Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

    Zagłosujcie i napiszcie, która ze sławnych mam zasługuje na miano Mamy Roku i dlaczego?
    52
    Katarzyna Cichopek
    11,54%
    6
    Małgorzata Ostrowska-Królikowska
    42,31%
    22
    Marta Kuligowska
    11,54%
    6
    Agata Rubik
    0,00%
    0
    Monika Mrozowska-Szaciłło
    26,92%
    14
    Magdalena Różczka
    7,69%
    4

    The poll is expired.

    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

    Zagłosowałam na Martę Kuligowską.
    Bardzo mnie zawsze fascynowała jako dziennikarka TVN24 zanim jeszcze została mamą bliźniaków. Teraz kiedy oglądam z nią wywiady m.in. w "Dzień Dobry TVN" i widzę, jaka jest szczęśliwa, z jaką miłością i czułością opowiada o swoich pociechach to od razu uśmiech na twarzy gości. Uwielbiam jej głos
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj


      #3
      Odp: Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

      Zagłosowałam na Monikę Mrozowską
      Jednak po przeczytaniu wywiadów stwierdzam ,że każda z wyżej wymienionych Mam podobnie odpowiadała na pytania.Każda z nich miała lęki przed pojawieniem się dziecka , a także wiele radości.
      Nie potrafię napisać dlaczego właśnie wybrałam Monikę,może dlatego że oglądam ją od najmniejszych lat w znanym serialu?? A może ma coś w sobie co przyciąga.Jest uśmiechnięta i żywiołową mamą , dąży do celu ma wspaniałą rodzinę i czego chcieć więcej?
      Uważam , że każda z nas powinna być mamą roku.Słowo bycia mamą to :bycie fryzjerką gdy trzeba uczesać włosy córeczki, bycie krawcową gdy odpruje się guzik,bycie lekarką gdy dziecko zachoruje, itp.
      Mnie podoba się Monika Mrozowska i to na nią oddaje swój głos.
      Last edited by ColorWomen; 07-01-2010, 00:22.
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        #4
        Odp: Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

        A mi Kacper kliknał i wybrał kogoś innego zamiast Katarzyny Cichopek
        A dlaczego Ona ? Podoba mi się jej podejscie do życia rodzinnego. Udzial w programie "Taniec z Gwiazdami" przyniosł jej najwieksza wygraną - miłość życia. Stworzyła rodzinę, nie "sprzedała sie" biorąc pieniądze za fotki ze ślubu i możliwość ich publikacji - pieniądze przeznaczyła na fundację. Chroni przed "krwiozerczym swiatem i mediami" swojego synka Adasia chcąc zapewnic mu jak najbardziej normalne dzieciństwo. Broni jak lwica tego co dla niej najważniejsze - rodziny i prywatności. Potrafiła pogodzić pracę z wychowywaniem synka - obyło się bez sprzedaży fotek z porodu itp. Stworzyła azyl do ktorego wstęp maja tylko najblizsi. Wielu osobom nie przypadła Ona do gustu jako aktorka ale ja cenię ja za to jak ważna jest dla niej rodzina i dziecko.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

          Wybrałam Martę Kuligowską - dlatego, że nie robiła ze swojej ciąży show.

          Dlatego również, że dość szybko wróciła do pracy (po 11 miesiącach od urodzenia dzieci), ale też nie tak szybko, jak niektóre znane mamy.
          Czyli - wg mnie - udało się jej połączyć dobro dzieci z aktywnością zawodową (co - jak sądzę - jest dla niej bardzo ważne).

          Skomentuj


            #6
            Odp: Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

            wybralam Małgorzatę Ostrowską-Królikowską. Jast mamą piątki dzieci istarcza jej sił na pracę zawodową i harytatywną

            Skomentuj


              #7
              Odp: Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

              Ja głosowałam na Monikę Mrozowską, gdyż oglądając ją w różnych programach w towarzystwie córeczki zauważyłam jak kochającą jest mamą, jaki ma dobry kontakt z małą. Ogólnie tworzą świetną rodzinę, mają swój sposób na życie, swoją filozofię, a poza tym Monika wydaje się być bardzo sympatyczną osobą, której nie dotyczą żadne skandale, a to jest bardzo ważne bo pozwala stworzyć dziecku bezpieczny dom.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

                Wybrałam Kasie Cichopek. Dla mnie to fajna, skromna dziewczyna, nie robi z siebie na siłe gwiazdy. Podoba mi się jej podejście do życia rodzinnego. Chroni swojego synka przed światem mediów. Jest bardzo dobrą kobietą a przede wszystkim kochającą żoną i matką.




                http://mamaczytata.pl/pokaz/8398/oliwierek MAMUSIA CZY TATUS???

