Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

    Witam.Bardzo lubię Monikę Mrozowską jako aktorkę.I bardzo podoba mi się w niej troska,życzliwość,ma już córeczkę,teraz czeka na kolejnego dzidziusia.Życzę jej powodzenia.A jej udział z mężem w Dzień Dobry tvn w kuchni jest the best,uwielbiam go.Tyle wie o gotowaniu,chociaż jest wegetarianką,jej córeczka musi mieć wspaniale.Oby odziedziczyła to po mamie

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

      zagłosowałam na Kasię Cichopek, gdyż podziwiam ją za to że udało jej sie pogodzić pracę i wychowanie synka. ja nie pracuje tylko siedze z coreczka w domu a na poczatku ledwo dawałam sobie radę , a co mowa gdybym jeszcze miała pracować. i własnie dlatego głosuję na Cichopek, jest ona dla mnie wzorem matki do naśladowania.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

        głosuje na kasie cichopek gdyż podziwiam ja za to iż udało jej ie pogodzić prace z wychowaniem dziecka. bardzo ja lubie jako aktorke i uważam ze zasługuje na miano mamy roku.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

          4 powody dlaczego moją faworytką jest Monika Mrozowska:
          - jest sympatyczną, ciepłą kobietą, która posiada wraz z mężem ciekawe hobby (ceramika), a w dodatku zajmuje się również innymi rzeczami nie związanymi z show businessem (pisze książki kucharskie). Stara się by jej dziecko również miało sporo zainteresowań i robiło mnóstwo ciekawych rzeczy
          - pod większością jej wypowiedzi mogłabym się podpisać, poza tym są rozwinięte, logiczne i błyskotliwe (pozostałe mamy odpowiadały lakonicznie lub pod publikę). Ma dobre podejście do wychowywania dzieci, nie spina się i dlatego widać gołym okiem, że ma świetny kontakt z córką
          - jest wegetarianką tak jak ja i w takim duchu wychowuje swoje dziecko, niewiele kobiet w Polsce ma odwagę, by to robić.Brawa za to!
          - jest otwarta na świat, ludzi i chciałaby by jej córka również taka była. Wychowuje Karolinę na tolerancyjnego młodego człowieka i nie ma dla niej tematów tabu (co udowodniła w jednym z programów śniadaniowych)

          Skomentuj


            #35
            Odp: Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

            Ja głosuję na Katazynę Cichopek. Mam odczucie że Kasia po urodzeniu synka satała sie bardziej otwrtą odważniejszą i poważnie myślącą kobietą. Czytając jej wywiady i oglądając ją w telewizji jest inną kobietą :0 jest świetną mamusia pozdrawiam serdecznie Kasie jej synka oraz całą redakcję "Mamo to ja"

            Skomentuj


              #36
              Odp: Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

              Ja zagłosowałam na Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Zawsze piękna, pogodna i zadbana. Prywatnie mama piątki dzieci. Widać, ze jest z nimi bardzo zżyta i niekiedy towarzyszą jej w nagraniach. Matka Polka (5 dzieci). Potrafi pogodzić kariere zawodową z wychowaniem dzieci. Mam do niej wielki szacunek, bo to nielada wyczyn.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

                Małgorzata Ostrowska-Królikowska - zawsze uśmiechnięta i radosna, pełna energii i entuzjazmu.
                Pani Małgorzata cieszy się świadomie z macierzyństwa. Jest osobą mądrą życiowo. Potrafi rewelacyjnie pogodzić trudy wychowania "gromadki" dzieci i pracy zawodowej. Szczęśliwa mama, to szczęśliwe dzieci.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

                  Małgorzata Ostrowska-Królikowska!
                  Głosuję na nią z wielu względów… Najważniejszy chyba jest ten, że łamie stereotypy, które niestety nadal krążą w naszym kraju. Chodzi mi o to, że piątka dzieci kojarzy się większości Polaków z biedną patologiczną rodziną. Mało jest rodzin wielodzietnych z wyboru. Pani Małgorzata pokazuje, że można mieć więcej dzieci, wychować ich na szczęśliwych ludzi i samemu przy tym rozwijać swoje zainteresowania i pasje. Niemała w tym zasługa również Pana Królikowskiego . Podziwiam ją za szczery uśmiech i radość życia, której nigdy nie potrafi ukryć Sama marzę o takiej rodzinie gdzie słychać śmiech i tupot wielu małych nóżek a w powietrzu czuć zapach pieczonego chleba Jak na razie mam jedną córeczkę i „fasolkę” w brzuszku.
                  Pani Małgorzato życzę zdrowia dla całej rodzinki i wielu powodów do radości!

