Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

    ja też nie cierpię Nataszy Urbańskiej... nie ważne za co..
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

      zaglosowalam na M.Kuligowska
      a mnie drazni Cichopek taka jakas za slodka jest......

      Skomentuj


        #18
        Odp: Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

        Ja tez nie znoszę Urbańskiej. Tak za całokształt
        A Cichopek jak dla mnie za cukierkowo
        "Jak oni śpiewają" nie oglądałam żadnej edycji z kilku powodów
        i jednym z głownych powodów byla para prowadzących:
        Wszędzie obecny Krzysio Ibisz i przesłodzona Kasia Cichopek.
        Last edited by Nusiakova; 08-01-2010, 21:59.


        Skomentuj


          #19
          Odp: Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

          Jeju Cichopkowej nie trawię , jeszcze troche a będzie z szafy wyskakiwac! normalnie wszedzie jej pełno, zagłosowałam na Mrozowską - zawsze usmiechnięta!
          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

          Skomentuj


            #20
            Odp: Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

            Hmmm... Jak łatwo zauważyć Nataszy nie cierpią... wszyscy... Tylko właśnie - dlaczego? A co do Kasi Cichopek, no cóż, wszędzie jej pełno, bo taka jej praca! Widocznie jest dobra w tym, co robi, dlatego znajduje zatrudnienie w wielu programach i tyle. Może i jest troszkę przesłodzona, ale lepsza taka, niż zawistna i sprzedająca swoja prywatność jak inne gwiazdy.A poza tym fajnie popatrzeć na kogoś słodkiego w dzisiejszym często ponurym i pełnym zazdrości świecie:-))) takie jest moje zdanie.
            Kurcze, ale co z ta Nataszą? :-)


            Skomentuj


              #21
              Odp: Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

              Napisane przez pinklady Pokaż wiadomość
              Jeju Cichopkowej nie trawię , jeszcze troche a będzie z szafy wyskakiwac! normalnie wszedzie jej pełno, zagłosowałam na Mrozowską - zawsze usmiechnięta!
              A w odniesieniu do głosu Pinklady, Monika Mrozowska też jest świetną mamą, moim zdaniem! Nie da się ukryć, że nie poświęca tak wiele czasu na karierę, jak inne panie z tej listy. Poza tym nie czekała z macierzyństwem do 40, żeby zdążyć zrobić karierę...A tak jest w wielu przypadkach znanych kobiet, prawda?


              Skomentuj


                #22
                Odp: Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

                Witajcie, ja zagłosowałam na Monikę Mrozowską, za to, że została mamą w dość młodym wieku, ale mimo tego, nie przeraziło jej to, poradziła sobie ze studiami, znalazła sposób na życie i pasje w gotowaniu, przez co spedza wiele czasu z rodziną.
                gorąco ją pozdrawiam.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

                  Małgorzata Ostrowska-Królikowska to jest mój wybór. Wg mnie to osoba ciepła, skromna i pełna miłości, którą potrafi się dzielić z innymi, czego przykładem są świetne, udane dzieci i praca na rzecz innych ludzi. Jak tak patrzę na p. Małgosię, to sama chciałabym mieć taką rodzinkę...

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

                    Małgorzata Królikowska ze względu na ilość dzieci w dzisiejszych czasach taka gromadka dzieciaków to rzadkość, a tym bardziej w rodzinach aktorskich, gdzie czesciej slyszy sie o zdradach i rozwodach niż o wychowywaniu dzieci A Małgorzata Królikowska najbardziej kojarzy mi sie właśnie z dziećmi...tak jakos

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

                      ,,-W jaki sposób można wybrać,spośród tak wspaniałych kobiet,tę jedną najlepszą?Czy w ogóle jest to możliwe?"-zastanawiałam się analizując ich wypowiedzi dotyczące macierzyństwa.Każda z nich jest bowiem wspaniałą matką.Każda pragnie wychować swoje dzieci na szczęśliwych ludzi.Każda z nich jest inna ale niewątpliwie każda kocha swoje dzieci.Każda oddaje im serce.

