Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

peeling do ciałka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • fredka32
    replied
    A przeglądacie blogi jakie są w sieci? Ja lubię je poczytać
    Last edited by gagatka; 26-10-2020, 12:16. Powód: link

    Leave a comment:

  •    
       

  • izciak
    replied
    też robiłam zawsze sama peelingi ale jakoś ostatnio czasu nie miałam i postanowiłam się wesprzeć gotowcami. Spoko sa peelingi z Bielendy - linia Eco Nature 99 % naturalny skład. Powiem szczerze dobre sa

    Leave a comment:


  • WORM
    replied
    Odp: peeling do ciałka

    No najtaniej wychodzi po prostu wzięcie fusów od kawy i robienie tego peelingu co opisywano wyżej hahah

    Leave a comment:


  • wombatka
    replied
    Odp: peeling do ciałka

    też szukam dobrego peelingu, więc chętnie przetestuję któryś z waszych poleceń

    Leave a comment:


  • MammaMiah
    replied
    Odp: peeling do ciałka

    oliwa, fusy od kawy i cukier na cellulit zdrowe i tanie

    Leave a comment:


  • jakaasia
    replied
    Odp: peeling do ciałka

    Słyszałyście o tym, że peeling warto robić z fusów do kawy? Ja jeszcze tak nie robiłam, ale kiedyś spróbuję bo jestem ciekawa czy działa

    Leave a comment:


  • KatarzynkaM
    replied
    Odp: peeling do ciałka

    Jeśli potrzebuję czegoś mocniejszego to robię peeling z kawy, ale na tak na co dzień wolę cukrowy, jest delikatniejszy, ale tez skuteczny. Ten jest bardzo fajny: Botame_Body_odzywczy_cukrowy_peeling_do_ciala_z_ol ejem_arganowym
    Last edited by disne; 24-06-2020, 11:20. Powód: link

    Leave a comment:

  •    
       

  • Sharona
    replied
    Odp: peeling do ciałka

    Ja używam peelingu kawowego domowej roboty, warto poszukać na stronach w tematyce diet*************************************************"]zdrowia jakiś domowych sposobów, bo są nie tylko skuteczne, ale też tanie i naturalne
    Last edited by disne; 24-06-2020, 11:19. Powód: link

    Leave a comment:


  • zuzka77
    replied
    Odp: peeling do ciałka

    A wiecie ze najprostszy piling to sol i oliwa? Sparwdza sie świetnie

    Leave a comment:


  • mandaryna_85
    replied
    Odp: peeling do ciałka

    Ja pillingi kupuję firmy Ziaja bo są tanie i ślicznie pachną, a już zwłaszcza ten czekoladowy. Jednak najczęściej używam pilingów, które zrobię sobie sama. Najbardziej lubię pilling z kawy, ale po nim niestety cała łazienka (a raczej wanna) jest cała w ziarnach. Lubię też pilingi z soli i cukru do których dolewam trochę oliwki z oliwek, albo po prostu żelu pod prysznic.

    Leave a comment:

  •    
       

  • braap
    replied
    Odp: peeling do ciałka

    Stosowałam ten bardzo popularny domowej roboty peeling z kawy, ale szczerze mówiąc nie do końca mi on odpowiada, bo dla mnie jest trochę zbyt mocny, a także bardzo brudzi łazienkę. Trochę głupio się przyznać, ale jeszcze 2 lata temu nie wykonywałam w ogóle peelingów, bo nie zdawałam sobie sprawy z tego jak są one ważne. Uświadomił mi to ten artykuł xxxx . Od tego czasu wykonuje peelingi regularnie w każdy weekend i moja skóra wygląda dużo lepiej niż wyglądała wcześniej. Jest dużo bardziej wygładzona i nawilżona.
    Last edited by disne; 24-06-2020, 11:19. Powód: link

    Leave a comment:


  • malafretka
    replied
    Odp: peeling do ciałka

    Też polecam peeling z kawy Szczególnie w połączeniu z oliwką.

    Leave a comment:


  • dagmarra
    replied
    Odp: peeling do ciałka

    Ja nigdy nie kupuję gotowych drogeryjnych pilingów do ciała. Pilinguję ciało tym co mam w kuchni. Moim ulubionym jest piling z kawy, ale robię sobie też piling solny (gruboziarnista sól) lub cukrowy. Do skóry suchej polecam cukier połączyć ze zwykła oliwką dla dzieci np.Bambino. Efekt jest świetny.

    Leave a comment:


  • kasiao_89
    replied
    Odp: peeling do ciałka

    Potwierdzam - naturalne peelingi z kawy lub soli czynią cuda!

    Sama stosuję je przynajmniej raz w tygodniu. Świetnym sposobem na złuszczenie naskórka jest także szorowanie szczotką z naturalnego włosia, najlepiej na sucho.

    Leave a comment:


  • wyakin
    replied
    Odp: peeling do ciałka

    Ja też czasami robię peeling z kawy, jest świetny, ale boję się za często, bo boję się o swoje rury :P Bardzo dobre są peelingi z solą Morza Martwego. Polecam.

    Leave a comment:

       
Working...
X