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

                  A ja zagłosowałam na Magdalenę Różdżkę. Wydaje się być sympatyczną
                  osóbką, nie zrobiła show ze swojej ciąży i porodu. Nawet w sumie nic
                  nie słychać ani o niej teraz ani o jej dziecku. Także widać, że dziecko jest
                  dla niej ważne. Wahałam się pomiędzy nią a Moniką Mrozowską, bo też
                  wydaje się spoko. Ja bym jeszcze dodała do tego rankingu Darię Widawską.
                  Te trzy kobiety-gwiazdy-mamy są dla mnie ok
                  Natomiast krew mnie zalewa jak widzę Martynę Wojciechowską


                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

                    Noo Wojciechowska to chyba postawiła jednak na karierę, niż na wychowanie córki
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

                      Magdalena Różczka- za skromność
                      FROCH

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

                        No Frosia widzę, że się rozumiemy bez słów.
                        Natomiast Martyna moim zdaniem przeszła samą siebie. Urodziła dziecko
                        i buch na górę. Pal licho, że to Wigilia, jak nie chce jej spędzać z dzieckiem.
                        Jej broszka. Dziecko nie będzie tego pamiętało fakt. Ale jak kiedyś zapyta:
                        Mamo a czmeu Cię nie ma na zdjęciach z mojej pierwszej gwiazdki?
                        A wiesz dziecko wtedy to ja na górę jakąś właziłam. No ludzie. Ja rozumiem,
                        nie rezgnować ze swoich pasji. Ale jak dla mnie zero odpowiedzialności w
                        tej kobiecie jest. Ta wyprawa była arcyniebiezpieczna a nie wiem czy jej
                        już ktoś uświadomił, ale od czasu porodu jest odpowiedzialna nie tylko
                        za siebie ale i za dziecko. Można pogodzić swoje pasje z wychowywaniem
                        dziecka, ale jak widać ona jest za bardzo niezależna żeby chociaż
                        spróbować. Grrr


                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

                          Zagłosowałam na Kasię Cichopek, z 3 powodów:
                          Po pierwsze mimo medialnej burzy na temat jej ciąży, sama mówiła o niej, jak o czymś naturalnym(przyznała się nawet, ze nie była planowana, ale bardzo chciana:-) ).Nie zachowywała się przy tym, jak gwiazda, lecz jak zwyczajna ciesząca się z rosnącego brzuszka mama.Jej radość z ciąży udzielała się, kiedy się ją oglądało i słuchało jej. Biła od niej prawdziwa radość przyszłej mamy:-)
                          Po drugie z narodzin Adasia także nie pozwoliła zrobić medialnego szumu. Nie zarobiła na jego zdjęciach, nie pokazywała go w wywiadach na prawo i lewo. Chroni jego i wszystkich swoich bliskich przed światem schowbiznesu i to jej się chwali.Zresztą widać po Kasi, że jest naturalną, rodzinną kobietą, a aktorstwo i rola prezenterki to po prostu jej praca, która oddziela od życia prywatnego.
                          Wreszcie po trzecie Kasia Cichopek znalazła złoty środek pomiędzy wychowaniem dziecka, a pracą. Zrobiła sobie "wolne" na tak długo, jak było jej to potrzebne. Można zauważyć, iż teraz nie pokazuje się w tak wielu produkcjach i imprezach, jak przed ciążą. I może to wcale nie jest kwestia braku propozycji i nadmiaru Cichopek, jak twierdzą złośliwi, ale po prostu jest to spowodowane odpowiednim podziałem czasu na życie rodzinne i zawodowe?
                          Mogłabym jeszcze dodać czwarty powód, a mianowicie to, jak ślicznie prezentowała się w ciąży, nie wstydząc się sporego przybrania na wadze! Na przykład w ostatnim odcinku "Jak oni śpiewają" przed porodem, wyglądała moim zdaniem, zjawiskowo! (mam na myśli występ w tej czarującej niebieskiej sukience, pamiętacie?:-) )


                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

                            Napisane przez Nusiakova Pokaż wiadomość
                            No Frosia widzę, że się rozumiemy bez słów.
                            Natomiast Martyna moim zdaniem przeszła samą siebie. Urodziła dziecko
                            i buch na górę. Pal licho, że to Wigilia, jak nie chce jej spędzać z dzieckiem.
                            Jej broszka. Dziecko nie będzie tego pamiętało fakt. Ale jak kiedyś zapyta:
                            Mamo a czmeu Cię nie ma na zdjęciach z mojej pierwszej gwiazdki?
                            A wiesz dziecko wtedy to ja na górę jakąś właziłam. No ludzie. Ja rozumiem,
                            nie rezgnować ze swoich pasji. Ale jak dla mnie zero odpowiedzialności w
                            tej kobiecie jest. Ta wyprawa była arcyniebiezpieczna a nie wiem czy jej
                            już ktoś uświadomił, ale od czasu porodu jest odpowiedzialna nie tylko
                            za siebie ale i za dziecko. Można pogodzić swoje pasje z wychowywaniem
                            dziecka, ale jak widać ona jest za bardzo niezależna żeby chociaż
                            spróbować. Grrr
                            Hmmm... Temat niezależnych mam z pasją jest trudny... Spotkałam się z opiniami, że Martyna Wojciechowska uznawana jest z powodu swojej pasji za bardzo dobrą mamę... (?????) Trudno kogoś osądzać, tym bardziej, że jest to osoba znana nam tylko z telewizji i z tego, jak ją kreują media, a nie wiemy, jaka jest dla swojego dziecka na co dzień. Jednakże przyznam, że z tym wchodzeniem na górę i to w Święta, to już przesadziła... Nikt nie mówi o rezygnowaniu z pasji, ale skoro ma się dziecko z wyboru, to chyba była to decyzja świadoma i przemyślana... A czas spędzany z maleństwem może być czasami porównywalnie ekscytujący, trudny, a jednocześnie dający tyle satysfakcji, co wchodzenie na najwyższy szczyt))) Prawda, mamy?


                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

                              A ja z podobnych powodów "nie trawię" Nataszy Urbańskiej.Już w miesiąc po porodzie wróciła na scenę,zaraz potem brała udział w Tancu z Gwiazdami a teraz wyjechała do Stanów robić karierę.A co z dzieckiem?


                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X