Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zasady konkursu "Głosowanie na Mamę Roku"

Collapse
Zamknięty wątek
X
Przypięty wątek
X
X
 
 • Filter
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

  Zasady konkursu "Głosowanie na Mamę Roku"

  Z okazji 15 urodzin magazynu "Mamo, to ja" zapraszamy wszystkie internautki do udziału w konkursie "Głosowanie na Mamę Roku".

  Na stronie www.babyonline.pl znajdziecie wywiady ze znanymi mamami, które były publikowane na łamach dotychczasowych numerów magazynu "Mamo, to ja". Chodzi o to, byście napisały, która mama i dlaczego Waszym zdaniem zasługuje na miano Mamy Roku.

  Zasady konkursu:
  Raz w miesiącu w wątku konkursowym będziemy zamieszczać sondę, w której możecie oddać swój głos na jedną ze sławnych mam. Nie zapomnijcie dopisać uzasadnienia dlaczego to właśnie ta mama, a nie inna zasługuje na miano Mamy Roku
  (jest to warunek niezbędny do wzięcia udziału w konkursie). Raz w miesiącu (do 5-go dnia każdego kolejnego miesiąca) wybierzemy 3 osoby, których wypowiedzi zdaniem Redakcji będą najciekawsze.

  Konkurs będzie trwał w dniach 07.01.2010 r. – 04.12.2010 r.

  Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z Regulaminem »


  Na głosujące mamy czekają zestawy dermokosmetyków marki Klorane Bébé lub Elancyl:


  W miesiącach: styczeń, marzec, maj, lipiec, wrzesień i listopad – 3 zestawy dermokosmetyków marki Klorane Bébé (Klorane Bébé Balsam odżywczy na bazie Cold Cream 200ml + Klorane Bébé Łagodny żel do mycia ciała i włosów 250 ml)
  .

  W miesiącach:
  luty, kwiecień, czerwiec, sierpień i październik – 3 zestawy kosmetyków marki Elancyl (Elancyl Krem przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży 150 ml + Elancyl Tonizujący żel pod prysznic 200 ml).
  pozdrawiamy,
  Redakcja MamoToJa.pl
       
Working...
X