Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Soczewki dla mamy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • zoiopl
    replied
    Odp: Soczewki dla mamy

    Dokładnie lepiej wszystko dogadać z okulistą ponieważ soczewki są dokładniejsze.

    Leave a comment:

  •    
       

  • karolka31
    replied
    Odp: Soczewki dla mamy

    Sama noszę soczewki od 10 lat. Niewyobrażalna wygoda!
    Przy odpowiednim dobraniu przez profesjonalistę i noszeniu soczewek zgodnie z zaleceniami producenta nie ma się czego obawiać.
    Zaproponuj mamie na początek jednodniowe, tu podrzucam listę argumentów za: acuvue.pl/soczewki-kontaktowe
    Gdybyś miała jeszcze jakieś pytania, czy wątpliwości, pisz śmiało, chętnie odpowiem
    Last edited by disne; 24-06-2020, 11:16. Powód: link

    Leave a comment:


  • ulik3
    replied
    Odp: Soczewki dla mamy

    A okulary są dla niej niewygodne? Niektóre osoby nie mogą nosić soczewek. A Twoja mam a wolałaby soczewki?

    Leave a comment:


  • kazimka
    replied
    Odp: Soczewki dla mamy

    Spróbuj tu: soczewki4you xxx Najważniejsze byś dowiedziała się jaką dokładnie wadę ma Twoja mama. Bez tego nic nie zdziałasz.
    Last edited by disne; 24-06-2020, 11:14. Powód: link

    Leave a comment:


  • laura_22
    replied
    Odp: Soczewki dla mamy

    Soczewki kolorowe są fajne, ale zakładane raz na jakiś czas. Słyszałam, że noszone często nie są dobre dla zdrowia

    Leave a comment:


  • kankiela
    replied
    Odp: Soczewki dla mamy

    Trzymajcie namiary tutaj - soczewki4you
    Sprawdzona marka, bardzo dobre soczewki, kwestia taka ile chcecie wydać i jakie macie oczekiwania, ale raczej bez większych problemów coś dobierzecie.
    Last edited by disne; 24-06-2020, 11:14. Powód: link

    Leave a comment:


  • cincia
    replied
    Odp: Soczewki dla mamy

    Faktycznie, w sklepie optiland znajdziecie bardzo niedrogie soczewki znanych producentów a także wszelkie potrzebne akcesoria takie jak pojemniczki, przyssawki, krople nawilżające ale także okulary przeciwsłoneczne. Dodatkowo w ich salonach możecie przeprowadzić bezpłatne badania wzroku i doboru soczewek.
    Last edited by disne; 24-06-2020, 11:13. Powód: link

    Leave a comment:

  •    
       

  • spiikosy
    replied
    Odp: Soczewki dla mamy

    Soczewki to raczej na jakąś imprezę albo raz za czas, bo męczące jest codzienne zakładania i ściąganie... okulary założysz i już.

    Leave a comment:


  • tosia93
    replied
    Odp: Soczewki dla mamy

    Dobry wybór. Mama na pewno się ucieszy, bo takie soczewki to ogromny komfort. Sama sprawdzałam w optiland jaki jest wybór soczewek i doszłam do wniosku, że gdybym miała wybierać między soczewkami a okularami, to zdecydowanie wybrałabym te pierwsze.
    Last edited by disne; 24-06-2020, 11:12. Powód: link

    Leave a comment:


  • wioletta11
    replied
    Odp: Soczewki dla mamy

    Ja nosze od jakiegoś czasu. Na początku trochę się bałam,ze nie będę w stanie się do tego przyzwyczaić bo wiadomo,ze nakładanie soczewek za pierwszym razem może być trudne. Teraz jednak nie mogę sobie bez nich wyobrazić dnia bo jest to bardzo wygodne i nie mruzę już oczu.

    Przed decyzją polecam zajrzeć sobie na tą strone:
    mojepierwszesoczewki

    Jest tutaj kilka dobrych artykułów o tym jak wybrac pierwsze soczewki kontaktowe. Można również pobrać kupon na pierwszą darmową parę soczewek
    Last edited by disne; 24-06-2020, 11:12. Powód: link

    Leave a comment:

  •    
       

  • emros
    replied
    Odp: Soczewki dla mamy

    Ja mam problemy ze wzrokiem, ale na soczewki jakoś nigdy nie miałam odwagi. A już na pewno nie nosiłabym ich tylko po to, by zmienić sobie kolor oczu.

    Leave a comment:


  • majka332
    replied
    Odp: Soczewki dla mamy

    Czy mama nosiła już soczewki? Może je najpierw wypróbujcie? Proszę: xxxxx-okularywsieci.pl/3tonowe-kolorowe-soczewki-naturalne Oczy muszą się przyzwyczaić do soczewek.
    Last edited by disne; 24-06-2020, 11:18. Powód: link

    Leave a comment:


  • czekladka24
    replied
    Odp: Soczewki dla mamy

    ja się nie znam na tym ale myślę, że takie decyzje nalezy konsultować z okulista gdyż nie każdy może nosić soczewki. Warto zbadac się i zasięgnąć informacji u okulisty

    Leave a comment:


  • mikaa997
    replied
    Odp: Soczewki dla mamy

    Soczewki? Ja mam problem żeby sobie oko zakropić a co dopiero włożyć sobi3 soczewkę, nie to nie dla mnie. Jestem małym cykorem a moje oczy to strefa nie do ruszania

    Leave a comment:


  • Mamma-mia
    replied
    Odp: Soczewki dla mamy

    Odradzam noszenie kolorowych soczewek kontaktowych na codzień, jeśli już to zakładajcie je na szczególne okazje

    Leave a comment:

       
Working...
X