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

                    Głosik na Małgorzatę Ostrowską-Królikowską.
                    Wiadomo nie znam tej Pani osobiście ale sprawia wrażenie bardzo ciepłej osoby, rodzinnej. W telenoweli "Klan" jest wg mnie bardzo dobrą mamusią i mam nadzieję zę tak też jest w życiu. Bardzo lubię tę aktorkę.


                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

                      ja wybrałam Martę Kuligowską...nie znam jej osobiście ale dla mnie zasługuje na mamę roku ponieważ wychowywać bliźnięta to duże wyzwanie!!! wiem coś o tym bo moja młodsza siostra w sierpniu 2009 roku też urodziła "parkę" i dla takich mam to ogromne szczęście a za razem nie lada wyzwanie, potrzeba dużo cierpliwości i o wiele więcej miłości gdyż musi jej wystarycz dla dwojga dzieci jednocześnie....podziwiam mamy bliźniaków!!!!!buziaki dla Wszystkich, którzy mają biźnięta

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

                        Zagłosowałam na Małgorzatę Ostrowską-Królikowską.Jestem pełna podziwu dla tej kobiety.Mama czwórki dzieci-z dużą różnica wieku.Musi zmagać sie jednoczesnie z kłopotami matki nastolatków i matki małych dzieci.Jednocześnie mając mnóstwo pracy w domu przy rodzinie,realizuje sie zawodowo jako aktorka-i to zupełnie nieźle.No i to najwazniejsze-jak ona wygląda!!!!!Po tak pieknej i zadbanej kobiecie naprawde mało kto by sie spodziewał czwórki dzieci i to juz tak dorosłych!

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

                          Zagłosowałam Na Kasię Cichopek, Ponieważ Jest Młoda I Bardzo Mądra. Nie Pozowała Do żadnych Sesji Zdjęciowych, Wróciola Do Pracy - Całe Szczęście Bo M Jak Miłość Bez Niej To Nie Byłby Już Ten Film. Wspaniale Wygląda Choć Nie Jest łatwo Mieć Taką Samą Figurę Jak Przed Ciążą. Sama Rodziłam Więc Wiem Coś O Tym.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

                            Dlaczego Monika Mrozowska?
                            Przekonała mnie jej wizyta u Kuby W.w popularnym programie tv.
                            Za jej naturalność.
                            Za to, że mimo popularności, nie zachowuję się jak celebrytka.
                            Za otwartość, pogodę ducha. Wydaje mi się, że jest osobą, od której bije optymizm i radość życia. Poza tym jej wypowiedzi wskazują, iż jest niesamowicie ciekawą osobą.
                            Inteligentna, piękna.
                            Brawo za książkę z przepisami dla wegetarian. Jeszcze większe brawa za odwagę, że nie boi się mówić o wegetarianizmie i że jest z tego dumna (wszak polskie społeczeństwo krzywo patrzy na taką "inność").
                            Potrafi być kochającą żoną, spełnioną mamą i aktywną zawodowo kobietą.
                            Jednak to, co przekonuje mnie do niej najbardziej to fakt, że realizuje się w życiu, że jest szczęśliwa i że nie jest to udawane szczęście "pod publiczkę". Ma świetny kontakt z córką, zawsze podkreśla, jak bardzo kocha swoje dziecko.
                            Może być wzorem dla innych mam - to żywy dowód na to, że macierzyństwo jest prawdziwym pięknem. Wystarczy to dostrzec, a wtedy świat stanie się prostszy

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

                              Napisane przez Redakcja_mamacafe Pokaż wiadomość
                              Zagłosujcie i napiszcie, która ze sławnych mam zasługuje na miano Mamy Roku i dlaczego?
                              Ja głosowałam na Małgorzatę Królikowską, choć doceniam też Kasię Cichopek i pozostałe mamy. Pani Małgosia ma kilkoro dzieci i świetnie sobie radzi z ich wychowaniem. Jest świetnym przykładem mamy, która pracuje zawodowo i wychowuje dzieci,przez co pokazuje innym mamom, że jedno i drugie idzie pogodzić, mając nawet kilkoro dzieci.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010

                                Oto laureaci konkursu "Głosowanie na Mamę Roku - styczeń 2010"

                                1. avatea77
                                2. ColorWomen
                                3. Olka87

                                Laureaci otrzymują: zestaw dermokosmetyków marki Klorane Bébé

                                W skład zestawu wchodzi: Klorane Bébé Balsam odżywczy na bazie Cold Cream 200ml, Klorane Bébé Łagodny żel do mycia ciała i włosów 250 ml

                                Serdecznie Gratulujemy!!!
                                pozdrawiamy,
                                Redakcja MamoToJa.pl

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X