługuje na miano,,mamy roku"(może z małymi wyjątkami,których nie jest na szczęście zbyt dużo).Każda z nas boryka się bowiem z codziennymi problemami, obowiązkami domowymi.Każda z nas chce przy tym byc dobrą matką,żoną,przyjaciółką.Każda chce poświęcać jak najwięcej czasu swoim dzieciom,obserwowac jak sie rozwijają,dorastają.Każda chce zapewnić im wszystko czego potrzebują.Każda je bardzo kocha.Zgadzam się więc z wypowiedzią malgosi_w08-może i my powinnyśmny startowac w walce o ten tytuł?))

          Skomentuj


            #6
            Odp: Głosowanie na Mamę Roku - luty 2010

            Napisane przez merus Pokaż wiadomość
            Monika Mrozowska - niesamowicie ciepła, piekielnie seksowna, inteligentna i tolerancyjna młoda mama. Jestem pod wrażeniem jest osobowości, silnej lecz z drugiej strony bardzo uczuciowej. Oglądałam kilka programów z udziałem pani Moniki i jej ślicznej córeczki i biła od nich taka miłość, że życzyłabym tak udanej relacji wszystkim matkom w Polsce. Myślę , że to zasługa jej otwartego umysłu i chęci rozmowy na każdy, nawet niewygodny temat. Matka i córka to najważniejszy związek uczuciowy jaki istnieje na ziemi i dlatego jest również tym najtrudniejszym,. Myślę , że poprzez szczerość i częste rozmowy można w przyszłości stworzyć naprawdę fajną relację, dlatego zamierzam pójść w jej ślady.
            Ja też ją bardzo lubię i podziwiam.Ale niestety mój głos przypadł innej ,równie wspaniałej,mamie

            Skomentuj


              #7
              Odp: Głosowanie na Mamę Roku - luty 2010

              mój wybór padł na Różczkę,super aktorka i mama.Pełna uroku osobistego,naturalna,ma ciepły i szczery uśmiech.Oddana w 100% swojemu dzidziusiowi.A jak ona wyglądała w ciąży....cudo.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Głosowanie na Mamę Roku - luty 2010

                Głosuję na Magdalenę Różczkę.
                Pani Magdalena ujęła mnie swoją naturalnością, skromnością i dystansem do siebie samej. Nie kreuje siebie jako "gwiazdy",nie prowadzi życia celebrytki a macierzyństwo jest jej świadomym wyborem. Spodobało mi się też stwierdzenie Pani Magdaleny,że dziecko nie wywróciło jej życia do góry nogami, a sprawiło że jest bogatsze. To świadoma swojej wartości mama i aktorka.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Głosowanie na Mamę Roku - luty 2010

                  Mój typ to Marta Kuligowska. Mama bliźniaków o niesamowitym ciepłym, niskim zmysłowym głosie. Nadąża za modą, ma swój styl, zawsze pogodna, inteligentna, fajna babka. Godzi pracę i wychowanie dzieci, choć pewnie nie jest jej łatwo. Kobieca, ale nie narzuca się seksapilem. Bardzo ciepła osoba, mamy podobne gusta muzyczne, od punkującego rocka poprzez dobry pop do poezji śpiewanej.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Głosowanie na Mamę Roku - luty 2010

                    Katarzyna Cichopek- piękna, zapracowana, szybko odnosi sukcesy a w tym wszystkim znajduje czas na bycie mamą.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Głosowanie na Mamę Roku - luty 2010

                      Napisane przez werka_k3 Pokaż wiadomość
                      Katarzyna Cichopek- piękna, zapracowana, szybko odnosi sukcesy a w tym wszystkim znajduje czas na bycie mamą.
                      Może nie powinnam tego pisać ale nie przepadam za Kasią Cichopek.Nie mam ku temu powodu i zupełnie nie rozumiem mojej niechęci...

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Głosowanie na Mamę Roku - luty 2010

                        Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Forumowicz-ki już w większości napisały dlaczego Ta Pani powinna zostać mamą roku. Zgadzam się z nimi i chciałabym dodać jeszcze jedno… Podoba mi się niezmiernie, że Pani Małgorzata nie zwariowała na punkcie odmładzania/odchudzania się na siłę. Kiedy ma się ciało pięć razy „wyeksploatowane” przez ciążę nie wierze, że można mieć figurę nastolatki bez pomocy skalpela… (chyba, że to już genetycznie jest zaprogramowane) A widzę, że Pani Małgorzata potrafi cudownie wyglądać mimo braku rozmiaru XS. I to mi się bardzo podoba. Jako mama daje cudowny przykład tym, że wygląd owszem ale nie za wszelką cenę. Wnętrze człowieka jest ważniejsze. Myślę, że jej córeczki wyrosną na szczęśliwe i akceptujące siebie dziewczyny a synowie będą potrafić doceniać kobiety po ich charakterze a nie wyglądzie… Piękno to nasza osobowość a Pani Małgorzaty uśmiech i ogniki w oczach tylko to dopełniają. Każda kobieta powinna wziąć z niej przykład i zrozumieć, że będąc mamą liczy się nasze nastawienie do życia a nie wciśnięcie się w jakiś tam rozmiar ubrań. Pozdrawiam wszystkich. Babcia Halinka

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Głosowanie na Mamę Roku - luty 2010

                          Napisane przez babciahalinka Pokaż wiadomość
                          Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Forumowicz-ki już w większości napisały dlaczego Ta Pani powinna zostać mamą roku. Zgadzam się z nimi i chciałabym dodać jeszcze jedno… Podoba mi się niezmiernie, że Pani Małgorzata nie zwariowała na punkcie odmładzania/odchudzania się na siłę. Kiedy ma się ciało pięć razy „wyeksploatowane” przez ciążę nie wierze, że można mieć figurę nastolatki bez pomocy skalpela… (chyba, że to już genetycznie jest zaprogramowane) A widzę, że Pani Małgorzata potrafi cudownie wyglądać mimo braku rozmiaru XS. I to mi się bardzo podoba. Jako mama daje cudowny przykład tym, że wygląd owszem ale nie za wszelką cenę. Wnętrze człowieka jest ważniejsze. Myślę, że jej córeczki wyrosną na szczęśliwe i akceptujące siebie dziewczyny a synowie będą potrafić doceniać kobiety po ich charakterze a nie wyglądzie… Piękno to nasza osobowość a Pani Małgorzaty uśmiech i ogniki w oczach tylko to dopełniają. Każda kobieta powinna wziąć z niej przykład i zrozumieć, że będąc mamą liczy się nasze nastawienie do życia a nie wciśnięcie się w jakiś tam rozmiar ubrań. Pozdrawiam wszystkich. Babcia Halinka
                          A nibu dlaczego ona miałaby sie odchudzać?Przecież jest szczupła;dla mnie wyglada doskonale.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Głosowanie na Mamę Roku - luty 2010

                            może nie dokładnie się wyraziłam - ale chodziło mi o to, że wiele aktorek na silę stara się dobrnąć do rozmiaru 34 czy 36 a Pani Małgorzata wygląda świetnie mimo, że takowego rozmiaru nie nosi

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Głosowanie na Mamę Roku - luty 2010

                              Ja głosuje na Annę Dereszowską. Jestem pod wrażeniem, tego że jako sławna mama tak chroni swoją córeczkę przed wścibskimi mediami. Myślę, że to najtrudniejsze z zadań dla naszych gwiazd.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X