Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Soczewki dla mamy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Soczewki dla mamy

    Witam
    Zastanawiam się nad kupnem soczewek kolorowych - chciałabym odświeżyć trochę naturalny kolor tęczówki, mianowicie niebieski. Które byście mi polecały xxxx
    Last edited by disne; 24-06-2020, 12:17. Powód: link
  •    
       

    #2
    Odp: Soczewki dla mamy

    Nie wiem, czy kolorowe to dobry pomysł. A byłaś u lekarza sprawdzić, czy możesz w ogóle je nosić?

    Skomentuj


      #3
      Odp: Soczewki dla mamy

      A jakie masz naturalnie kolor oczu? Uważam, że soczewki kolorowe nie są złym pomysłem o ile nie przesadzimy z ich odcieniem. Zerknij na zdrowesoczewki, może okazać się, że będą dla Ciebie odpowiednie. A warto zamawiać w tym sklepie, ponieważ mają korzystne ceny i duży wybór form dostawy.
      Last edited by disne; 24-06-2020, 12:17. Powód: link

      Skomentuj


        #4
        Odp: Soczewki dla mamy

        Jeżeli nie masz wady wzroku, to nie noś, po co Ci to? Nie ryzykuj zdrowia dla chwilowej mody...

        Skomentuj


          #5
          Odp: Soczewki dla mamy

          Bardzo fajne rozwiązanie dla osób z wadą wzroku, dobrze widzimy a przy okazji zmieniamy odrobinę look . Ja raczej bym się nie zdecydowała, bo nie mam problemów ze wzrokiem.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Soczewki dla mamy

            Odradzam noszenie kolorowych soczewek kontaktowych na codzień, jeśli już to zakładajcie je na szczególne okazje

            Skomentuj


              #7
              Odp: Soczewki dla mamy

              Soczewki? Ja mam problem żeby sobie oko zakropić a co dopiero włożyć sobi3 soczewkę, nie to nie dla mnie. Jestem małym cykorem a moje oczy to strefa nie do ruszania

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Soczewki dla mamy

                ja się nie znam na tym ale myślę, że takie decyzje nalezy konsultować z okulista gdyż nie każdy może nosić soczewki. Warto zbadac się i zasięgnąć informacji u okulisty

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Soczewki dla mamy

                  Czy mama nosiła już soczewki? Może je najpierw wypróbujcie? Proszę: xxxxx-okularywsieci.pl/3tonowe-kolorowe-soczewki-naturalne Oczy muszą się przyzwyczaić do soczewek.
                  Last edited by disne; 24-06-2020, 12:18. Powód: link

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Soczewki dla mamy

                    Ja mam problemy ze wzrokiem, ale na soczewki jakoś nigdy nie miałam odwagi. A już na pewno nie nosiłabym ich tylko po to, by zmienić sobie kolor oczu.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Soczewki dla mamy

                      Ja nosze od jakiegoś czasu. Na początku trochę się bałam,ze nie będę w stanie się do tego przyzwyczaić bo wiadomo,ze nakładanie soczewek za pierwszym razem może być trudne. Teraz jednak nie mogę sobie bez nich wyobrazić dnia bo jest to bardzo wygodne i nie mruzę już oczu.

                      Przed decyzją polecam zajrzeć sobie na tą strone:
                      mojepierwszesoczewki

                      Jest tutaj kilka dobrych artykułów o tym jak wybrac pierwsze soczewki kontaktowe. Można również pobrać kupon na pierwszą darmową parę soczewek
                      Last edited by disne; 24-06-2020, 12:12. Powód: link

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Soczewki dla mamy

                        Dobry wybór. Mama na pewno się ucieszy, bo takie soczewki to ogromny komfort. Sama sprawdzałam w optiland jaki jest wybór soczewek i doszłam do wniosku, że gdybym miała wybierać między soczewkami a okularami, to zdecydowanie wybrałabym te pierwsze.
                        Last edited by disne; 24-06-2020, 12:12. Powód: link

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Soczewki dla mamy

                          Soczewki to raczej na jakąś imprezę albo raz za czas, bo męczące jest codzienne zakładania i ściąganie... okulary założysz i już.
                          secretspy / detektyw Wrocław

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Soczewki dla mamy

                            Faktycznie, w sklepie optiland znajdziecie bardzo niedrogie soczewki znanych producentów a także wszelkie potrzebne akcesoria takie jak pojemniczki, przyssawki, krople nawilżające ale także okulary przeciwsłoneczne. Dodatkowo w ich salonach możecie przeprowadzić bezpłatne badania wzroku i doboru soczewek.
                            Last edited by disne; 24-06-2020, 12:13. Powód: link

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Soczewki dla mamy

                              Trzymajcie namiary tutaj - soczewki4you
                              Sprawdzona marka, bardzo dobre soczewki, kwestia taka ile chcecie wydać i jakie macie oczekiwania, ale raczej bez większych problemów coś dobierzecie.
                              Last edited by disne; 24-06-2020, 12:14. Powód: link

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X