                      Po długich rozważaniach mój wybór padł na Małgorzatę Ostrowską-Królikowską-świadomą swej wartości kobietę,oddaną żonę i wspaniałą matkę piątki dzieci.Przychylność społeczeństwa,zwłaszcza jej żeńskiej części,zdobyła dzięki roli Grażynki -kochającej matki trójki dzieci i idealnej żony,w popularnym serialu.W życiu Pani Małgosia gra wiele różnych ról.Jest mądrą i opiekuńczą matką,kochającą żoną,świetną partnerką na planie, oddaną przyjaciółką oraz niosącą pomoc ambasadorką fundacji Przyjaciółka.Uważam,że z tymi rolami radzi sobie jeszcze lepiej niż na planie...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

                        Zagłosowałam na Monikę Mrozowską- Szaciłło jako pełną optymizmu mamę, kojarzącą mi się z radością z bycia z dzieckiem i nieustającym uśmiechem na twarzy. Ale....według mnie każda mama, czy ta sławna, czy ta nieznana polskiej publice, pracująca w domu i poza nim (bo bycie "kurką" domową to też ciężka praca zasługuje na miano mamy roku!! Codziennie borykamy się z wieloma problemami, obserwujemy małe i duże kroczki rozwojowe naszych dzieci, stawiamy razem z nimi czoła przeciwnościom losu, łączymy się z nimi w chwilach radości i smutku. W domu w trakcie zabawy i codziennych obowiązków stajemy się sławnymi aktorami, piosenkarkami o cudnych głosach, dziennikarkami, które nie zadają pytań, ale tym razem na nie odpowiadają, sportsmenkami, które startują w codziennym maratonie ze swoimi pociechami (tak ciężko za nimi nadążyć ), czy więc nie jesteśmy mamami roku? Tu w zaciszu domu zmieniamy się z nieznanej publice mamy w sławne celebrytki, więc może niedługo to my zastąpimy zdjęcia sławnych mam i wystartujemy w konkursie?

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

                          podpisuję się pod tym co napisała malgosia_w08
                          startujemy???
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

                            Wybrałam Małgorzatę Ostrowską-Królikowską. Ma 5 dzieci a potrafi pogodzić wychowywanie z pracą zawodową. Ja mam jednego urwisa a czasami po prostu nie daję rady Jest idealną ambasadorką fundacji Przyjaciółka.Ostatnie dziecko urodziło się jako wcześniak, Pani Małgorzata przeżyła pewnie ciężkie chwile tym bardziej ją podziwiam,musiała być silna nie tylko dla maluszka ale także dla pozostałych dzieci.
                            Poza tym widać jak dobry ma kontakt z mężem i jak bardzo razem angażują się w wychowanie swoich dzieci.Przy tak dużej gromadce nie jest to łatwe. Widać, że nie jest dla nich tylko matką ale też kumplem do którego mogą zawsze zwrócić się z każdym problemem.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

                              Zagłosowałam na: Małgorzata Ostrowska-Królikowska
                              Podziwiam ją za to że potrafi pogodzić pracę z obowiązkami domowymi, zajmowaniem się dziećmi. Co prawda jedno dziecko ma zawsze przy sobie, na planie filmowym Klanu, ale pozostałe dzieci pozostają w tym czasie w domu z ojcem. Oboje z mężem wspólnie się wspierają i wzajemnie uzupełniają nad opieką nad dziećmi - gdy jedno jest w pracy, drugie pozostaje z dziećmi; i tak na zmianę. Potrafią pogodzić karierę z życiem codziennym, co w naszym przypadku nie zawsze zdaje egzamin. Na ogół dwoje rodziców musi pracować by związać koniec z końcem a dziecko podrzucić babci.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

                                Małgorzata Ostrowska-Królikowska, mama piątki dzieci, która znalazła jeszcze siły i czas na założenie fundacji pomagajacej wcześniakom. mam do niej ogromny szacunek poniewaz potrafi pogodzić karierę zawodowa z opieką nad dziećmi oraz pracą dla fundacji

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X